Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarnulka0

160cm i 63kg

Polecane posty

Czy to dużo jeżeli wazę 63kg przy wzroście 160cm? Chciałabym schudnąć 15kg, już schudłam 12 i waga teraz nie chce iść w dół… albo idzie mega wolno 😞 

jak myślicie ,facetom podobają się niskie drobne i malutkie dziewczyny czy wola wyższe i lepiej/mocniej zbudowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci co do zasady raczej wolą szczupłe dziewczyny a co do wzrostu to już kwestia indywidualna tak jak jedni wolą brunetki a innym podobają się blondynki.

Co do Twojej wagi to ciężko powiedzieć bo to wiele zależy od jej kompozycji, czy masz mięśni dużo czy raczej to jest tłuszcz. Kilogram mięśni wygląda zupełnie inaczej niż kilogram tłuszczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm dużo ćwiczę ostatnio, wiec moje ciało nie jest „rozlane”, mam bardzo duzy biust i on tez wazy swoje. Moj typ sylwetki to wąska talia, szczupły brzuch, szerokie biodra i wąskie ramiona. Moje nogi są normalne ,nie są niestety chude, chociaż są chudsze niż były 

Edytowano przez Czarnulka0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Czarnulka0 napisał:

Hm dużo ćwiczę ostatnio, wiec moje ciało nie jest „rozlane”, mam bardzo duzy biust i on tez wazy swoje. Moj typ sylwetki to wąska talia, szczupły brzuch, szerokie biodra i wąskie ramiona. Moje nogi są normalne ,nie są niestety chude, chociaż są chudsze niż były 

A co najbardziej Cie uwiera obecnie? Dona ma rację. Dużo zależy od kompozycji ciała. A poza tym proporcji.  Ja mam 161 cm, waga z dzisiaj 59,2 ale nie mam obfitego biustu więc mimo że dzieli nas 4 kg to możesz wyglądać lepiej niż ja. U mnie tluszczyk gromadzi się na brzuchu i udach. Obwod brzucha mam na granicy otyłości brzusznej, tzn pomiary robiłam bodajże jak wazylam 59,6kg. Więc jak widzisz z tą wagą różnie jest. Chciałabym zejść chociaż do 56kg, choć nie wiem czy już nie będzie za dużo, zobaczę jak całokształt będzie wygladac

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, MamaMai napisał:

A co najbardziej Cie uwiera obecnie? Dona ma rację. Dużo zależy od kompozycji ciała. A poza tym proporcji.  Ja mam 161 cm, waga z dzisiaj 59,2 ale nie mam obfitego biustu więc mimo że dzieli nas 4 kg to możesz wyglądać lepiej niż ja. U mnie tluszczyk gromadzi się na brzuchu i udach. Obwod brzucha mam na granicy otyłości brzusznej, tzn pomiary robiłam bodajże jak wazylam 59,6kg. Więc jak widzisz z tą wagą różnie jest. Chciałabym zejść chociaż do 56kg, choć nie wiem czy już nie będzie za dużo, zobaczę jak całokształt będzie wygladac

Uwiera mnie całokształt. Często o sobie słyszę ze jestem mała i nie widać po mnie dodatkowych kg ,po tym jak schudłam to już w ogóle.. ale te moje nogi …są za grube zdecydowanie i ogólnie mam wciąż wrazenie, ze za dużo jest mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, marinero0 napisał:

Skoro masz szerokie biodra to tym bardziej staraj sie aby talia byla jak u osy.Taki ksztalt sylwetki  bardzo pociaga facetow , no! i ten cyc! Miodzio 🙂 Ja bym byl optymista po tym jak sie doprowadzisz do ladu.:) 

Niemniej samymi cwiczeniami wykonasz tylko 50% pracy i mozesz sie gdzies zatrzymac w pol drogi tych 15 kg i ani ani! .Dlatego powinnas popracowac nad dieta, rownolegle.Nad tzw "deficytem kalorycznym"  na poziomie 100-300 kcal dziennie .To niewiele  ale nie dostaniesz potem efektu jojo! Wolniej idziesz -dalej zajdziesz 🙂 

