Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...

Polecane posty

Czy ja by┼éam zaskoczona? Oczywiscie, ze nie ­čśä

"Omowienie" zagranicznej imprezy, pod katem stylizacji w wykonaniu ­čśž

wybitni stylisci, wybitne stylizacje.

"Omowienie" polskiej imprezy:

tu sie przyczepi, tam obsmieje, kilka rzeczy pochwali, tak zeby nie jechac za bardzo

// Wszyscy zazdroscimy, ze dostala w koncu zaproszenie na jakas wazna impreze; to nic ze jako osoba towarzyszaca ­čśä

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç Esterra
1 godzinę temu, wiemlepiej napisał:

Czy ja by┼éam zaskoczona? Oczywiscie, ze nie ­čśä

"Omowienie" zagranicznej imprezy, pod katem stylizacji w wykonaniu ­čśž

wybitni stylisci, wybitne stylizacje.

"Omowienie" polskiej imprezy:

tu sie przyczepi, tam obsmieje, kilka rzeczy pochwali, tak zeby nie jechac za bardzo

// Wszyscy zazdroscimy, ze dostala w koncu zaproszenie na jakas wazna impreze; to nic ze jako osoba towarzyszaca ­čśä

Typowo ­čśé┬á

Zaskoczyło mnie, że czepiła się "bujnej" fryzury Julii Wieniawy. Przecież ona ma takie włosy, nie miała natapirowanych ani napuszonych, ani doczepów. Ona po prostu ma takie gęste włosy.

E tam, co ja gadam, lepiej mie─ç przyklepany przyliz jak K. D. ­čśé.┬á

Edytowano przez Esterra

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Esterra

Dodam, ┼╝e nie jestem fank─ů Julii W. (za du┼╝o jej wsz─Ödzie, a talentu aktorskiego nie widz─Ö), ale przyznaj─Ö, ┼╝e w┼éosy ma ┼éadne i zadbane.┬á

A K. D. do ka┼╝dej stylizacji ma tak─ů sam─ů przyklepan─ů fryzur─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

Ja chyba jednak nie rozumiem mody... Jessica Mercedes na gali Elle wygl─ůda┼éa, wybaczcie mi ,ale jak prost..... ale K. Broni tego looku, jakby by┼é nie wiadomo jak cudowny i tlumaczy tym,┼╝e ludzie nie dojrzali do estetyki. Serio, czy ubranie dziwactwa to ju┼╝ high fashion?┬á

Udost─Öpnij ten post

Roz┼Ťmieszy┼éo mnie niesamowicie jej om├│wienie look├│w z nagr├│d Grammy, przecie┼╝ ona tam nic od siebie nie napisa┼éa, co najwy┼╝ej powiedzia┼éa z jakiego domu mody jest dana ...enka XD a ju┼╝ nabijanie si─Ö z torbek na polskich ┼Ťciankach, przy nie zwr├│ceniu uwagi, ┼╝e na grammy niekt├│re laski te┼╝ mia┼éy torebki XDD no ok, specjalistko┬á

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, Marzena7070 napisał:

Ja chyba jednak nie rozumiem mody... Jessica Mercedes na gali Elle wygl─ůda┼éa, wybaczcie mi ,ale jak prost..... ale K. Broni tego looku, jakby by┼é nie wiadomo jak cudowny i tlumaczy tym,┼╝e ludzie nie dojrzali do estetyki. Serio, czy ubranie dziwactwa to ju┼╝ high fashion?┬á

Makijaz przypominajacy tania tirowke z koncowki lat 90.

Ja wiem, ze moda na niebieskie powieki powraca. Mozna zrobic to dobrze. Tak, zeby wszystko wspolgralo.

