Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NakedBoy

Lubię się opalać nago nad jeziorem...

Polecane posty

Lubię się opalać nago nad jeziorem, mam swoje ulubione odludne miejsce. Nie raz zdarzało się,  że przechodziła jakaś kobieta albo kilka kobiet, zawsze reakcja ta sama: udawały, że nie widzą, albo głowa w dół i szybko odchodziły. Czy kobiety odstrasza męska nagość? Dodam, że nie jestem starym grubasem, mam 35 lat i szczupłe ciało. Zazwyczaj leżałem sobie na brzuchu więc mogły zobaczyć tylko tyłek. A jednak jakieś to onieśmielające dla kobiet....

Odludne miejsce , ale dosc czesto przechodza tam kobiety ?

Cos ty mi tu sciemniasz. :classic_biggrin:

3 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

Odludne miejsce , ale dosc czesto przechodza tam kobiety ?

Cos ty mi tu sciemniasz. :classic_biggrin:

Nie dość często, tylko zdarzało się to... Opalam się tam nago od kilkunastu lat więc zdarzało się. 

6 minut temu, Martha35 napisał:

2/10 na zachętę, musisz jeszcze popracować nad tekstami prowokacji.

Hehe, akurat to nie prowokacja ale prowokator też by tak napisał więc nie mam argumentu 😜 

5 godzin temu, NakedBoy napisał:

Lubię się opalać nago nad jeziorem, mam swoje ulubione odludne miejsce. Nie raz zdarzało się,  że przechodziła jakaś kobieta albo kilka kobiet, zawsze reakcja ta sama: udawały, że nie widzą, albo głowa w dół i szybko odchodziły. Czy kobiety odstrasza męska nagość? Dodam, że nie jestem starym grubasem, mam 35 lat i szczupłe ciało. Zazwyczaj leżałem sobie na brzuchu więc mogły zobaczyć tylko tyłek. A jednak jakieś to onieśmielające dla kobiet....

Może gdybyś leżał nago na plecach to by tak szybko nie odwracały wzroku 😄 

• Haha 1

19 godzin temu, Marcin40 napisał:

Może gdybyś leżał nago na plecach to by tak szybko nie odwracały wzroku 😄 

Chyba nie do końca bo dla kobiet wg różnych badań bardziej przyciągające są nieduże jędrne męskie pośladki a nie jajka😁

• Like 1

43 minuty temu, Saunowicz napisał:

dla kobiet wg różnych badań bardziej przyciągające są nieduże jędrne męskie pośladki

To wiele wyjaśnia 😄 Czekam na ciepłe dni by wrócić do opalania w stringach 🙂 

No ja też nie wyobrażam sobie opalać się w stringach,ale kto jak lubi.

Ja lubię opalać się równo😀

No proszę ilu opalających pośladki się znalazło 😉

Dnia 28.03.2022 o 12:33, NakedBoy napisał:

Mam podobnie ,tylko że opalam się na balkonie,i nie wiem czy ktoś to zauważył,ale chyba do tej pory nie

1 minutę temu, niecnotka napisał:

Mam podobnie ,tylko że opalam się na balkonie,i nie wiem czy ktoś to zauważył,ale chyba do tej pory nie

A ja lubię opalać się gdzieś w miejscu publicznym oczywiście nago 

3 minuty temu, Angelika Darek 28 napisał:

A ja lubię opalać się gdzieś w miejscu publicznym oczywiście nago 

Plaża ?

1 godzinę temu, niecnotka napisał:

Wyjdź w plener 😉

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Angelika Darek 28 napisał:

nie tylko a park itd....

W parku nie próbowałem. Plaża lepsza 😀

Edytowano przez NakedBoy

Dlaczego? W miejscu ogólnodostępnym też jest ok

Oj tam. Można zaryzykować. Albo plaża dla nudystow 

11 minut temu, Pavel napisał:

Dlaczego? W miejscu ogólnodostępnym też jest ok

Dokładnie ja mam swoje miejsce nad rzeką gdzie się opalam jest nieraz zdarzyło się że ktoś przechodził obok i widział mnie ale nie mam z tym najmniejszego problemu 

No dokladnie ja też.  Uważam że nie mam się czego wstydzić więc jest ok.

5 minut temu, Pavel napisał:

No dokladnie ja też.  Uważam że nie mam się czego wstydzić więc jest ok.

Dokładnie nie mam problemu z nagością wyglądem mojego małego i że ktoś mnie zobaczy 

Kilka razy się zdążyło że ktoś gdzieś przechodził. Zero reakcji. Więc spoko. Ja lubię swoją nagość. Lubię chodzić do sauny i się rozbierać tam przy innych osobach 

Zależy kto jak postrzega takie opalanie Według mnie ten temat nie jest związany z erotyka ale relaksem.Idąc do saunarium w czasie ciepłych,słonecznych dni normalne że miłośnicy słońca będą się kładli na leżaczki i opalali.Wymagana jest tam kultura osobista ,żeby nikt nie czuł się źle np podpatrywany czy obgadywany na temat swojego wyglądu.Wszyscy są tam na równi-niektorzy się przykryją ręcznikiem inni leżą odkryci bo chcą się równo opalić.Można coś powiedzieć,pośmiać się...ot tak po prostu, ale do tego trzeba po dojrzeć😎

2 godziny temu, Saunowicz napisał:

