Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Znowu ktoś nas zablokował🤣🤪🙈... A my niczym Feniks z popiołu powstaniemy za każdym razem na nowo 🥰😜

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strusio, co do Twojej bety. Przecież sama wiesz, że powyżej 10tys jej przyrost zwalnia i to USG jest najlepszym badaniem. 

Jest przyrost więc jest super 🙂 

Dasz radę do wizyty 💪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wątek jest założony w niewłaściwym miejscu ( ciąża, poród, macieżyństwo). Dziewczyny będą miały problem by nas znaleźć. Kaja założyła wątek tam gdzie zawsze ( antykoncepcja, płodność, ginekolog). Może wrócimy tam gdzie zawsze aby każdy mógł nas znaleźć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Martuska napisał:

Dziewczyny wątek jest założony w niewłaściwym miejscu ( ciąża, poród, macieżyństwo). Dziewczyny będą miały problem by nas znaleźć. Kaja założyła wątek tam gdzie zawsze ( antykoncepcja, płodność, ginekolog). Może wrócimy tam gdzie zawsze aby każdy mógł nas znaleźć? 

Aaaaaa...dobra . Ja zakładałam ten wątek 🤪 nie wiedziałam, że to zła kategoria . Ok. Załóżmy tam gdzie wcześniej 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Izuu07 napisał:

Strusio, co do Twojej bety. Przecież sama wiesz, że powyżej 10tys jej przyrost zwalnia i to USG jest najlepszym badaniem. 

Jest przyrost więc jest super 🙂 

Dasz radę do wizyty 💪

Tak ♥️napisałam do mojego gina i odpisał że przyrost jest w porządku.  Postanowiłam pójść tydzień wcześniej na usg- to mnie uspokoi 😊

Edytowano przez Strusio85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.

Witam Was i chetnie dolacze do Waszego grona.

My z mezem o dziecko staramy sie juz od okola 5 lat. Rok temu zdecydowalismy sie na in vitro w Anglii. Konkretnie klinika Care Fertility. W listopadzie 2021 oddalam 16 jajeczek z ktorych powstalo tylko 3 Elzy (to nasza osobista nazwa), ktore nadaly sie do mrozenia. W grudniu zaczelismy stymulacje jednak wedlug nich cos poszlo nie tak i musielismy odpuscic ten cykl. Dalismy sobie kilka miesiecy i w lutym podeszlismy kolejny raz do stymulacji. W dniu 10/03 nastapil transfer, a ja juz od kilku dni mam dwa paski na tescie ciazowym. Czekamy co bedzie dalej. Mamy tez syna 9 letniego z mojego poprzedniego zwiazku. 

 

Trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki, a tym ktorym sie nie udalo zycze cierpliwosci i upartosci w drodze do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×