Lub mozna jak Mercedes - tanio.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, Berecik napisał:

Roz┼Ťmieszy┼éo mnie niesamowicie jej om├│wienie look├│w z nagr├│d Grammy, przecie┼╝ ona tam nic od siebie nie napisa┼éa, co najwy┼╝ej powiedzia┼éa z jakiego domu mody jest dana ...enka XD a ju┼╝ nabijanie si─Ö z torbek na polskich ┼Ťciankach, przy nie zwr├│ceniu uwagi, ┼╝e na grammy niekt├│re laski te┼╝ mia┼éy torebki XDD no ok, specjalistko┬á

Zapewne zagraniczne laski maja asystentki na potrzymanie torebki na czas zdjecia ­čśë

Ale eskspertki z instagrama widza brak torebek na zdjeciach za cos modowego i fashion ­čśä

Udost─Öpnij ten post

10 godzin temu, Esterra napisał:

Typowo ­čśé┬á

Zaskoczyło mnie, że czepiła się "bujnej" fryzury Julii Wieniawy. Przecież ona ma takie włosy, nie miała natapirowanych ani napuszonych, ani doczepów. Ona po prostu ma takie gęste włosy.

E tam, co ja gadam, lepiej mie─ç przyklepany przyliz jak K. D. ­čśé.┬á

Z reka na sercu: nigdy wczesniej nie przygladalam sie Julii jak dzis ­čśä

Chcialam zobaczyc ta bujna fryzure. No nie udalo mi sie. 

Nie tylko, ze uzylam mozgu ­čśä Poszlam krok dalej! Wpisalam w google "bujna fryzura".┬á

Niby powinnam zaufac ekspertce i krytyczce mody, przeciez ona musi sie znac ­čśä

Ale google inaczej rozumie "bujna fryzura".

Czy google wiec nie ma mozgu? Czy nie zna sie na modowych, eksperckich terminach?

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Tylko u Domaradzkiej. Pierwsze stylizacje z balerinami ­čśä

Panietajcie moi drodzy! #pewnastylistka byla pierwsza!

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

31 minut temu, wiemlepiej napisał:

Tylko u Domaradzkiej. Pierwsze stylizacje z balerinami ­čśä

Panietajcie moi drodzy! #pewnastylistka byla pierwsza!

Ona ze wszystkim jest pierwsza­čść czy na ksi─Ö┼╝ycu te┼╝ nie ona l─ůdowa┼éa?

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Kolejne wysmiewanie sie ze stylowki celebrytow. 

Krytyka nie polega na wysmiewaniu sie z czegos lub kogos. Ale, zeby to ogarnac, to┬átrzeba miec mozg z ktorego potrafi sie korzystac ­čśä

Barona styl mi sie nigdy nie podobal. Baron caly w bieli konsekwetnie wpisuje sie w ten swoj styl ­čśä

Kubicka - po raz kolejny Domaradzka sie z jej stroju wysmiewa (tym samym, trafila do grona, z ktorego D. wysmiewa sie po raz kolejny: Rozenkowa i Blanka "to bedzie piekny dzien").

porownanie stroju Barona i Kubickiej, do najbardziej obciachowych stylowek dody+majdan oraz britney +d┼╝astin poszlo za bardzo w zlym kierunku.

W kierunku: domardzka znow ma checi trafic na portale plotkarskie

Udost─Öpnij ten post

Chociaz jak doczytalam domaradzkiej stories, to z t─ů britney i d┼╝astinem, to ┼╝e oni nawet byli lepsi od kubicka-baron.

Moj blad, ze nie czytam wszystkiego co domaradzka napisze ­čśä

Co nie zmieni faktu, ze wysmiewajac sie (nie ma tu oceniania "dzie┼é" artystycznych), znow ma ambicje trafic na plotkarskie ­čśä miss drama ­čśä

Obciachowe stroje z czerwonego dywanu, w roku 2022 sa juz spoko. Bo nawet wloski vouge do nich nawiazuje ­čśä┬á#pewnastylistka doinformowana ­čśä

Wiadomo.┬áJakby tak napisali w polskim vouge, to by mozna bylo dalej nazywac dzinsowa stylowke z czerwonego dywanu obciachem ­čśä

A ja wiem gdzie Kubicka zrobila blad. Nie zalozyla balerinow ­čśä

Udost─Öpnij ten post

kubicka moze nie ma jakiegos wybitnego stylu. Jej dzinsowe stylowa i tak lepiej wyglada niz mercedes w wersji tirowki ­čśä

