Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
amino31

Kłamstwa pod hasłem fit

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Ja oglądałam, zamówiła brzydkie ubrania, nie pasowały na nią. A wcześniej obejrzałam ten przegląd ubrań, które miała oddać, to też porażka, zwłaszcza płaszcze, ona twierdzi, że się zna na modzie... szkoda tych pieniędzy które wydawała na to i nie chciało by mi się tych ubrań przewozić od byłego, zagracać mieszkanie. 

Za darmo bym nie chciała tych "perełek" a ona jeszcze co do niektórych ma dylematy 😂

Edytowano przez laka_maka_fa
  • Like 2

15 godzin temu, amino31 napisał:

Już dawno to znalazłam i zapytałam tu na forum. Ale skomentowano to tak, że to sarunia krąży po necie i psuje jej opinię za te aferę, która Estera rozpętała. I niby sarunia wystawia te komentarze. Ciekawe czy Estera odpowie na ten komentarz czy go skasuje 🙈 

Też to obczaiłam, sarunia to ma ją w 4ech, jakby chciała rozkręcić aferę, to by już dawno to zrobiła, to E wraz z Ryżym się produkowali na prywatnych grupach na fb nie odwrotnie 

• Like 1
  • Thanks 2

26 minut temu, Marci gray napisał:

Też to obczaiłam, sarunia to ma ją w 4ech, jakby chciała rozkręcić aferę, to by już dawno to zrobiła, to E wraz z Ryżym się produkowali na prywatnych grupach na fb nie odwrotnie,myślisz że E by się przyznała do czegoś takiego? A w życiu! To jej przecież ciągle robią świństwa

Rozwalił mnie ten ''topik'' czerwony

W sam raz na pierogi z idealnym facetem 

• Haha 2

4 godziny temu, Moniqq napisał:

Rozwalił mnie ten ''topik'' czerwony

W sam raz na pierogi z idealnym facetem 

Te ciuchy są po prostu tandetne, jak z urywek filmów z lat 90 spod latarni "Pamiętnik czerwonego kapturka" 😂

• Haha 2

9 godzin temu, Marci gray napisał:

Te ciuchy są po prostu tandetne, jak z urywek filmów z lat 90 spod latarni "Pamiętnik czerwonego kapturka" 😂

Dokładnie. Nie wiem czym się kierowała chyba niska cena i na dodatek w wyprzedaży. Po co taki szit kupować, tylko planetę zaśmieca 

• Like 1
  • Thanks 1

4 godziny temu, amino31 napisał:

Dokładnie. Nie wiem czym się kierowała chyba niska cena i na dodatek w wyprzedaży. Po co taki szit kupować, tylko planetę zaśmieca 

Kasa, przecież to współpraca z Shein, wysyłają jej te ciuchy za darmo, za pewne to że ludzie, którzy te ciuchy szyją pracują w nieludzkich warunkach też ja nie interesują. 

• Sad 1

Obejrzałam właśnie filmik mierzymy męskie ubrania z Shein. A tam komentarz odnośnie ryżego- wg niego sweterek który mierzył jest obleśny. A widzka Ewa napisala- to ten facet jest obleśny nie sweter. Kurtyna 😂😂

• Like 1

Dnia 24.03.2022 o 22:11, Hauayudoin napisał:

strożnie z Panią Esterą O - C. wynajęła u mnie mieszkanie po jakimś czasie nie rozliczyła się za media, nie rozliczyła się za najem oraz za szkody które zrobiła. Nie przekazała lokalu, nie przekazała kluczy - po prostu uciekła z lokalu. 

Koment jeszcze sprzed pandemiii na profilu jej firmy, ale jak widać E tez ma sporo za uszami, kto poważny tak postępuje. 

O, to ciekawe, bo Sarunia ponoć też uciekła bez rozliczenia się z właścicielem z mieszkania w PL. Spakowali się w nocy, zostawiając mieszkanie zasikane przez psy i wyjechali do UK 😁 Info z hydeparku od jej znajomej z Bielawy. 

Jak widać Krulofa i Esti mają ze sobą więcej wspólnego, niż się wydaje.

• Haha 2

15 minut temu, dhanya napisał:

O, to ciekawe, bo Sarunia ponoć też uciekła bez rozliczenia się z właścicielem z mieszkania w PL. Spakowali się w nocy, zostawiając mieszkanie zasikane przez psy i wyjechali do UK 😁 Info z hydeparku od jej znajomej z Bielawy. 

Jak widać Krulofa i Esti mają ze sobą więcej wspólnego, niż się wydaje.

Jak to mówią, swój swojego zawsze znajdzie 😂

• Like 1
  • Haha 1

1 godzinę temu, amino31 napisał:

Jak to mówią, swój swojego zawsze znajdzie 😂

I obie pociąg do Ryżego 😉😁

• Haha 3

Dnia 24.03.2022 o 22:11, Hauayudoin napisał:

strożnie z Panią Esterą O - C. wynajęła u mnie mieszkanie po jakimś czasie nie rozliczyła się za media, nie rozliczyła się za najem oraz za szkody które zrobiła. Nie przekazała lokalu, nie przekazała kluczy - po prostu uciekła z lokalu. 

Koment jeszcze sprzed pandemiii na profilu jej firmy, ale jak widać E tez ma sporo za uszami, kto poważny tak postępuje. 

Pyk i komentarz zniknął 😂 czyli coś jednak w tym jest 😝😝

• Haha 1

Kolejna wspaniała produkcja. Czy ta kobieta ma jakieś nie wiem hobby czy zajęcie poza chodzeniem do lumpeksu i potem zagrywaniem tych wszystkich „zdobyczy”?

• Like 3

Kolejny haul lumpeksowy I kolejne zachwyty nad ciuchami sprzed kilku sezonów, te jej filmy są nudne jak flaki z olejem, ciągle ten sam kadr, ten sam pokój, puste ściany i E piejąca z zachwytu nad swoimi zdobyczami, chyba benefity jej wypłacili bo taka zadowolona😁

• Like 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)

Też obejrzałam.. ranyyyy... okropne te ciuchy... za darmo bym tego nie chciała, za te pieniądze kupiłaby jeden lepszy ciuch a nie... teraz będą leżeć w szafie, aż je odda. Np ta żółta bluzka... większego koszmarku nie widziałam, z czym to połączyć.. czy te leginsy brokatowe, chaotycznie kupuje, nic do niczego nie pasuje więc później nie ma w czym chodzić 🙈

Edytowano przez laka_maka_fa

2 godziny temu, Marci gray napisał:

Kolejny haul lumpeksowy I kolejne zachwyty nad ciuchami sprzed kilku sezonów, te jej filmy są nudne jak flaki z olejem, ciągle ten sam kadr, ten sam pokój, puste ściany i E piejąca z zachwytu nad swoimi zdobyczami, chyba benefity jej wypłacili bo taka zadowolona😁

Nazwa jej kanału nawiązuje do mody 🤡🤡

6 minut temu, szlachcianka997 napisał:

Nazwa jej kanału nawiązuje do mody 

9 minut temu, szlachcianka997 napisał:

Nazwa jej kanału nawiązuje do mody 🤡🤡

To pewnie jest high fashion ale ja się nie znam 

• Like 1

34 minuty temu, Marci gray napisał:

High past fashion. Very very past 😂😂 and full of poliester 😘

• Like 1
  • Haha 2

7 minut temu, amino31 napisał:

High past fashion. Very very past 😂😂 and full of poliester 😘

Bjutiful end vintydż stajl, prawdziwa gratka dla koneserów 

• Haha 1

30 minut temu, Marci gray napisał:

Bjutiful end vintydż stajl, prawdziwa gratka dla koneserów 

Vintydz z innej planety 😂

• Haha 1

Bo tak naprawdę ona ma dzieci między pośladkami. W dobie fejsa raz dwa ogarnęła by jakieś podstawowe meble żeby żyć w miarę normalnie. 

Ale lepiej kupować fikuśne szmatki żeby przypodobać się Rudemu

• Like 1
  • Thanks 1

Mnie tylko zastanawia kto to ogląda, skąd ona ma tyle followów na ig i yt? Jestem w cięzkim szoku. I tak, nie jest ciężko ogarnąć sobie meble nawet nie najgorszej jakości, jest mnóstwo ogłoszeń  w necie i sklepów stacjonarnych, które działają jak charity shopy i mają tam same meble. 

• Like 4

19 godzin temu, skinIAMin napisał:

Bo tak naprawdę ona ma dzieci między pośladkami. W dobie fejsa raz dwa ogarnęła by jakieś podstawowe meble żeby żyć w miarę normalnie. 