Inna sprawa jest ze tak duza zmiana wagi spowoduje byc moze zapadniecie ci sie biustu .Warto sie obserwowac i jak zauwazysz ze biust flaczeje i obwisa  to zatrzymac deficyt kaloryczny i zastosowac diete zbilansowana  aby zapotrzebowanie dzienne na kalorie rownalo sie zuzyciu dziennemu kalorii! Obejrzyj sobie stronke "kalkulatorkalorii.com" Tam znajdziesz opisy o co w tym wszytskim chodzi.

Gdy ci sie pojawi obwisly biust to zacznij wiecej cwiczyc tzw pompek.To cwiczenie przywroci ci ksztaltny biust! 

Biust mi zmalał z 80H na 70F ale nie stracił dużo na jędrności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero0 napisał:

Warto pamietac ze sa wsrod facetow amatorzy malych kobiet:) Nie" kulek"  ale ksztaltnie zbudowanych 🙂 .MOja babcia zawsze mi powtarzala " kazda potwora znajdzie amatora! " I tego sie tez trzymaj, choc potworem nie jestes 🙂 

 Najważniejsze żeby czuć się dobrze ze sobą 🙂 a ja czuje się lepiej gdy jestem mniej kształtna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czarnulka0 napisał:

Czy to dużo jeżeli wazę 63kg przy wzroście 160cm? Chciałabym schudnąć 15kg, już schudłam 12 i waga teraz nie chce iść w dół… albo idzie mega wolno 😞 

jak myślicie ,facetom podobają się niskie drobne i malutkie dziewczyny czy wola wyższe i lepiej/mocniej zbudowane?

Jestem takiego samego wzrostu co Ty i jak dla mnie idealna waga to 55kg. Wyglądam wtedy zdrowo. Nie za chuda nie za gruba. Zeszłam kiedyś do 50 i kiedy patrzę na zdjęcia z tego okresu to wyglądałam jakbym była chora, mimo tego, ze przecież bmi było w normie.
Tez mam większy biust (nie taki duzy jak twój), ale jestem ogólnie drobna, tyle, ze cwicze i mam trochę mięśni. Ja się sobie podobam. 
Mysle ze przy takim wzroście to max 65 kg będzie wyglądać w miarę dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 50kg to ideał …nawet troszkę mniej .Oczywiście w graniach wagi prawidłowej, celowe dążenie do niedowagi to nic fajnego. Zaczynaja się wtedy inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2022 o 15:35, Czarnulka0 napisał:

Uwiera mnie całokształt. Często o sobie słyszę ze jestem mała i nie widać po mnie dodatkowych kg ,po tym jak schudłam to już w ogóle.. ale te moje nogi …są za grube zdecydowanie i ogólnie mam wciąż wrazenie, ze za dużo jest mnie 

Co do nóg możesz mieć problem, bo poprostu przyzwyczajone do dużej masy ktora nosiły wcześniej rozwinęły mięśnie aby utrzymać ten ciężar. Jak sobie pooglądasz zdjęcia ludzi którzy dużo schudli to zazwyczaj i tak mają dość masywne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem jak osoba z tak dużą wagą i dużym biustem może mówić że jest drobna. Drobna to by była osoba ważąca 45-50 kg przy tym wzroście. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2022 o 19:06, Ladidadi napisał:

A ja nie rozumiem jak osoba z tak dużą wagą i dużym biustem może mówić że jest drobna. Drobna to by była osoba ważąca 45-50 kg przy tym wzroście. 

Nie powiedziałam, ze jestem drobna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2022 o 19:06, Ladidadi napisał:

A ja nie rozumiem jak osoba z tak dużą wagą i dużym biustem może mówić że jest drobna. Drobna to by była osoba ważąca 45-50 kg przy tym wzroście. 

Poza tym jestem bardzo samokrytyczna i wiem, ze mam 15kg za dużo, ale wiem tez  jaki mam typ sylwetki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×