Udost─Öpnij ten post

Sandra Kubicka, i jej dzisiejsze stories odnosnie D. - mistrzostwo ­čÖé

A D. caly dzien probuje pokazac, ze dzinsowy stylowka jest ok, oprocz stylowki Kubickiej ­čśä

Udost─Öpnij ten post

Kontynuacja monologu @wiemlepiej ­čśä

Dzisiejsze o┼Ťeiadczenie D.┬ározbawi┼éo mnie do ┼éez ­čśä

Najpierw si─Ö wy┼Ťmiewa ze styl├│wki Kubickiej. Caly dzien probuje pokazac jak mozna spoko zrobic dzinsowy total look.

A dzisiaj tak nagle┬á oswiadczonko, ze ona o calej kolekcji. Jasne ­čśä

A najlepsza jest czesc o "ignorantach". Dzis pisze, ze do konkretnych osob sie nie odniosla.

Storiska (skriny dostepne na portalach plotkarskich) co innego pokazuje.

Skrin skrinu DM:

Zdjecie Kubickiej i Barona. Bzdurna wymiana zdan domaradzkiej i jej obserwatorki. I tekst w zoltej ramce "nie każdy musi byc "modny", ale to nie znaczy, że należy być ignorantem".

Tak, Domaradzka nie nazwa┼éa wprost Kubickiej ignorantka. Ale odnosilo sie to do konkretnych osob ­čśä

Gdyby w tej storisce nie bylo zdjecia Panstwa Baron├│w, to bym jej uwierzyla ­čśä

Edytowano przez wiemlepiej

Udost─Öpnij ten post

Karolinka, gdyby tak zmienila narracje w swoim "krytykowaniu", znaczy wysmiewaniu, to portale by sie nia nie interesowaly.

Udost─Öpnij ten post

Jak stylistka nie zrobi ┼╝adnej dramy to nudy u niej na insta ­čśä

Kolejne nudne styl├│wki ­čśä

Udost─Öpnij ten post

Słodki Jeżu, kto to jest?

Z jej story: "Dzi┼Ť przyjrzymy si─Ö d┼éugo┼Ťci maxi - silnemu nurtowi fashion, pochodz─ůcemu z wybieg├│w na kolejny sezon, czyli jesie┼ä-zima 22/23, kt├│ry wyra┼║nie zarysowa┼é si─Ö w stylu ulicznym podczas Tygodnia Mody Resort 23" i zdj─Öcia mi─Ödzy innymi kiecek o d┼éugo┼Ťci 3/4. W og├│le co to za dorabianie ideologii? "Silny nurt, kt├│ry wyra┼║nie zarysowa┼é si─Ö...". Nie, nie zarysowa┼é si─Ö, po prostu kilka kobitek za┼éo┼╝y┼éo d┼éu┼╝sze sp├│dnice - takie, jakie nosi┼éy ich matki, babki i prababki.

Ale potem w story jest jeszcze lepiej. xd "Kilka inspiracji ze stylu ulicznego w 2022 od Getty Images". I bach, bach, bach, zdjęcia. Tylko że Getty Images to k...a bank zdjęć, za to się płaci, a nie robi skrinszoty. A jak już oznaczać, to nie Getty Images, tylko autora xdddd

Albo "doradztwo". Jakie buty dobra─ç do czego┼Ť tam? - pada pytanie. Pewna stylistka odpowiada ze znawstwem: mog─ů by─ç baletki, mule, japonki, sportowe, szpilki, sanda┼éki, bikery, co┼Ť tam, co┼Ť tam... i wymienia p├│┼é asortymentu obuwniczego. Yay! Te┼╝ tak umiem. Czy te┼╝ jest─Ö stylistkom?

Plus prezentacja szmatek z Zary (oje┼╝ujakiefaszyn!) i metalowych kolczyk├│w z innej sieci├│wki (moje uczulenie na nikiel lubi to!). No kreatywna jest, ┼╝e ho ho!

• Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, rserafin napisał:

Słodki Jeżu, kto to jest?

Z jej story: "Dzi┼Ť przyjrzymy si─Ö d┼éugo┼Ťci maxi - silnemu nurtowi fashion, pochodz─ůcemu z wybieg├│w na kolejny sezon, czyli jesie┼ä-zima 22/23, kt├│ry wyra┼║nie zarysowa┼é si─Ö w stylu ulicznym podczas Tygodnia Mody Resort 23" i zdj─Öcia mi─Ödzy innymi kiecek o d┼éugo┼Ťci 3/4. W og├│le co to za dorabianie ideologii? "Silny nurt, kt├│ry wyra┼║nie zarysowa┼é si─Ö...". Nie, nie zarysowa┼é si─Ö, po prostu kilka kobitek za┼éo┼╝y┼éo d┼éu┼╝sze sp├│dnice - takie, jakie nosi┼éy ich matki, babki i prababki.

To tak jak z tym silnym trendem balerinek ­čść­čść­čść

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Ze storis ekspertki:

"moje dzieci ju┼╝ od kilku lat same wybieraj─ů dla siebie ciuchy".

Z tego co pokazuje na storisach, jedno jej  dziecko jest nastolatka a drugie tez juz duze.

I tak sobie mysle - sk─ůd ta baba si─Ö urwa┼éa? Z jakimi lud┼║mi przebywa?

Czy ona dalej żyje w czasach, kiedy ona byla dzieciakiem lat? Inne czasy. Inny dostep do ciuchow?

Szok i niedowierzanie. Niespotykane zjawisko. Dzieci ekspertki same wybieraja ciuchy. Pewno one w tym Londynie tego sie juz nauczyły.

­čĄ»

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, wiemlepiej napisał:

To tak jak z tym silnym trendem balerinek ­čść­čść­čść

Tym, kt├│ry wymy┼Ťli┼éa? Tak! Przypominam informacyjnie, ┼╝e wymy┼Ťli┼éa te┼╝ staniki pod marynarkami i ...enki bieli┼║niane. Jeansowy total to te┼╝ chyba jej pomys┼é. LOL

Swoj─ů drog─ů, przegl─ůdam jej IG/FB i mam refleksj─Ö. Ona (szcz─Ö┼Ťliwie dla siebie samej) zdaje sobie spraw─Ö, ┼╝e nogi s─ů jej atutem, wi─Öc je cz─Östo eksponuje. Czyli ubiera si─Ö tak, ┼╝eby wydoby─ç plusy, a odwr├│ci─ç uwag─Ö od ewentualnych minus├│w sylwetki. Z drugiej strony propsuje, udost─Öpnia i chwali stylizacje, kt├│re albo zaburzaj─ů sylwetki os├│b je prezentuj─ůcych, albo wr─Öcz robi─ů tym sylwetkom krzywd─Ö. No spoko, rozumiem i popieram trend cia┼éopozytywno┼Ťci i przekonanie, ┼╝e wszyscy jeste┼Ťmy pi─Ökni i nie mamy si─Ö czego wstydzi─ç, ale gdzie tu konsekwencja? Wiem, ┼╝e pewnie jest tak, ┼╝e kto┼Ť jej wysy┼éa zdj─Öcie swojej stylizacji, jej podoba si─Ö po┼é─ůczenie kiecki, kurtki i but├│w i komentuje, ┼╝e "czad", "super", "ogie┼ä". Tylko ┼╝e te ubrania nie wisz─ů na wieszaku, ale na ┼╝ywej osobie. Same w sobie mog─ů by─ç git, ale jak na tej osobie wygl─ůdaj─ů ┼║le (a cz─Östo wygl─ůdaj─ů) to... no kurde.