Ale lepiej kupować fikuśne szmatki żeby przypodobać się Rudemu

Pamiętam, jak z jednym z pierwszych vlogow z tego mieszkania councilowskiego, mówiła, że nie będzie się zagracać, ale szmaty z lumpeksu, paznokcie z primarka, woski, swieczki,to już inna sprawa, odkurzacze z reklamowanych współprac to już nie jest zagracanie się, plus doszły jej ciuchy z Droitwich i inne rzeczy, ale żeby kupić krzesło to już jej nie stać, to zagracanie się, przecież Rudy książę na białym koniu już wrócił więc w czym problem? Ona przedstawia zawsze argumenty dopasowane pod siebie i w sumie wszystko by było ok, gdyby nie jeden istotny fakt-ona ma dzieci, które same na świat się nie prosiły, więc powinna pomyśleć o nich a nie tylko o swojej dupie. 

Denko wjechało na kanał. Kto  jeszcze nagrywa w tych czasach denko ?🙈

• Haha 1

1 godzinę temu, Hauayudoin napisał:

Dokładnie. Ta smutna scenes gdy starsze dziecko na początku, po przeprowadzce chciało nawet z jakiegoś ciucha zrezygnować, żeby garnek kupić, ale madka roku się uparła, żeby jeść miesiąc zupki chińskie, bo szkoda funta na garnek, skoro jeden ma juz u rudego xD 

Pamiętam jak jej powiedział że od tygodnia nie było obiadu i łzy w oczach. 

Mam nadzieję że chłopaki odpłaca mamusi i jak będą dorośli to się od niej odetną. 

Nie dość że ściąga ich w połowie roku szkolnego do obcego kraju to potem funduje takie atrakcje jak przemoc i ucieczka nad ranem. 

Mamuśka roku. 

• Like 2
  • Sad 2

8 godzin temu, skinIAMin napisał:

Jejku, serio tak było? 😞 A ona wróciła do przemocowca?

Napisano (edytowany)
12 godzin temu, Mrożona Kawusia napisał:

Jejku, serio tak było? 😞 A ona wróciła do przemocowca?

Było w jednym vlogu.

Wszystko na to wskazuje, że wróciła ale na razie się nie przyzna, za duży hejt by się na nią wylał i ona się tego boi. Za jakiś czas wyskoczy, że wrócili do siebie JUŻ JEST DOBRZE wyjaśniliśmy sobie wszystko a reszta chciała nas skłócić, nie pytajcie o co chodzi kiedyś wam powiem 🥴 +jeszcze wymyśli historie jak to kolejna osoba wykorzystała jej dobroć i ją okradła żeby się trochę wybielić 👍😁

Edytowano przez Moniqq
  • Like 2
  • Sad 1

20 godzin temu, skinIAMin napisał:

Mam nadzieję że chłopaki odpłaca mamusi i jak będą dorośli to się od niej odetną. 

Nie dość że ściąga ich w połowie roku szkolnego do obcego kraju to potem funduje takie atrakcje jak przemoc i ucieczka nad ranem. 

Mamuśka roku. 

Też to pamiętam, ale znam takie madki, co wolą na ciuszki, pazury, rzęsy wydać a na obiad zaserwować jakieś gotowce  z Biedry albo nic, bo czasu nie miała. 

• Like 1

22 godziny temu, Moniqq napisał:

Było w jednym vlogu.

Wszystko na to wskazuje, że wróciła ale na razie się nie przyzna, za duży hejt by się na nią wylał i ona się tego boi. Za jakiś czas wyskoczy, że wrócili do siebie JUŻ JEST DOBRZE wyjaśniliśmy sobie wszystko a reszta chciała nas skłócić, nie pytajcie o co chodzi kiedyś wam powiem 🥴 +jeszcze wymyśli historie jak to kolejna osoba wykorzystała jej dobroć i ją okradła żeby się trochę wybielić 👍😁

Dzięki za odpowiedź. Jestem w ciężkim szoku. Najpierw szkaluje go w filmach a teraz powrót. 😐 Biedne dzieci. 😞

Dnia 29.03.2022 o 15:48, nazwauzytkownika66 napisał:

Mnie tylko zastanawia kto to ogląda, skąd ona ma tyle followów na ig i yt? Jestem w cięzkim szoku. I tak, nie jest ciężko ogarnąć sobie meble nawet nie najgorszej jakości, jest mnóstwo ogłoszeń  w necie i sklepów stacjonarnych, które działają jak charity shopy i mają tam same meble. 

Myślę że część followersów ma kupionych - np. na kontach jej synów (na oko prowadzonych raczej przez mamę w celu reklamowania zabawek itd.) tez jest sporo followersów mimo że nic się tam nie dzieje i nie są zbyt ciekawe. Mnie zastanawia kto czyta samego jej bloga - tam dopiero są nudy, albo artykuły reklamowe albo przepisane skądś w necie - wygląda to jakby bot prowadził.

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się