Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

pokoj jest kluczowy dla swiata

Polecane posty

konieczny aby prosperowac, towrzyc technologie, ale aby to wszystko bylo dobrze wykorzystane potrzebujemy milosci, potrzebujemy zrozumiec ze ludzie sa naszymi bracmi i siostrami musimy pomagac naszym braciom i siostrom ukraincom i nauczyc sie wybaczac aby osiagnac wyzyny czlowieczenstwa

1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

konieczny aby prosperowac, towrzyc technologie, ale aby to wszystko bylo dobrze wykorzystane potrzebujemy milosci, potrzebujemy zrozumiec ze ludzie sa naszymi bracmi i siostrami musimy pomagac naszym braciom i siostrom ukraincom i nauczyc sie wybaczac aby osiagnac wyzyny czlowieczenstwa

Coś Ty za jeden? Może nie jesteś Polakiem? Stąd ten sposób, żeby wywierac presję na Polakach, pranie mózgu level 89. Ogarnij te bajere.

44 minuty temu, Martha35 napisał:

A co na to twoja żona i jej siostra? 

tzn?

23 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Coś Ty za jeden? Może nie jesteś Polakiem? Stąd ten sposób, żeby wywierac presję na Polakach, pranie mózgu level 89. Ogarnij te bajere.

jestem polakiem i wielkim patriotom i staram sie przemowic do takich jak ty ze ze przeszlosc nie ma znaczenia a najwazniejsze jest to jaka przyszlosc zbudujemy razem, wiec zachecam do przyjmowania uchodzcow i pomocy walczacym wojna musi zatrzymac sie na ukraininie

pewnie nei przeczytalas mojej poprzednie odpowiedzi

4 godziny temu, 84Michal84 napisał:

tzn?

jestem polakiem i wielkim patriotom i staram sie przemowic do takich jak ty ze ze przeszlosc nie ma znaczenia a najwazniejsze jest to jaka przyszlosc zbudujemy razem, wiec zachecam do przyjmowania uchodzcow i pomocy walczacym wojna musi zatrzymac sie na ukraininie

pewnie nei przeczytalas mojej poprzednie odpowiedzi

Gdybyś był wielkim patriotą, to byś wiedział, że przeszłość ma znaczenie, gdyż kształtuje przyszłość. Ale jesteś jakimś napalonym imbecylem, który łyknie każda papkę z tv. I jaka Ty chcesz z nimi budować przyszłość?  Idź mitomanie nakręcony odkrec się.  Od zawsze wiedziałam, że z Tobą jest coś nie teges. 

1 minutę temu, DEATH napisał:

PATRZCIE JAKA CIEMNOTE RUSCY STARAJA SIE PCHAC DO MEDIOW NA PRZYKLADZIE TEGO POSTU

PRZESZLOSC KSZTALTUJE PRZYSZLOSC - CZYLI TYPOWE DLA RUSKICH ZAPRZECZENIE WPLYWU SPOLECZENSTWA KTORE SIE STARAJA INFILTROWAC NA KREOWANIE RZECZYWISTOSCI, TUTAJ POPRZEZ CALKOWITE POMINIECIE TERAZNIESZOSCI W ZWIAZKU PRZYCZYNOWO SKUTKOWYM. KACAP PODAJACY SIE ZA KOBIETE POD NIKIEM ZZAPAZNOKCIALAKIER STARA SIE WMOWIC ZE LUDZIE W POLSCE NIE MAJA ZADNEGO WPLYWU NA TO CO SIE WYDARZY. OBY ZDECHL.

Ty parchu. Do szkoły marsz. Albo ucz się , jak przeszłość ukształtuje teraźniejszość i przyszłość. Co tu za cymbały siedzą. 

Przed chwilą, DEATH napisał:

TAKIE MACIE ARUMANTY TWOJ PROBLEM JEST TAKI ZE JA TAK JAK WASI PANOWIE Z PETERSBURGA ZNAM I GEGLA I IHEIDEGGERA CZYLI TO SAMO CO ONI LEC DO SWOJEGO IDEOLOGA PO NOWE TEKSCIKI ZANIM ZACZNIESZ SIE ODNOSIC DO AUTORYTETU EDUKACJI PANSTWA KTOREMU JESTES WROGI

:)))  Niedouczony jesteś, poza tym co mnie interere co ,lub kogo Ty znasz. I zmień te duże litery. To Ci powagi nie dodaje ;))  I nie pisz dyrdymalow jak Kwiat Narodu, który oszalał 

1 minutę temu, DEATH napisał:

TO TWOJ CAR OSZALAL I POZERA TWOJ PIJACKI NAROD HAHAHAHHAHAHAHA

Kolejny atak psychotyczny? Niestabilnego trolla kafe!  Idź dziecko do lekcji, otwórz podręcznik do historii. 

17 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

:)))  Niedouczony jesteś, poza tym co mnie interere co ,lub kogo Ty znasz. I zmień te duże litery. To Ci powagi nie dodaje ;))  I nie pisz dyrdymalow jak Kwiat Narodu, który oszalał 

jestem najbardziej douczonym czlowiekiem swiata !!

twoj tok myslenia jest jak choroba, ktora juz pograzyla cie

idac nim trzeba by nie rozmawiac z niemcami albo i kazdym sasiadem polski bo studiujac wnikliwie historie znalazlby sie wegier, czech itd ktory zabil polaka, tak samo japonczycy powinni chciac zemsty na amerykanach bo ci i ch zabijali, kazda nacja ma mroczne karty w swej historii, ale patrzac w przeszlosc nigdy nie zrobimy postepu nowe generacje moga myslec inaczej i jesli pokazemy ukraincom ze jestesmy ich bracmi oni stana sie naszymi,

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się