Serio, to jest problem tych wszystkich samozwa┼äczych stylistek: potrafi─ů ubra─ç siebie (a przynajmniej siebie ubraniami jako┼Ť strasznie nie krzywdz─ů), ale kompletnie nie radz─ů sobie z cia┼éami innych. Ot casus Sablewskiej, kt├│ra potwornie masakrowa┼éa babki w tych tefa┼éenowskich metamorfozach - ciuchy, kt├│re im wybiera┼éa wygl─ůda┼éy fajnie na wieszaku, ale na ┼╝ywym ciele ju┼╝ nie. Do tego wida─ç by┼éo, jak wiele z tych poddawanych metamorfozom kobitek ┼║le si─Ö w tych ubraniach czu┼éo. U Domaradzkiej jest to samo. Jakby zapomnia┼éa, ┼╝e moda jest dla ludzi, nie na odwr├│t.

Edytowano przez rserafin
  • Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
9 godzin temu, rserafin napisał:

Tym, kt├│ry wymy┼Ťli┼éa? Tak! Przypominam informacyjnie, ┼╝e wymy┼Ťli┼éa te┼╝ staniki pod marynarkami i ...enki bieli┼║niane. Jeansowy total to te┼╝ chyba jej pomys┼é. LOL

D. jest zawsze pierwsza ze wszystkim­čść­čść­čść

Mnie bawi─ů te┼╝, przewidywalne "om├│wienia" ┼Ťciankowe.

Polskie ┼Ťcianki zazwyczaj┬ániemodowe, prze┼Ťne. Nikt sie nie umie ubrac w Polsce oprocz samozwa┼äczej ekspertki ­čść

Zagraniczne ┼Ťcianki zawsze WOW ­čść┬á

Fascynacja a'la Londyn ­čść­čść­čść

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, rserafin napisał:

Serio, to jest problem tych wszystkich samozwa┼äczych stylistek: potrafi─ů ubra─ç siebie (a przynajmniej siebie ubraniami jako┼Ť strasznie nie krzywdz─ů), ale kompletnie nie radz─ů sobie z cia┼éami innych.┬á

Wiadomo, ┼╝e w przypadku pseudo-stylistek, to stylistka ma lepiej wygladac.

Jak D. stylizuje Olge do reklam,to dostaje  konkretne wytyczne jak klient chce, żeby Olga wygladała. Dlatego wygladala Olga dosc spoko.

Na scianke Olge wystylizowała wedlug wlasnego konceptu, i to bylo widac.

Gdy stylizowala Dode (raz albo dwa), to tez dostala konkretny. Dlatego Doda, nie byla przebrana na domaradzka.

To samo jest z pokazywaniem jej "opracowan" a pokazywaniem stylowek obserwatorow.

Z wybiegow czy zagranicznych ulic, zdecydowanie korzystniej wygladaja osoby niz te z oznaczeniem domaradzkiej. ┼╗eby czasem nie przyslonily D.­čść

Czy tak kiepisko i niemodowo ubieraja sie Polki jak domaradzka chce przedstawic?

A za granica (szczegolnie w Londynie­čść) jest tak super modowo?

Odpowiedz - NIE

Kazda krytyke w strone domaradzkiej, to "brak mozgu".

Ordynarna, zadufana w sobie baba.

Udost─Öpnij ten post

41 minut temu, Kenailik napisał:

Po Londynie to wcale ludzie nie chodz─ů w dresach i kapciach

W kazdym zakatku Londynu bylas? ­čśä

Udost─Öpnij ten post

19 minut temu, Kenailik napisał:

Nic takiego nie powiedzia┼éam, po prostu ludzie tam maj─ů jeszcze bardziej wywalone na wygl─ůd ni┼╝ w Polsce, a wielka stylistyka zawsze stawia ich za wz├│r. To ┼╝e garstka ludzi ubiera si─Ö super modnie, zawsze w trendach to nie jest ┼╝adne odniesienie

Teraz to widze ­čśë

Z odrotnym przekazem odczytalam, to co napisalas.

Moj b┼éad ­čśö

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Czy ja dobrze widze u stylistki? 

Kilka storiskow poswiecona osobie, ktorej liczba obserwatorow liczy okolo 700 osob. 

A pojawily sie te storiski, bo osoba nieprzychylnie sie wypowiedziala o firmie, z ktora Domaradzka wspolpracuje.

