Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marlenka

KARMA EMPIRE DLA PSA

Polecane posty

Cześć, szukam sprawdzonej karmy dla yorka. Aby była smaczna, hipoalergiczna i z dużą ilością mięsa. Reklamy na Facebooku mi podpowiedziały markę Empire. Wasze psy ją lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak kupujemy tę karmę bardzo dobra. Mój piesek wybredny ale jest kilka karm z wysokiej półki które RACZY zjeść 😅 między innymi Empire właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marka Empire ma karmy dedykowane nie tylko dla danej rasy ale i wieku psa. Poszukaj więc w ich sklepie tej, która będzie najbardziej odpowiednia do wieku twego yorka. Jeżeli będziesz miała problem to jest tam sugester, który podpowie jaką karmę wybrać na podstawie udzielonych przez ciebie odpowiedzi na kilka pytań, które się w nim znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2022 o 12:00, Marlenka napisał:

O to super a którą polecasz wybrać na początek? 

Można skorzystać z sugestera jak azaliamag proponuje albo po prostu zadzwonić. Ja jestem to pokolenie co woli porozmawiać i dopytać niż załatwiać sprawy online 😛  szczególnie że takie sklepy prowadzą pasjonaci, którzy o swoich produktach mogą opowiadać godzinami... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłam i zamówiłam na próbę 2 typy karmy, zobaczymy czy polubi 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam internetowo i ewentualnie w razie wątpliwości wysyłam pytanie mailem. Odpowiedź jest błyskawiczna i wyczerpująca. Mój psiak przepada za karmą Empire. W ostatnim czasie urozmaiciłam jego dietę o ich przysmaki z kolagenem, które też przypadły mu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@azaliamag ta karma jest naprawdę ciekawa nie dość że mu smakuje to nie je jej dużo bo szybko się najada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm skoro tyle osób poleca to tez zamówię na próbę tą karmę, w sklepach stacjonarnych nic dobrego nie ma, od dawna kupuje online zdrowe karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2022 o 21:23, Basica napisał:

hmm skoro tyle osób poleca to tez zamówię na próbę tą karmę, w sklepach stacjonarnych nic dobrego nie ma, od dawna kupuje online zdrowe karmy

a też masz yorka? my mamy od niedawna super psina ale o dziwo pomimo ze taka małą i drobna to je dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak yorka :P on się wydaje być ciągle głodny, cokolwiek mu nie zaproponujesz to zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie yorki tak mają, uwielbiają jeść, ale chyba są wybredne, mój jest. jada tylko dobrą karmę, ewentualnie mięso a i to nie każde i nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2022 o 19:18, Basica napisał:

tak yorka :P on się wydaje być ciągle głodny, cokolwiek mu nie zaproponujesz to zje

Oj nie każdy. Bywają takie, że zjedzą tylko wybrane kawałki. Takie księżniczki :P A jak dasz byle co, to strzelą focha :) Karma ma być dobra i tyle. Byle czego to tylko powącha i sobie pójdzie na bok. Paskuda jedna. A ty człowieku kombinuj co jest nie tak z karmą :) I ją zmieniaj na taką, która podejdzie. Empire jak na razie daje radę.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2022 o 16:19, wkonrad081 napisał:

Oj nie każdy. Bywają takie, że zjedzą tylko wybrane kawałki. Takie księżniczki 😛 A jak dasz byle co, to strzelą focha 🙂 Karma ma być dobra i tyle. Byle czego to tylko powącha i sobie pójdzie na bok. Paskuda jedna. A ty człowieku kombinuj co jest nie tak z karmą 🙂 I ją zmieniaj na taką, która podejdzie. Empire jak na razie daje radę.

Bywa i tak. Ale nie ważne jak wielkiego strzeli focha to i tak się kocha tego paskuda. I zrobi się wszystko, stanie na głowie, by tylko było jak najlepiej. Gorzej jak zacznie się etap starszy i jakieś choroby czy cos, wtedy wszyscy cierpią. Taka prawda. I faktem jest, ze dobrze dobrana karma pozwala dłużej cieszyć się po prostu zdrowiem. Im ma lepszy skład, tym mniej śmieciowych składników, które mogą tylko szkodzić. A w tych tanich karmach jest pełno wypełniaczy. Wspomniany Empire ma całkiem niezły skład i tutaj brawa za same składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Bozity. To świetna karma, zawiera potrzebne składniki odżywcze, witamy i mikroelementy i nie ma żadnych zapychaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2022 o 10:26, Pioter777 napisał:

Spróbuj Bozity. To świetna karma, zawiera potrzebne składniki odżywcze, witamy i mikroelementy i nie ma żadnych zapychaczy.

dzięki ale ona ma tylko 14% kurczaka w składzie, nie jest to zbyt duża dawka mięsa i to mięsa które alergizuje. empire ma lepsze gatunki mięs

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×