Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
amino31

Kłamstwa pod hasłem fit

Polecane posty

2 minuty temu, Moniqq napisał:

Słaby film nuda, czekam na wielki powrót super taty

No nasza bohaterka się wyprowadza z obecnego mieszkania. Ciekawe gdzie ..🙈

• Haha 3

Przed chwilą, amino31 napisał:

No nasza bohaterka się wyprowadza z obecnego mieszkania. Ciekawe gdzie ..🙈

Kiedyś mówiła, żeby trzymać kciuki bo ma szansę na lepsze mieszkanie. Faktycznie w porównaniu z tym co teraz są to od byłego-obecnego lepsze xD

1 minutę temu, skinIAMin napisał:

Kiedyś mówiła, żeby trzymać kciuki bo ma szansę na lepsze mieszkanie. Faktycznie w porównaniu z tym co teraz są to od byłego-obecnego lepsze xD

A może do ryżego się wprowadza 😂

• Like 2

Straszny ten filmik. Lumpy dziecięce, nic nudniejszego nie można było nagrać. Musiałam przewijac bo nie dałam rady 😓

• Like 2

"ostatnio złe sypiam" i śmiech nastolatki heheh bo wiecie ona i ryzy hehe, a tak serio nie wierze w nią... patologia. Żal mi tylko dzieci, bo muszą trwać przy matce i zmieniających się partnerach i mieszkaniach jak w kalejdoskopie. 

• Like 4

36 minut temu, DYSK napisał:

"ostatnio złe sypiam" i śmiech nastolatki heheh bo wiecie ona i ryzy hehe, a tak serio nie wierze w nią... patologia. Żal mi tylko dzieci, bo muszą trwać przy matce i zmieniających się partnerach i mieszkaniach jak w kalejdoskopie. 

Jak bedą dorośli to będą pacjentami terapeutów 😞 zwłaszcza ten starszy to przeżywa. Jej mi nie żal bo jest dorosła i moze z rudym siedzieć do woli. Mam nadzieję że dzieciaki jak dorosną odsuną się od patologicznej i niedojrzałej matki

• Like 1

A co to się stało pod jej drzwiami?🤔🤔

• Like 1

To chyba od tych sąsiadów. Często narzekała jaka to patologia. Teraz będzie mieć dodatkowy argument, ze musi stamtąd do rudego iść bo to nie warunki dla dzieci. 

A przecież Council nie da nic innego

Pod filmem komentarz  z pytaniem o ryżego, ciekawe czy usunie czy zostawi 

Nie rozumiem czemu nie chce powiedzieć ze wróciła do Ryżego. Ludzie przecież i tak nie dają się jej spokoju i o niego pytają. Tak to robi ze swojego życia brazylijska telenowele a teraz nagle nie może nic powiedzieć. Nawet nie zagłębiać się w szczegóły to po prostu powiedzieć „tak wróciliśmy do siebie” i tyle. 

Wstyd jej. Zrobila mu koło d.py na cały internet. Oczernila nie tylko przed znajomymi czy rodzina, ale także wśród obcych ludzi. A teraz wielki powrót.. Pfff

ŻAŁOSNE

• Like 2
  • Thanks 1

3 godziny temu, MagMag napisał:

Wstyd jej. Zrobila mu koło d.py na cały internet. Oczernila nie tylko przed znajomymi czy rodzina, ale także wśród obcych ludzi. A teraz wielki powrót.. Pfff

ŻAŁOSNE

Nie sądzę by go oczernila. Myślę, że wiele z jej opowieści miało odzwierciedlenie w faktach. Przedstawiła go w złym świetle, ale jej wystąpienie nie było potrzebne do tego, by stwierdzić, że on się okropnie zachowywał w stosunku do niej i dzieci, że jego umiejętności językowe są słabe itd.

To było widać na filmach, które publikowała przed rozstaniem. 

• Like 2
  • Thanks 1

9 godzin temu, amino31 napisał:

Pod filmem komentarz  z pytaniem o ryżego, ciekawe czy usunie czy zostawi 

Jeszcze nie usunęła, może zajęta Ł. xd

Ale tak serio to chyba nawet ona ogarnia, że ludzie już wiedzą i widzą że oni znów są razem więc usunięcie komentarza nie pomoże. Moim zdaniem teraz gra na zwłokę, będzie się skarżyć jak to jej źle w tym mieszkaniu a potem cyk! film na chacie u Ł.

A to wszystko pod płaszczykiem dbania o dzieci

Nowy vlog. 

I już się zaczyna. Kolejna zła koleżanka-kradła jej paczki więc teraz odbiera u Ryżego. 

• Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1

15 godzin temu, Hauayudoin napisał:

Nie wiem czy ktoś uwierzy, ze u rudego będzie dzieciakom lepiej, skoro jeszcze w styczniu nagrywała z synem jak to ich nie maltretował psychicznie, mówiąc ze niczego w życiu nie osiągną. 

