Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sunshine93

Zauroczyłam się w kobiecie nie będąc lesbijką

Polecane posty

2 minuty temu, Karinnka napisał:

Uwielbiam wtulać się w duże ramiona, ale na temat przyrodzenia wolę aby mnie ponioslo i abym sama miala na nie ochotę, a opisy tego typu czy zdjęcia dają odwrotny skutek. U kobiety segs zaczyna się w głowie.

A u mężczyzny gdzie się zaczyna? 

1 minutę temu, Karinnka napisał:

Metoda zwierciadła? Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć lub gdzie mogę o tym poczytać?

Książki o uwodzeniu. 

13 godzin temu, marinero0 napisał:

W swiecie innym niz hetero panuja te same prawa atrakcyjnosci.To pewnik.

Trzeba patrzec na dzialania drugiej strony .Bez wzgledu na to  jak ona cie ocenila  to gdyby jej zalezalo to by na bank! szukala dalszego kontaktu a wiec wykonywala jakis "wysilek" i to jest kluczowe! Wysilek swiadczy o tym ze jest duze zainteresowanie a wiec warto z twojej strony odpowiedziec na zasadzie zwierciadla! .Nie ma  wysilku ! oznacza nie ma zainteresowania..Najwyrazniej jej zainteresowanie bylo "letnie" i wyparowalo gdy cie stracila z pola widzenia.Oznacza to ze nalezy odpuscic! Ty ze swej strony pokazalas duze zainteresowanie i ona powinna to zrozumiec.Skoro nie ma zadnych jednoznacznych sygnalow zainteresowanie  nalezy "odzwierciedlac" zachowanie drugiej strony .Pozostaje ci wiec odpuscicc i czekac  na nastepna okazje spotkania.Wtedy nie szczyp sie i przytul ja w gescie radosci ze ja widzisz.Tak lekko ja przytul  ale aby poczula ze to cos wiecej niz forma przywitania.A jak bedziecie blisko dotykaj jej cial tzn ramion, barkow, plecow, dloni szczegolnie .To sa jednoznaczne sygnal;y zainteresowania ! To sa bardzo silne sygnaly i jelsi po nich nie bedzie reakcji to nie ma co kontynuowac .Trzeba ja wykreslic. na zawsze ! Na pewno spotkasz jeszcze inne kobiety ktore zrobia na tobie wrazenie ! wiec przygotuj sie na to ! Powodzenia 

Tak masz rację, dlatego ja nie napisałam tutaj po to, żeby szukać porady czy mam do niej zarywać czy nie, tylko po prostu ciężko mi jest oswoić się z tą sytuacją, tak dziwną dla mnie. Na pewno już się z nią nie spotkam, więc mam nadzieję, że za jakiś czas mi przejdzie i już przestanę o niej myśleć. W to czy jakaś inna kobieta mi się spodoba to wątpię, no chyba że będzie z typu tej dziewczyny. 

3 godziny temu, Wirek napisał:

Ale wiesz kochana, że będąc z kobietą, nie urośnie Ci w rączce i nie będzie ciepły? Nie będziesz czuła tych szerokich ramion które Cię przytulają. Takie rzeczy tylko z facetami są 🙂

Tak, wiem o tym, ale myślę, że ja właśnie nie szukam takich szerokich męskich ramion. 

• Like 1

43 minuty temu, Karinnka napisał:

Muszę ci jednak cos powiedzieć. Znam kilka takich męskich les i one dlatego są takie oschłe, bo lubią bawić się kobietami. Dzisiejsze męskie les są gorsze niż faceci. Bawią się kobiecymi uczuciami, zmieniają dziewczyny jak rękawiczki. Także jesli ona nie wykazuje inicjatywy lub jest znikoma jestes kolejną jej zabawką, dziewczyną w zapasie. One tak jak faceci jak im się dziewczyna podoba, to podrywają, szukają kontaktu.

To dobrze że mi o tym mówisz, bo ja nigdy wcześniej nie poznałam takiej męskiej lesbijki i tak się właśnie zastanawiałam dlaczego ona jest taka niemiła w kontaktach ze mną. Już zaczęłam sobie myśleć że po prostu jest taka niemiła, albo się jej podoba odgrywać rolę takiej osoby, bo w końcu kreuje się na takiego tomboya z tatuażami. 

6 minut temu, sunshine93 napisał:

Tak masz rację, dlatego ja nie napisałam tutaj po to, żeby szukać porady czy mam do niej zarywać czy nie, tylko po prostu ciężko mi jest oswoić się z tą sytuacją, tak dziwną dla mnie. Na pewno już się z nią nie spotkam, więc mam nadzieję, że za jakiś czas mi przejdzie i już przestanę o niej myśleć. W to czy jakaś inna kobieta mi się spodoba to wątpię, no chyba że będzie z typu tej dziewczyny. 

Tak, wiem o tym, ale myślę, że ja właśnie nie szukam takich szerokich męskich ramion. 

Miałem kiedyś w pracy taką lesbijkę która miała męski chód, ale wobec kobiet zachowywała się inaczej bardziej otwarcie zalotnie. Lubiła buziaki na powitanie. Też starała się obniżać głos. Za to z mężczyznami prawie nie miała kontaktu. 

1 minutę temu, Wirek napisał:

Miałem kiedyś w pracy taką lesbijkę która miała męski chód, ale wobec kobiet zachowywała się inaczej bardziej otwarcie zalotnie. Lubiła buziaki na powitanie. Też starała się obniżać głos. Za to z mężczyznami prawie nie miała kontaktu. 

No właśnie wydaje mi się że ta opisana przeze mnie lesbijka też właśnie trzyma się tylko z kobietami. Jakoś nie ma zdjęć z żadnymi facetami i jak imprezuje to tylko z dziewczynami. Czy właśnie lesbijki tak mają że wybierają towarzystwo kobiet częściej?

1 minutę temu, sunshine93 napisał:

No właśnie wydaje mi się że ta opisana przeze mnie lesbijka też właśnie trzyma się tylko z kobietami. Jakoś nie ma zdjęć z żadnymi facetami i jak imprezuje to tylko z dziewczynami. Czy właśnie lesbijki tak mają że wybierają towarzystwo kobiet częściej?

Facet idzie też raczej na imprezę dla towarzystwa kobiet. Pomijając spotkania czysto męskie ale to raczej nie w aspekcie imprezowania. Dodam, od siebie że ta moja znajoma z pracy była na prawdę ładna i nie jeden chłopak chciał ją poznać. Tylko zawsze szybko ucinała rozmowę. Tak mi koledzy z pracy mówili. 

Napisano (edytowany)
8 minut temu, sunshine93 napisał:

Każda męska les ma duzo kolezanek zazwyczaj fwb czyli przyjaciolek do seksu i do zabawy dlatego mówie ci bawią się kobietami, a kobiety do nich lgną.

Edytowano przez Karinnka
.

8 minut temu, Wirek napisał:

Facet idzie też raczej na imprezę dla towarzystwa kobiet. Pomijając spotkania czysto męskie ale to raczej nie w aspekcie imprezowania. Dodam, od siebie że ta moja znajoma z pracy była na prawdę ładna i nie jeden chłopak chciał ją poznać. Tylko zawsze szybko ucinała rozmowę. Tak mi koledzy z pracy mówili. 

Ta les też jest właśnie ładna i wygląda jak chłopak tylko dlatego że się robi na chłopaka. A najdziwniejsze jest to że jeszcze jakieś 3 lata temu była normalną dziewczyną, bo widziałam jej zdjęcia i normalnie teraz nie idzie jej poznać, po tym jak zaczęła się kreować na tomboya. A nawet mamy wspólną znajomą która ją kiedyś znała i sama stwierdziła że ona kiedyś była zupełnie inna, normalna i nawet szło z nią normalnie pogadać o wszystkim a teraz jej coś odbiło bo te tatuaże i te imprezy. 

7 minut temu, Karinnka napisał:

Każda męska les ma duzo kolezanek zazwyczaj fwb czyli przyjaciolek do seksu i do zabawy dlatego mówie ci bawią się kobietami, a kobiety do nich lgną.

No tak, ta lesbijka o której piszę też chyba ma takie koleżanki do zabawy, tak podejrzewam. Bo widzę jaka jest uradowana na zdjęciach na których jest w towarzystwie dziewczyn.

1 minutę temu, sunshine93 napisał:

Ta les też jest właśnie ładna i wygląda jak chłopak tylko dlatego że się robi na chłopaka. A najdziwniejsze jest to że jeszcze jakieś 3 lata temu była normalną dziewczyną, bo widziałam jej zdjęcia i normalnie teraz nie idzie jej poznać, po tym jak zaczęła się kreować na tomboya. A nawet mamy wspólną znajomą która ją kiedyś znała i sama stwierdziła że ona kiedyś była zupełnie inna, normalna i nawet szło z nią normalnie pogadać o wszystkim a teraz jej coś odbiło bo te tatuaże i te imprezy. 

