Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość888

Jaki prezent na parapetówkę?

Polecane posty

Zostaliśmy zaproszeni z mężem do kuzynki na parapetówkę z racji wprowadzenia się do nowo wybudowanego domu. I za bardzo nie mam pomysłu na prezent. Może macie jakieś fajne pomysły? Myślałam może o skrzynce na klucze, ale co jeszcze to nie mam pojęcia. Doradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymałabym się z elementami wystroju, bo nie wiadomo, czy styl tego gadżetu będzie pasował do wnętrza.. może roślinę doniczkową? Jakaś duża palma czy monstera, o ile lubią rośliny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to i ja bym nie podjęła się zakupu takiego prezentu. Ja zawsze staram się kupić coś uniwersalnego, co będzie pasować do każdego stylu i każdej aranżacji. Wczoraj właśnie wybierałam taki prezent dla koleżanki i postawiłam na poduszki dekoracyjne. Zajrzyj jak chcesz do scandicsofa.pl, mają spory wybór i naprawdę są śliczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapytaj osobę, do której idziesz na parapetówkę, co chce dostać. Bo myślę, że nie potrzebne jej będą dwa żelazka czy z 10 kompletów ręczników. Na pewno chętnie Ci odpowie, czego potrzebuje w nowym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek doniczkowy, który nie jest wymagający (nie każdy ma rękę), to zawsze świetny pomysł 🙂 Może coś sezonowego, co można schować, gdy akurat nie będzie pasować do wystroju 😉 - ja na przykład dostałam misę = połówkę arbuza z oferty Home&You, piękna, bardzo pojemna,  ale bardzo "na lato". Albo filiżanki dla dwojga, np. do espresso? Przy okazji zakupów z kontem Picodi wpada duży cashback za zakupy w Home&You, polecam 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to koc albo pościel . Zawsze sie przyda...  Polecam z Meganstyle24.pl . Duży wybór i producent więc kupujesz polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje kolezankom szklanki do drinkow, kolegom do whisky. Jak ktos pije prosecco albo moeta to kieliszki do szampana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×