Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
amino31

Kłamstwa pod hasłem fit

Polecane posty

10 godzin temu, Hauayudoin napisał:

Mitomanka straszna. Raz mówi to, a raz co innego. Teraz nagle nie ma żadnych spraw w sądzie z rudym, a dopiero co czekała na rozprawy. 

Bo oni teraz połączyli siły i walczą z socjalem 😉 dwa nieroby się dobrały 

• Like 1
  • Haha 1

Ktoś napisał w komentarzach, że to nie ona płaci za mieszkanie tylko dostaje na opłaty kasę z tytułu że jest bezrobotna. Więc jak to jest? 

28 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Ktoś napisał w komentarzach, że to nie ona płaci za mieszkanie tylko dostaje na opłaty kasę z tytułu że jest bezrobotna. Więc jak to jest? 

Pomoc finansowa związana z czynszem i innymi opłatami mieszkaniowymi zalezy od dochodu. 

Jeśli jest bezrobotna kwalifikuje się do określonej kwoty. Jeśli pracuje, to dochód jest brany pod uwagę ( gdy dochód jest nieregularny/ raz nizszy raz wyższy- jej obowiązkiem jest informowanie urzędu, który na bieżąco przeliczy należny zasiłek). 

To tylko takie gadanie ze nie chce wracać do PL bo chłopcy musieliby zmienić szkole a jak jechała do UK do rudego to jej nie przeszkadzało ze chłopcy musieli zmienić szkole. Za wygodnie na benefitach a w PL nie dostałaby nawet pokoju od państwa. Tak jak ktoś wspominał zaraz będzie ze zamieszka spowrotem z Rudym to opieka społeczna ja do tego zmusiła a za jakiś czas będzie ze zbliżyli się do siebie i postanowili do siebie wrócić 🤣

Dam sobie rękę uciąć ze oni już do siebie wrócili i ta kombinuje jak to powiedzieć na YouTube, to sobie teraz wymyśliła ze niby opieka społeczna chce żeby zamieszkała spowrotem z ryżym 

• Like 5
  • Thanks 2

5 godzin temu, Niemamnazwy napisał:

To tylko takie gadanie ze nie chce wracać do PL bo chłopcy musieliby zmienić szkole a jak jechała do UK do rudego to jej nie przeszkadzało ze chłopcy musieli zmienić szkole. Za wygodnie na benefitach a w PL nie dostałaby nawet pokoju od państwa. Tak jak ktoś wspominał zaraz będzie ze zamieszka spowrotem z Rudym to opieka społeczna ja do tego zmusiła a za jakiś czas będzie ze zbliżyli się do siebie i postanowili do siebie wrócić 🤣

Dam sobie rękę uciąć ze oni już do siebie wrócili i ta kombinuje jak to powiedzieć na YouTube, to sobie teraz wymyśliła ze niby opieka społeczna chce żeby zamieszkała spowrotem z ryżym 

A oczywiście że są razem. Już chodzą razem na obiadki. Tylko ona teraz kmini jak to przekazać bo najpierw jechała po nim ostro. I wymyśliła sposób. Opieka społeczna kazała jej wrócić do patusa xD

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Nagadała na niego i wstyd się przyznać do powrotu szczęśliwej rodzinki. Starszy syn pewnie skacze z radości..Na ratunek przychodzi opieka zmusza do powrotu do agresora 🤡 teraz to wymyśliła 👌

Nie zdziwi mnie jakby się okazało, że czeka na większy lokal by ryży mógł się wprowadzić do nich a tamta chatę wynajmie i będą żyć z wynajmu. Pewnie dlatego jej przeszkadza, ze socjal za bardzo się wtrąca i wszystko kontroluje.

A w kwestii powrotu do Polski to tez nie wiem czy to dobry pomysł.

Dzieci będą w szkole pośmiewiskiem bo napewno cała jej mieścina aż huczy o jej głupocie. Szkoda mi ich strasznie.

• Like 2

Ja trochę tez nie rozumiem tego, ze laska w Anglii nie pracuje nic nie robiła nawet nie kwapi się żeby iść do pracy, napewno w Anglii nie ma zarejestrowanej działalności na YouTube i czeka aż jej DADZĄ bo jej się przecież należy. Przyjechała z polski do obcego kraju i wszyscy jej maja pomagać bo ona ma dzieci. Może jeszcze jej na własność dom dać i kasę do ręki na jej szmaty i tipsy.