No tak, ta lesbijka o której piszę też chyba ma takie koleżanki do zabawy, tak podejrzewam. Bo widzę jaka jest uradowana na zdjęciach na których jest w towarzystwie dziewczyn.

Nie chyba tylko napewno. Męskie les czują się jak ryba w wodzie wśród atrakcyjnych kobiet i pod płaszczykiem przyjaźni wykorzystują je. Bardzo to jest brutalne i przedmiotowe traktowanie kobiet no ale czymś musza rekompensować brak fiu...ta, ktorego chcialyby miec, a nie mają. Tym sobie podbudowują niską samoocenę. 

• Haha 1

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Maria. napisał:

Propaganda LGBT w pełnej krasie! 

Sluchaj jestem hetero do której zarywają męskie lesbijki, lubicie hetero, bo są dla was większym wyzwaniem. Znam kilka osobiście, z niektorymi duzo szczerze rozmawiam także daruj sobie...mówię prawdę, samą prawdę, bo taka ona jest.

Edytowano przez Karinnka
.

6 minut temu, Karinnka napisał:

Nie chyba tylko napewno. Męskie les czują się jak ryba w wodzie wśród atrakcyjnych kobiet i pod płaszczykiem przyjaźni wykorzystują je. Bardzo to jest brutalne i przedmiotowe traktowanie kobiet no ale czymś musza rekompensować brak fiu...ta, ktorego chcialyby miec, a nie mają. Tym sobie podbudowują niską samoocenę. 

To jednak jestem zielona w tym temacie. Nigdy bym nie pomyślała, że tak jest, a zawsze myślałam, że lesbijki też poszukują miłości i prawdziwego związku a nie tylko przygód.

metoda aby sie od niej odkochac jest prosta a nazywa sie samokarceniem, polega na tym ze robisz jej zdjecia, potem ogladasz te zdjecia i sie podniecasz przy nich, napalasz sie na nia, myslisz jaka jest piekna, ale potem mylsiz ze to glupie te twoje mysli i nagle zza szafki wyciagasz kij i bijesz sie nim po rekach lub glowie i mowisz sobie nigdy wiecej sie nie podniece na mysl o nia i powtarzasz to az ci przejdzie, skuteczne i dziala

8 minut temu, sunshine93 napisał:

To jednak jestem zielona w tym temacie. Nigdy bym nie pomyślała, że tak jest, a zawsze myślałam, że lesbijki też poszukują miłości i prawdziwego związku a nie tylko przygód.

Pewnie jest różnie. Kobieta najlepiej wie jak drugiej kobiecie zrobić dobrze. Ale podejrzewam że mała liczba lesbijek robi to dla uczucia. Bardziej to fascynacja. 

10 minut temu, sunshine93 napisał:

A w jakim wieku ona jest? 

4 minuty temu, 84Michal84 napisał:

metoda aby sie od niej odkochac jest prosta a nazywa sie samokarceniem, polega na tym ze robisz jej zdjecia, potem ogladasz te zdjecia i sie podniecasz przy nich, napalasz sie na nia, myslisz jaka jest piekna, ale potem mylsiz ze to glupie te twoje mysli i nagle zza szafki wyciagasz kij i bijesz sie nim po rekach lub glowie i mowisz sobie nigdy wiecej sie nie podniece na mysl o nia i powtarzasz to az ci przejdzie, skuteczne i dziala

Kubeł zimnej wody wylej sobie na głowę. 

• Like 1

15 minut temu, Wirek napisał:

Kubeł zimnej wody wylej sobie na głowę. 

wiesz do kogo mowisz chlopku?

a Autorka niech nie zajmuje sie bzdurami i chlopczycami tylko marsz na wolontariat dla ukrainy swiat plonie w ogniu wojny a tej glupiutkie romansiki po glowie chodza

6 minut temu, 84Michal84 napisał:

wiesz do kogo mowisz chlopku?

a Autorka niech nie zajmuje sie bzdurami i chlopczycami tylko marsz na wolontariat dla ukrainy swiat plonie w ogniu wojny a tej glupiutkie romansiki po glowie chodza

Do kogo? 

3 minuty temu, Wirek napisał:

Do kogo? 

do wielkiego intelektualisty

1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

do wielkiego intelektualisty

To czyli dobrze zrozumiałeś co Ci napisałem. 

• Like 1

1 godzinę temu, Karinnka napisał:

A w jakim wieku ona jest? 

Niecałe 27 lat 

1 godzinę temu, sunshine93 napisał:

Niecałe 27 lat 

To jeszcze się bawi raczej. 

ona nie musi być lesbijka może to trans-gej albo na ciebie nie leci

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!