Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Onija

Mam 40 lat nie mogę znaleźć pracy :/

Polecane posty

Szukasz tam gdzie jej nie ma dla ciebie. Czy to celowe działanie czy w czym rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Siedem napisał:

Szukasz tam gdzie jej nie ma dla ciebie. Czy to celowe działanie czy w czym rzeczy.

Mam 20 lat doświadczenia w handlu, zwolniono mnie na rzecz studenta, wszedzie chcą mlodych do handlu, a ja juz nie jestem interesującym kandydatem na to stanowisko. Nie mam zadnego innego doswiadczenia, dzwigac tez nie moge bo kregoslup takze biedronki lidle itp tez odpadaja, do biura mnie nie wezmą, bo nie mam doświadczenia. Jeszcze teraz duzo osob z Ukrainy wiec z pracą bedzie jeszcze ciezej jestem zalamana. Swojego biznesu nie moge otworzyc, bo nie mam na to pieniedzy, z urzedu pracy nie dostane dofinansowania,bo musze miec zabezpieczenie.

Edytowano przez Onija
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Może szwalnia, piekarnia czy robótki typu kwiaciarnia. Może wyjedź z kraju i zbieraj owoce, akurat wiosna idzie i lato. A w takiej Francji krzaki się uginają od ciężaru winogrona. Fabryki siedzące, magazyny z lekkim towarem do rozpakowania, itp. Nie szukasz bo nie chcesz zmienić branży. Zgadza się czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Siedem napisał:

Rozumiem. Może szwalnia, piekarnia czy robótki typu kwiaciarnia. Może wyjedź z kraju i zbieraj owoce, akurat wiosna idzie i lato. A w takiej Francji krzaki się uginają od ciężaru winogrona. Fabryki siedzące, magazyny z lekkim towarem do rozpakowania, itp. Nie szukasz bo nie chcesz zmienić branży. Zgadza się czy nie.

Bardzo chętnie bym wyjechala, ale nie mogę wyjechac z kraju muszę się opiekowac tatą z demencją przez co nie moge tez pracowac na nocki (piekarnia) no i mam dziecko, które mnie potrzebuje😕

Do szwalni chcą z doświadczeniem, do kwiaciarni nie mam kompletnie wyczucia w robieniu bukietów i poczucia estetyki pod tym względem o kwiaty w ogole nie umiem dbać. 

Edytowano przez Onija
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Siedem napisał:

Czyli jaki morał i wniosek z tego zarazem.

Nie mam pojęcia za opieke nad tata tez nalezą mi sie grosze, a to za malo jedynie dodatek pielegnacyjny by mnie ratowal, ale to musialabym z nim mieszkac, a nie mam jak i musialabym się sądzic o ten dodatek w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że faktycznie dla wielu Tobie podobnych nie ma pracy..u mnie np wszędzie chcą studentów albo osoby z niepełnosprawnością ewentualnie Ukrainki nawet jeśli chodzi o sprzątanie plus osoby z doświadczeniem a nie każdy ma predyspozycje do pracy np na kasie wiem bo sama szukam od dawna razem z córką która skończyła liceum ...bez efektu.Zaczełam się zastanawiać nad pracą za granicą ale sie troche boje a poza tym mam na wychowaniu jeszcze troje dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×