No jak wrócą do Ryzego to na pewno nic nie osiągną, tu się zgadzam całkowicie,co jak co ale z Ryzego dobry wróżbita, teraz pozycza auto od Ryzego, które sama kupiła, a później mu oddaje, a dzieci wożą się taksówkami do szkoły, żyć, nie umierać XD

• Like 1
  • Haha 1

Pożyczyła sobie swój samochód xD 🤣

• Haha 3

4 godziny temu, Marci gray napisał:

No jak wrócą do Ryzego to na pewno nic nie osiągną, tu się zgadzam całkowicie,co jak co ale z Ryzego dobry wróżbita, teraz pozycza auto od Ryzego, które sama kupiła, a później mu oddaje, a dzieci wożą się taksówkami do szkoły, żyć, nie umierać XD

te taksówki też są zastanawiające. czyżby opieka za nie płaciła? A może Estera 

13 minut temu, amino31 napisał:

te taksówki też są zastanawiające. czyżby opieka za nie płaciła? A może Estera 

Urząd miasta może za nie płacić w sytuacji, gdy dzieci muszą chodzić do okreslonej szkoły, a szkoła jest daleko. 

Jak jest w ich przypadku ciężko powiedzieć.

Napisano (edytowany)

Żaden rodzic w uk nie płaci za taxi dla dzieci do/ze szkoły. Taki transport nie jest niczym dziwnym w przypadku dzieci ktore maja learning disabilities/upośledzenia/choroby czy po prostu dla tych które mieszkają dalej od szkoły. 

estera po prostu złapała pana Boga za nogi ze żyje (egzystuje) w UK które jest państwem socjalnym i daje możliwość nieróbstwa takim leniom jak ona. 
No i oczywiście pomoc dla ludzi w potrzebie (w tym przypadku jej chłopaków).

Edytowano przez Gaspar66
  • Thanks 1

50 minut temu, Gaspar66 napisał:

Żaden rodzic w uk nie płaci za taxi dla dzieci do/ze szkoły. Taki transport nie jest niczym dziwnym w przypadku dzieci ktore maja learning disabilities/upośledzenia/choroby czy po prostu dla tych które mieszkają dalej od szkoły. 

estera po prostu złapała pana Boga za nogi ze żyje (egzystuje) w UK które jest państwem socjalnym i daje możliwość nieróbstwa takim leniom jak ona. 
No i oczywiście pomoc dla ludzi w potrzebie (w tym przypadku jej chłopaków).

Masakra. To się nazywa pasożytowanie 

• Like 2

Najlepsze, że ona twierdzi, że pracuje bo YT to praca dla niej xD

• Haha 3

Wieczne narzekanie i użalanie się nad sobą to też praca 👍😝

• Haha 1

E się rozkręca i wrzuca film za filmem. Czyżby chciała uspokoić sytuację i odwrócić uwage widzów od powrotu do Ł?

• Like 1

Jest tam coś ciekawego w nowej produkcji? Bo szczerze nie chce mi się oglądać mierzenia kolejnych szmat... Mam wrażenie że ona cierpi na jakiś zakupoholizm czy coś... 

• Like 1

3 minuty temu, MagMag napisał:

Jest tam coś ciekawego w nowej produkcji? Bo szczerze nie chce mi się oglądać mierzenia kolejnych szmat... Mam wrażenie że ona cierpi na jakiś zakupoholizm czy coś... 

Mi też się nie chce oglądać tego zbieractwa.. 

27 minut temu, Moniqq napisał:

Mi też się nie chce oglądać tego zbieractwa.. 

Właśnie o to samo miałam pytać,🙈 czy jest coś ciekawego bo mi się oglądać nie chce 😂

19 minut temu, Hauayudoin napisał:

strożnie z Panią Esterą O - C. wynajęła u mnie mieszkanie po jakimś czasie nie rozliczyła się za media, nie rozliczyła się za najem oraz za szkody które zrobiła. Nie przekazała lokalu, nie przekazała kluczy - po prostu uciekła z lokalu. 

Koment jeszcze sprzed pandemiii na profilu jej firmy, ale jak widać E tez ma sporo za uszami, kto poważny tak postępuje. 

Już dawno to znalazłam i zapytałam tu na forum. Ale skomentowano to tak, że to sarunia krąży po necie i psuje jej opinię za te aferę, która Estera rozpętała. I niby sarunia wystawia te komentarze. Ciekawe czy Estera odpowie na ten komentarz czy go skasuje 🙈 

Aha, poświęciłam pięć minut z mojego życia i obejrzałam ten nowy filmik. Tragedia 🤦🏼‍♀️ prawie sam poliester, ciuchy to jakiś dramat. A jak zobaczyłam długość jej włosów..  bez kitu, nie ma tam jakiegoś fryzjera żeby zrobić z nimi porządek ??

• Like 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się