Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bronislawstwo

Muzykujecie? Materiały do teorii muzyki

Polecane posty

Cześć

Od kiedy pamiętam lubiłam muzykę i śpiewałam, niestety nie jestem naturszczykiem i trochę czasu zajęło mi wyćwiczenie głosu. Teraz doszła jeszcze gitara i pianino. Bardzo chciałabym znać różne pojecia muzyczne, teorię muzyki, ogólną wiedzę o muzyce, historię muzyki itd. Co polecacie w tej kwestii, jakie książki przekazują wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały? Ciekawi mnie też, w jaki sposób uczycie się gry na instrumentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Hohner napisał:

Czegoś nie rozumiem? jest gitara i pianino skoro nie jesteś naturszczykiem to ktoś musi Cię uczyć teorii muzyki ! inaczej się nie da 🙂

Nie jestem naturszczykiem jeżeli chodzi o głos, musiałam brać parę lat lekcje śpiewu i o to mi mi tutaj chodzi. Moje pytanie odnosi się materiałów na temat teorii muzyki, ogólnej wiedzy o muzyce, historii muzyki. Sama też uczę się na gitarze i pianinie, znam podstawy, gdzie jest jaki dźwięk czy akordy, ale interesuje mnie, jak inni się uczą, czy codziennie, jak długo, jakiego rodzaju ćwiczenia wykonują itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2022 o 22:56, osowska123 napisał:

Tak jak kolega wyżej napisał, materiałów w necie jest mnóstwo 😄 jeśli szukasz czegoś w empiku to polecam wcześniej zajrzeć na Picodi bo zgarniesz dodatkowy cashback a zawsz to jakaś wartość.

Ile jeszcze będziesz spamować reklamami? Wszędzie piszesz o tym samym! Zgłoszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu, to muzykowałam. Chodziłam do szkoły muzycznej plus na zajęcia z innego instrumentu do mojego nauczyciela śpiewu. Materiały miałam głównie stamtąd, to era sprzed internetu 😉 Teraz jest ich mnóstwo właśnie chociażby w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×