Skad sie biora tacy ludzie jak domaradzka?

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, wiemlepiej napisał:

Czy ja dobrze widze u stylistki? 

Kilka storiskow poswiecona osobie, ktorej liczba obserwatorow liczy okolo 700 osob. 

A pojawily sie te storiski, bo osoba nieprzychylnie sie wypowiedziala o firmie, z ktora Domaradzka wspolpracuje.

Skad sie biora tacy ludzie jak domaradzka?

Domaradzka napisala, ze osoba ma "nico ponad 700 os├│b".

Dok┼éadnie to ma 858 ­čśä

Udost─Öpnij ten post

53 minuty temu, Kenailik napisał:

Czy Jest co┼Ť czego ta laska nie t┼éumaczy zazdro┼Ťci─ů?

Zazdro┼Ť─ç albo brak m├│zgu.

Metorycznie, jak przysta┼éo na samozwa┼äczego eksperta ­čść­čść­čść

Udost─Öpnij ten post

Dziewczyny, wa┼╝ne! Pewna stylistka og┼éosi┼éa, ┼╝e silnym trendem tego sezonu b─Öd─ů mini sp├│dniczki! Jednocze┼Ťnie przypomina, ┼╝e "sztuka ma w nosie co jest obecnie modne. To ona wyznacza trendy, nigdy na odwr├│t". Nie wiem, jak jedno ma si─Ö do drugiego, ale to chyba wa┼╝ne. xd

I jeszcze: "Czasami w sztuce potrzebne s─ů syntetyki". Czyli tak, po mojemu, w tym sezonie silnym trendem b─Öd─ů mini sp├│dniczki, ale ┼╝e sztuka ma w nosie to, co jest obecnie modne, w lecie trzeba zaiwania─ç w ko┼╝uchu (bo na przek├│r trendom). Najlepiej syntetycznym. To co, ┼╝e za miliony monet. MARKA MA PRAWO USTALA─ć TAKIE CENY, JAKIE JEJ PASUJ─ä!!!1111

Aha, a gdyby kto┼Ť (np. pewna stylistka) skrytykowa┼é Wasz─ů stylizacj─Ö, pami─Ötajcie, ┼╝e "sztuka szanuje czyje┼Ť wybory i nie kwestionuje ich" oraz "to, czego sztuka nienawidzi najbardziej to narzucania ogranicze┼ä i pr├│b znormalizowania jej do tego stopnia, a┼╝ stanie si─Ö pospolita". xddd Tak ┼╝e wiecie, jak wszyscy zaczn─ů nagle nosi─ç w lecie syntetyczne ko┼╝uchy - wy...ebcie sw├│j do frakcji na szk┼éo (no bo trzeba i┼Ť─ç pod pr─ůd, a ju┼╝ na pewno nie mo┼╝na wspiera─ç hipokryt├│w z ubraniadooddania i - og├│lnie - ruch├│w eko) i zacznijcie nosi─ç mini sp├│dniczki. Na pohybel pospolito┼Ťci!

* wszystkie cytaty pochodz─ů z relacji pewnej stylistki

• Haha 3

Udost─Öpnij ten post

10 godzin temu, rserafin napisał:

Dziewczyny, wa┼╝ne! Pewna stylistka og┼éosi┼éa, ┼╝e silnym trendem tego sezonu b─Öd─ů mini sp├│dniczki! Jednocze┼Ťnie przypomina, ┼╝e "sztuka ma w nosie co jest obecnie modne. To ona wyznacza trendy, nigdy na odwr├│t". Nie wiem, jak jedno ma si─Ö do drugiego, ale to chyba wa┼╝ne. xd

Niesamowite. Nigdy wcze┼Ťniej w sezonie wiosenno-letnim mini nie by┼éy silnym trendem ­čść

Na te storiski o sztuce i modzie niestety nie trafi┼éam. ┼╗a┼éuje. Napewno opracowanie na ten temat by┼éo merytoryczne. Oparte na latach do┼Ťwiadczenia z Londynu ­čść­čść­čść

• Like 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö