Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NakedBoy

Chyba mnie podglądała...

Polecane posty

Byłem latem w delegacji i nocowałem u znajomej, ma duży dom, ona 55, ja 35. Okazało się, że ma duży basen w ogrodzie, jak zobaczyłem to mówię 'Szkoda, że nie wziąłem kąpielówek'. A ona: 'Po co Ci kąpielówki? Nikt Cię tu nie zobaczy, możesz czuć się swobodnie'. Poszła do innej części domu, ja rozebrałem się do naga, owinąłem tylko recznikem i poszedłem na basen. Pływam nago a akurat ona przyszła i położyła się na lezaku w stroju i sięopalała. Więc po jakimś czasie wyszedłem nago i stwierdziłem że położę się też ma leżaku. I tak sobie gadaliśmy,  ja nago ona w stroju. Potem poszła do góry a ja sobie zrobiłem dobrze ręką, bo mnie to nakręciło. Chyba mnie podglądała przez okno. Mam ochotę ją zapytać czy patrzyła ale nie wiem czy stawiać ją w niezręcznej sytuacji??

• Haha 1

A po co ci to wiedzieć. To będzie głupie pytanie. Spytasz się czy cię podglądała jak waliłeś konia? 🤣

No właśnie trochę głupio a z drugiej strony mnie to ciekawi, kręci mnie taka sytuacja więc chciałbym wiedzieć czy patrzyła i czy jej się podobało...

Napisano (edytowany)

Rozbawiłaś mnie ale ok, przyjmuję krytykę 🤪

Rzecz w tym, że dla mnie nagość to normalka, nie prosiłem jej o nic wiecej i ona mnie też nie. Nie jestem typem faceta, który przy pierwszej lepszej okazji leci z kimś do łóżka. Może ją onieśmieliła ta sytuacja i wolała zostawić mnie tam samego. Gdyby była zainteresowana kontynuowaniem tej 'książki' to zapewne by została...

Nie próbowałem jej do niczego sprowokować, po prostu popływałem i poopalałem się nago. A, że mnie to podnieciło... cóż życie. 

Edytowano przez NakedBoy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować