Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
amino31

Kłamstwa pod hasłem fit

Polecane posty

A co tam u naszej bohaterki? Cisza jakaś.. pewnie nowy film z nowej chaty będzie 😆

• Haha 2

Pyk i dwa vlogi wjechały. Jakie piękne patologiczne życie urządziła swoim dzieciom. Takie bezpieczne, pełne spokoju 🥰🥰🥰 tylko czekać aż zdarzy się jakieś nieszczęście, bo przecież do Polski wrócić nie chce. Lepiej narażać swoją rodzinę na niebezpieczeństwo 

• Like 2

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam bo oglądałam fragmenty ale ma się przeprowadzić. Chociaż o tej zmianie lokalu to ja już od niej słyszę od stycznia. No i oczywiście zaprzecza jakoby wróciła do Ł.

• Like 1

Ja jej nie rozumiem, czemu nie wróci do Polski do rodziny a woli w tej norze ćpunów siedzieć bo kiedyś tam dostanie coś '' lepszego'' 🤔 i tak znowu dzieciakom zmieni szkołę 🤦‍♀️

Ona to w ogóle zachowuje się jakby się z choinki urwała. Najpierw robi drame o swoim pato ex, potem ten jej robi zdjęcia na instagram i jest zdziwiona ze ludzie pytają czy wróciła do niego wróciła?

• Like 1

57 minut temu, Niemamnazwy napisał:

Ona to w ogóle zachowuje się jakby się z choinki urwała. Najpierw robi drame o swoim pato ex, potem ten jej robi zdjęcia na instagram i jest zdziwiona ze ludzie pytają czy wróciła do niego wróciła?

No właśnie, najpierw wojna na całego, ubliżanie mu praktycznie w każdym filmie, nazywanie go psychopatą, a teraz wielkie poruszenie, że ktoś pyta czy wrócili do siebie kiedy to świetnie się razem bawią jedząc sobie razem obiadki w restauracji i cykajac foteczki. Nosz kuźwa, ona ma jakieś zaniki pamięci czy widzów za ...ów?

• Like 2

Napisano (edytowany)
14 godzin temu, Gejlkozloski napisał:

No właśnie, najpierw wojna na całego, ubliżanie mu praktycznie w każdym filmie, nazywanie go psychopatą, a teraz wielkie poruszenie, że ktoś pyta czy wrócili do siebie kiedy to świetnie się razem bawią jedząc sobie razem obiadki w restauracji i cykajac foteczki. Nosz kuźwa, ona ma jakieś zaniki pamięci czy widzów za ...ów?

Niech się palnie w łeb tymi odkurzaczami. Masakra 

A drama z sąsiadka to myślę, że specjalnie żeby odciągnąć uwage od powrotu do niego 

Edytowano przez Moniqq
  • Like 2

42 minuty temu, Moniqq napisał:

Niech się palnie w łeb tymi odkurzaczami. Masakra 

A drama z sąsiadka to myślę, że specjalnie żeby odciągnąć uwage od powrotu do niego 

Mi się też tak wydaje.A później będzie mówiła no jednak muszę się wprowadzić znowu do Łukasza bo nie mam wyjścia bo tu jest niebezpiecznie itp.może szykuje sobie grunt 

• Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1

Ja jestem ciekawa czy będzie film z odpowiedziami na pytania z insta. Ona już tyle filmów na obiecywała a żadnego nie nagrała. 

• Like 3

4 godziny temu, Kar87 napisał:

Mi się też tak wydaje.A później będzie mówiła no jednak muszę się wprowadzić znowu do Łukasza bo nie mam wyjścia bo tu jest niebezpiecznie itp.może szykuje sobie grunt 

też mam takie wrażenie. Że te pokazywanie w jakiej to patologii mieszka to taki usprawiedliwienie oficjalnego powrotu do Ł.

Tak na bank i powie, że ona to robi dla bezpieczeństwa dzieci a tu grzyb i nieciekawi sąsiedzi 

• Like 1

Nowy vlog z zakupów. Już zaczęłam się martwić 😏

• Haha 1

Drogo oj drogo na wyspach. Chyba wróci do Polski 🙈

9 minut temu, amino31 napisał:

Drogo oj drogo na wyspach. Chyba wróci do Polski 🙈

Tłumaczy też to tak że tamtejszy mops ja prześladuje i traktuje gorzej niż innych.Juz nagrała rozmowy ze niby odżywki rasistowskie były od pracowników tamtejszego mopsy😏ona naprawdę niech zacznie pisać książki albo jakiś kryminał nagra czy thriller o swoim życiu bo to normalnie gotowy scenariusz🤣

• Like 2

5 minut temu, Kar87 napisał:

Tłumaczy też to tak że tamtejszy mops ja prześladuje i traktuje gorzej niż innych.Juz nagrała rozmowy ze niby odżywki rasistowskie były od pracowników tamtejszego mopsy😏ona naprawdę niech zacznie pisać książki albo jakiś kryminał nagra czy thriller o swoim życiu bo to normalnie gotowy scenariusz🤣

Aferzystka pierwsza klasa. Wszędzie węszy podstępy, jej biednej matce Polce wiatr w oczy. I na koniec że chcą ją zmusić do powrotu do Łukasza, bo przecież sprawy w sądzie nie było 🙈 dam ci radę Esterko. Do roboty może byś poszła jak 95% uczciwych ludzi na świecie, a nie na gotowe czekasz i na socialy liczysz 

• Like 4

"chodzi o to, żeby dzieci miały jak najmniej zmian" - nie licząc kilku"ojców", wizyt policji, opieki, councilu, podróży autokarowych-śmiechu warte 

• Like 2
  • Haha 2
  • Sad 1

27 minut temu, Marci gray napisał:

"chodzi o to, żeby dzieci miały jak najmniej zmian" - nie licząc kilku"ojców", wizyt policji, opieki, councilu, podróży autokarowych-śmiechu warte 

W jednym z komentarzy napisała że powrót do kraju to najlepsze dla niej rozwiązanie 🤦🏼‍♀️ szok no

2 godziny temu, amino31 napisał:

W jednym z komentarzy napisała że powrót do kraju to najlepsze dla niej rozwiązanie 🤦🏼‍♀️ szok no

Nie chca dac za darmo tyle ile by chciala - dlatego najlepiej wrocic 🤣

• Like 1

42 minuty temu, Meg10 napisał:

Nie chca dac za darmo tyle ile by chciala - dlatego najlepiej wrocic 🤣

Czy ja wiem? Ogólnie sytuacja mieszkaniowa, szczególnie dot. mieszkan socjalnych jest dość ciężka, urząd nie będzie się z nią za bardzo cackał, jeśli nie weźmie mieszkania, które jej proponują, to weźmie je ktos inny, ogólnie to wygląda tak, że jest więcej potrzebujących niż mieszkań, pewnie jak wszędzie z resztą

Ona zupełnie nie rozumie systemu i miesza fakty pomiędzy tymi oskarżeniami, które produkuje. 

Btw socjal nie wchodzi do rodziny, by rodzinie różne kwestie ogarnąć i pozałatwiać, a po to by się upewnić, że dzieci są zabezpieczone; ich rola jest m.in pomoc rodzicom w tym, by lepiej zajmowali się dziećmi. 

Nie dziwię się, że mówi, że socjal zamiast pomóc, sytuację pogorszył. Tak mówią osoby roszczeniowe, które nie dostrzegają problemu w sobie. 

• Like 3

co jak co, ale aby social naklanial ja do powrotu do przemocowca - to jest ostatnia rzecz w UK. Moze byc nawet tak, ze jak sama zdecyduje sie wrocic to moze miec problem z utrzymaniem dzieci przy sobie - wlasnie tak jak piszecie wyzej, w UK social pomaga przede wszystkim dzieciom aby to one byly bezpieczne i mialy ''normalny dom'' jezeli uznaja ze ich bezpieczenstwo jest zagrozone moga postawic ultimatum. 

• Like 1

Po co korzysta z tego socjalu skoro jej tak miesza.Nie lepiej iść do pracy i zarabiać i nie prosić się instytucji o wszystko.Mieszkalam z rodziną w UK i mam dziecko i nigdy nie byłam na socjalu,tylko pracowałam na potrzeby rodziny.Jakas kobieta napisała jej komentarz że może zrobić live i tam mogą jej ludzie wpłacać na start żeby mogła sobie wynająć mieszkanie🤯to tak się teraz zarabia na życie?to już jest zalosne

• Like 2

Przecież to oczywiste, że ona znowu coś kłamie i kręci, cały świat jak zwykle przeciwko niej, a ona wiecznie poszkodowana. Zaraz wróci do rudego i powie, że to socjal ją zmusił 🤦 Na początku gadała, że nie może nawet pojechać w odwiedzimy do PL bo ryży się nie zgadza na paszport dla małej, a teraz nagle się zgodzi na stałą wyprowadzkę? Ja się nie dziwię, że opieka społeczna ma do niej jakiś problem, przecież ta kobieta ma nierówno pod sufitem. Madka polka siedząca na socjalu w jukej, która ma wieczne pretensje o wszystko, zamiast zabrać się do roboty, a nie sorry przecież ona ciężko pracuje nagrywając jeden filmik na dwa tygodnie.

• Like 6

3 minuty temu, Kar87 napisał:

Jakas kobieta napisała jej komentarz że może zrobić live i tam mogą jej ludzie wpłacać na start żeby mogła sobie wynająć mieszkanie🤯to tak się teraz zarabia na życie?to już jest zalosne

Ale jak to, przecież na początku ludzie też proponowali jej pomóc, to mówiła że ona ma pieniądze. Teraz nagle drogo i nie stać ją na wynajem? To niech sprzeda te sprzęty o których mówiła, że są warte 40 tys. Po co jej jakieś drogie aparaty, jak ona i tak wszystko nagrywa telefonem 

• Like 3

Masakra. Ona zamiast wziąść się do roboty narzeka, ze socjal za mały, najlepiej żeby dali jej dom za darmo po remoncie, a ona niech siedzi, chodzi po sklepach i nagrywa vloga dwa razy w miesiącu. Brak słów.

• Like 3
  • Thanks 1

24 minuty temu, Kar87 napisał:

Po co korzysta z tego socjalu skoro jej tak miesza.Nie lepiej iść do pracy i zarabiać i nie prosić się instytucji o wszystko.Mieszkalam z rodziną w UK i mam dziecko i nigdy nie byłam na socjalu,tylko pracowałam na potrzeby rodziny.Jakas kobieta napisała jej komentarz że może zrobić live i tam mogą jej ludzie wpłacać na start żeby mogła sobie wynająć mieszkanie🤯to tak się teraz zarabia na życie?to już jest zalosne

Bo nie ma wyjścia.

Nie można mieszać dwóch kwestii: zasiłków i pomocy z social service. 

Rodzina jest pod nadzorem social service, bo dzieci były zagrożone i sprawa musi być nadal nadzorowana. Ona nie może powiedzieć, że już nie chce ich zaangażowania. Ona musi sie procedurom podporządkować . I dochód jeśli chodzi o ss nie ma większego znaczenia. 

• Like 1

4 minuty temu, Jabba napisał:

Masakra. Ona zamiast wziąść się do roboty narzeka, ze socjal za mały, najlepiej żeby dali jej dom za darmo po remoncie, a ona niech siedzi, chodzi po sklepach i nagrywa vloga dwa razy w miesiącu. Brak słów.

W ogóle jest zasada, że jak urząd wspiera kogoś mieszkaniowo, to nie sugeruje mu mieszkania, którego finansowo nie jest w stanie udźwignąć. 

A to, że ona mówi o różnych cenach wynika z tego, że istnieje różnią mdzy mieszkaniem czasowym przez council, mieszkaniem z councilu i innymi. 

Laska nie ma pojęcia o czym mówi, ale lubi narzekać i o smarowywac wszystkich, którzy jej nie pasują. 

• Like 1

Ona jest żałosna... W każdym filmie obrabia du.e komuś innemu. Wszyscy źli a ona taka biedna ofiarą losu. Estera! Do pracy idź! Zarob a nie- narzekasz na wszystko i wszystkich i jeszcze ci mało. 

• Like 4

Księżniczka by chciała dom z ogrodem w fajnej dzielnicy. Blisko szkołę, sklepy itp.  I najlepiej jakby opieka społeczna dawała kasę i o nic nie pytała.

Patologia z niej straszna. Tak jak piszecie  - wszyscy winni tylko ona biedna przez każdego wykorzystywana i pokrzywdzona.

Nic dziwnego, że pod jej filmami same dobre komentarze, te jej nie pasujące usuwa.

• Like 6
  • Thanks 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się