• Like 2

1 godzinę temu, Kenailik napisał:

A ona w ogóle to w Polsce coś robiła, pracowała poza jutubem? Przecież ci chłopcy są dość duzi, nawet przed wyjazdem powinna coś tu robić, z jutuba raczej aż takich zarobków nie miała, bo nie miała współprac. Do czego ona tu chce wracać, ma swoje mieszkanie? Jej rodzina jest świadkami Jehowy, ona raczej nie żyje w tej wierze więc też nie wiadomo czy jej pomogą, a w Polsce dostanie 500+ i 5 lat oczekiwania na mieszkanie komunalne, niewykluczone że też obok narkomanów albo alkoholików. Ona się zachowuje jakby się wczoraj urodziła i nie wiedziała takich rzeczy

Pamiętam ze w jakimś Q&A mówiła że ona do normalnej pracy 9-17 się nie nadaje. I że zawsze tylko była jutuberką. Raczej nie pracowała tylko kombinowała. Ona ma dopiero 35 lat, ten starszy 12 czy 13 więc dość młodo urodziła i pewnie zawsze zasłaniała się dziecmi że nie może pracowac.

• Like 3

Powiedzcie mi jak mając troje dzieci można wyżyć będąc youtuberem 🙈 laska nie ma pracy, ma troje dzieci.. masakra jakaś. Ja z mężem mamy jedno dziecko pracujemy i czasami jest ciężko.. WTF 😒

• Like 3
  • Sad 1

1 godzinę temu, amino31 napisał:

Powiedzcie mi jak mając troje dzieci można wyżyć będąc youtuberem 🙈 laska nie ma pracy, ma troje dzieci.. masakra jakaś. Ja z mężem mamy jedno dziecko pracujemy i czasami jest ciężko.. WTF 😒

Jak jest się dużym youtuberem i ma się fajne dobrze płatne współpracę to można wyciągnąć taka kasę ze się w głowie nie mieści, ale nie oszukujmy się ona dostaje odkurzacze w ramach współpracy i nie wierze w to, że z YouTube wyciąga tyle żeby jej wystarczało na wszystko. Okej ma alimenty pewnie, ryży daje na dziecko ale ich jest 4 w tym dzieci które chodzą do szkoły. Mi tez się to w głowie nie mieści. 

• Like 1

13 godzin temu, alek9559 napisał:

Ja trochę tez nie rozumiem tego, ze laska w Anglii nie pracuje nic nie robiła nawet nie kwapi się żeby iść do pracy, napewno w Anglii nie ma zarejestrowanej działalności na YouTube i czeka aż jej DADZĄ bo jej się przecież należy. Przyjechała z polski do obcego kraju i wszyscy jej maja pomagać bo ona ma dzieci. Może jeszcze jej na własność dom dać i kasę do ręki na jej szmaty i tipsy.

Ktoś pisał w komentarzach ze dopiero od 3 roku życia żłobki/przedszkola w UK są darmowe (nie wiem czy to prawda) i że to tylko 15h tygodniowo wiec nie mogłaby robić full time

• Like 1

4 godziny temu, Niemamnazwy napisał:

Ktoś pisał w komentarzach ze dopiero od 3 roku życia żłobki/przedszkola w UK są darmowe (nie wiem czy to prawda) i że to tylko 15h tygodniowo wiec nie mogłaby robić full time

Jako samotna matka dostalaby dofinansowanie 70% wieci tak by jej sie oplacilo pracowac

1 godzinę temu, Sylvia86 napisał:

Jako samotna matka dostalaby dofinansowanie 70% wieci tak by jej sie oplacilo pracowac

15h tygodniowo (pon-pt) to jakieś 3 godziny dziennie więc nie wiem ale no chyba musza być jakieś przedszkola na dłużej. Nie wierze ze wszystkie samotne matki do momentu pójść dzieci do szkoły siedzą w domu na benefitach. 

5 godzin temu, Niemamnazwy napisał:

Żłobki są koszmarnie drogie. 

W niektórych regionach można dostać dofinansowanie tj. darmowa ilosc godzin po tym, gdy dziecko ukończy 2 rok życia. 

Wg mnie w jej przypadku praca u kogoś na cały etat jest słabym rozwiązaniem i to nie tylko pod względem finansowym. 

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Hkhm napisał:

Żłobki są koszmarnie drogie. 