Zależy kto jak postrzega takie opalanie Według mnie ten temat nie jest związany z erotyka ale relaksem.Idąc do saunarium w czasie ciepłych,słonecznych dni normalne że miłośnicy słońca będą się kładli na leżaczki i opalali.Wymagana jest tam kultura osobista ,żeby nikt nie czuł się źle np podpatrywany czy obgadywany na temat swojego wyglądu.Wszyscy są tam na równi-niektorzy się przykryją ręcznikiem inni leżą odkryci bo chcą się równo opalić.Można coś powiedzieć,pośmiać się...ot tak po prostu, ale do tego trzeba po dojrzeć😎

No mam podobny podgląd ale dla większości osób w Polsce nagość = erotyka

1 minutę temu, NakedBoy napisał:

No mam podobny podgląd ale dla większości osób w Polsce nagość = erotyka

Dokładnie zgadzam się z tobą nie jest to normalne ze wiele osob tak to odbiera  

No w społeczeństwie polskim tak to jest często kojarzone, dla Niemców nagość jest kulturowo czymś bardzo naturalnym.

Ale i w Polsce jest coraz więcej saunariow gdzie ludzie przełamują się do swojej i cudzej nagości. I jak wszyscy są w podobnym położeniu to jest pewne zaufanie i szacunek do innych.

Do spraw erotycznych są inne miejsca niż plaże nudystów czy saunaria z tarasem do opalania.

Byłem w Grecji na plaży nudystów i tam jest to normalne nie to co w PL 

Ja byłem w saunarium w Niemczech i tam pełen luz, nie widać skrępowania nagością. W Redzie w saunarium gdzie pilnuje się poprawnego saunowania mimo wszystko można zauważyć krępację, przy wchodzeniu do baseniku z zimną wodą rozglądanie się czy nikt nie patrzy, osłanianie rękami, w saunie owijanie się ręcznikami itp...

Co do plaży to na Majorce czyli w Hiszpanii pełen luz, w pewnych częściach plaży mieszają się naturyści z tekstylnymi i jedni na drugich nie patrzą krzywo.

W Polsce oburzenie, że ktoś śmie przejść przez plażę naturystyczną. A ze strony tekstylnych oburzenie, że istnieją takie "niemoralne" miejsca. Także tak, są różnice kulturowe. U nas nagość to wstyd, seks to wstyd itd... Wg mnie kwestia wychowania, jesteśmy uczeni wstydu własnego ciała. Ale niestety sięga to głębiej, jesteśmy uczeni wstydu własnych emocji, poglądów... wstydu bycia sobą. 

5 minut temu, NakedBoy napisał:

Ja byłem w saunarium w Niemczech i tam pełen luz, nie widać skrępowania nagością. W Redzie w saunarium gdzie pilnuje się poprawnego saunowania mimo wszystko można zauważyć krępację, przy wchodzeniu do baseniku z zimną wodą rozglądanie się czy nikt nie patrzy, osłanianie rękami, w saunie owijanie się ręcznikami itp...

Co do plaży to na Majorce czyli w Hiszpanii pełen luz, w pewnych częściach plaży mieszają się naturyści z tekstylnymi i jedni na drugich nie patrzą krzywo.

W Polsce oburzenie, że ktoś śmie przejść przez plażę naturystyczną. A ze strony tekstylnych oburzenie, że istnieją takie "niemoralne" miejsca. Także tak, są różnice kulturowe. U nas nagość to wstyd, seks to wstyd itd... Wg mnie kwestia wychowania, jesteśmy uczeni wstydu własnego ciała. Ale niestety sięga to głębiej, jesteśmy uczeni wstydu własnych emocji, poglądów... wstydu bycia sobą. 

Dokladnie tak jak piszesz w greci to samo tez tak jest ale nikt na nikogo krzywo nie patrzy 

25 minut temu, NakedBoy napisał:

W Redzie w saunarium gdzie pilnuje się poprawnego saunowania mimo wszystko można zauważyć krępację, przy wchodzeniu do baseniku z zimną wodą rozglądanie się czy nikt nie patrzy, osłanianie rękami, w saunie owijanie się ręcznikami itp...

Chyba nie ma obiektu saunowego w Polsce gdzie każdy będzie w 100% swobodny choć są takie gdzie w pewnych porach panuje swobodna atmosfera.

Apropo zasłaniania się wchodząc do niecki z zimna wodą łuk jakuzzi.Choć to kobiety mają więcej walorów piękna ciekawe jest to że nie one je zasłaniają wchodząc nago do tych miejsc a i dziwo spora liczba mężczyzn zasłania swoje klejnoty😀

3 minuty temu, Saunowicz napisał:

Chyba nie ma obiektu saunowego w Polsce gdzie każdy będzie w 100% swobodny choć są takie gdzie w pewnych porach panuje swobodna atmosfera.

Apropo zasłaniania się wchodząc do niecki z zimna wodą łuk jakuzzi.Choć to kobiety mają więcej walorów piękna ciekawe jest to że nie one je zasłaniają wchodząc nago do tych miejsc a i dziwo spora liczba mężczyzn zasłania swoje klejnoty😀

Jeśli chodzi o mnie ja bym nie zasłaniał po mimo to ze w pełnym spoczynku mam naprawdę bardzo ale to naprawdę bardzo  małego Penisa , podczas pełnej erekcji jest trochę lepiej jeśli chodzi o rozmiar i to jak wtedy wygląda tez nie jest to cos "wielkiego" ale po mimo to nie zasłaniał bym go 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się