Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NakedBoy

Była nauczycielka leci na mnie?

Polecane posty

Chodziłem kiedyś do policealnej, moją nauczycielką była mega laska, kilka lat starsza. Ostatnio po latach spotkałem ją w sferze zawodowej, zaprosiła mnie na kawę, od tamtej pory piszemy na fb. Powiedziałem jej, że opalam się nago, powiedziała,  że chce zdjęcie. To wysłałem, podobało jej się. Chyba na mnie leci ale nie dowierzam, taka laska, może mieć każdego a chce mnie? Swojego byłego ucznia, klika lat młodszego, nie jestem mega przystojny ani nic...

51 minut temu, NakedBoy napisał:

Chodziłem kiedyś do policealnej, moją nauczycielką była mega laska, kilka lat starsza. Ostatnio po latach spotkałem ją w sferze zawodowej, zaprosiła mnie na kawę, od tamtej pory piszemy na fb. Powiedziałem jej, że opalam się nago, powiedziała,  że chce zdjęcie. To wysłałem, podobało jej się. Chyba na mnie leci ale nie dowierzam, taka laska, może mieć każdego a chce mnie? Swojego byłego ucznia, klika lat młodszego, nie jestem mega przystojny ani nic...

Właśnie dlatego, że byłego ucznia. Zachodzi tu udział (co prawda minionej) hierarchii. Do tego relacje intymne z uczniem są zabronione. W jej głowie nadal jesteś jeszcze uczniem. A teraz może bez konsekwencji naruszyć tabu. To działa na emocje i mocno podnieca 

1 godzinę temu, NakedBoy napisał:

Dopracuj to prowo, zmień nick i zacznij jeszcze raz. Może za drugim razem pójdzie lepiej 😖

• Haha 1

Znam kilka nauczycielek ktorych mezami sa byli uczniowie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się