W niektórych regionach można dostać dofinansowanie tj. darmowa ilosc godzin po tym, gdy dziecko ukończy 2 rok życia. 

Wg mnie w jej przypadku praca u kogoś na cały etat jest słabym rozwiązaniem i to nie tylko pod względem finansowym. 

Dokładnie tak, nie rozumiem tych postów że czemu po prostu nie pójdzie do pracy. Chłopców dałoby się jakoś na pewno ogarnąć ale co Róża przez ten czas gdzie ona byłaby w pracy miałaby zająć się sama sobą? Zarabiając nawet najniższa krajową pewnie by straciła większość benefitów i prawdopodobnie to mieszkanie. Tak wiem ze sama sobie nawarzyla piwa, tak to się kończy jak się najpierw nadkłada rodzine a potem szuka konkretnej pracy 

Edytowano przez damdb

Co do jej zarobków, to kiedyś pisała komuś w komentarzu, że miała propozycje współpracy za 10 tys.ale musiała odmówić, bo ryży się nie zgodził 🙄 Mieszkając w Polsce też można zauważyć, że powodziło jej się całkiem dobrze, wakacje za granicą i dość dużo postów sponsorowanych, ponadto mówiła że tego byłego faceta to ona utrzymywała. Jestem w stanie uwierzyć, że dobrze sobie radziła finansowo będąc influencerka. No ale teraz kiedy dodaje jeden filmik w miesiącu to raczej marne ma z tego pieniądze.

Dnia 27.04.2022 o 18:45, Kenailik napisał:

A ona w ogóle to w Polsce coś robiła, pracowała poza jutubem? Przecież ci chłopcy są dość duzi, nawet przed wyjazdem powinna coś tu robić, z jutuba raczej aż takich zarobków nie miała, bo nie miała współprac. Do czego ona tu chce wracać, ma swoje mieszkanie? Jej rodzina jest świadkami Jehowy, ona raczej nie żyje w tej wierze więc też nie wiadomo czy jej pomogą, a w Polsce dostanie 500+ i 5 lat oczekiwania na mieszkanie komunalne, niewykluczone że też obok narkomanów albo alkoholików. Ona się zachowuje jakby się wczoraj urodziła i nie wiedziała takich rzeczy

E. w Polsce handlowała ciuchami w Nakle nad Notecią z którego pochodzi, miała sklepik na ul. Szkolnej

• Like 2

Napisano (edytowany)
Dnia 28.04.2022 o 07:25, Niemamnazwy napisał:

15 godzin za darmo jest od 2 go roku zycia tylko dla ludzi na benefitach. Osoba pracujaca placi calosc czyli tak jak ja place 59 funtow za dzien🤦‍♀️. Dopiero od 3 go roku zycia kazde dziecko ma 30 godzin darmowych.

Nie wiem gdzie tu logika zeby osoba nie pracujaca mogla wyslac dziecko za darmo na 15 godz a ktos kto pracuje ma k....a placic

Edytowano przez Worcester
  • Like 3

Cześć dziewczyny. Jest wąrek o Olfaktorii na Kafe?

14 minut temu, Anna89 napisał:

Obczajcie fb E.

No i co tam jest takiego niezwykłego ? Ostatni wpis z zeszłego roku...

• Like 1

18 godzin temu, Cececece13 napisał:

No i co tam jest takiego niezwykłego ? Ostatni wpis z zeszłego roku...

wydaje mi się ze się koleżanka pomyliła i myślała ze E wrzuciła post niedawno a tam jest data 28.04.2021

• Like 1

Co tam Facebook, ja na obiecane odpowiedzi na pytania czekam 😁😁 alez się wątek rozgrzeje 

• Like 1
  • Haha 4

Mnie ciekawi jak jej rodzice zapatrują się na jej eskapady (kolejne dziecko i kolejny związek niewypal)🤔

5 minut temu, szlachcianka997 napisał:

Mnie ciekawi jak jej rodzice zapatrują się na jej eskapady (kolejne dziecko i kolejny związek niewypal)🤔

Co do tego mają jej rodzice i ich zapatrywania ? 

• Like 1

Dnia 2.05.2022 o 20:11, amino31 napisał:

Co tam Facebook, ja na obiecane odpowiedzi na pytania czekam 😁😁 alez się wątek rozgrzeje 

Ja też czekam 😅

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się