Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Weronika000

Dziewczyny, czy ktoras z Was byla w zwiazku z Węgrem?

Polecane posty

Bardzo chcialabym z kims porozmawiac. Moja kuzynka rozwodzi sie po 2 latach malzenstwa. Ja wlasnie rozstaje sie z drugim juz. To czego doswiadczylam to jakis koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! W zwiazku nie bylam, ale od lat pracuje z Wegrami w jednym biurze . Ogolnie mentalnie troche podobni do Polakow , ale jednak sa roznice.  Kobiety traktuja super przez pierwszy rok zwiazku, potem jak juz wiedza ze "jego" to na pierwszym miejscu zawsze beda kumple i wypady z kumplami(taki schemat widzialam u wiekszosci moich kolegow) duzo pija, mam wrazenie ze wiecej niz polacy. Dosc spora czesc Wegrow sa wymieszani z Rumunami (najczesciej po dziadkach) i wieszosc z nich to ukrywa, bo nie ma sie czym chwalic ,ale ta rumunska krew wychodzi zwlaszcza po alko. Wegierki sa na to bardzo wyczulone i osobiscie znam dziewczyne ktora odwolala slub jak sie dowiedziala ze Pan mlody jest w 1/4 rumunem. Ogolnie dobrzy koledzy i pracownicy ale do zwiazku bym nie brala Wegra, za duzo sie nasluchalam jak mowia faceci miedzy soba o kobietach, ogolnie w porownaniu do innych narodowosci facetow w pracy , to co mowia Wegrzy najmniej mi sie podobalo. Dodatkowo podczas rozstania potrafia byc bardzo zlosliwi i wredni, chca zniszczyc zycie partnerki bo "ich meska duma ucierpiala" lub chca pokazac przed kolegami jak ich malo obchodzi byla (to tez widzialam w wielu przypadkach) To moje osobiste doswiadczenia ale wiadomo ludzie nizaleznie od narodowaosci sa rozni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×