Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikaw12

Powiększone migdałki

Polecane posty

Hej:) synek ma dla lata byliśmy u lekarza i okazało się że ma powiększone migdały. Zaczął oddychać buzia podczas snu i chrapać . Dostał antybiotyk czy po antybiotyku migdały się zmniejsza czy nie koniecznie ? Ktoś miał podobną sytuację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Monikaw12 napisał:

Hej:) synek ma dla lata byliśmy u lekarza i okazało się że ma powiększone migdały. Zaczął oddychać buzia podczas snu i chrapać . Dostał antybiotyk czy po antybiotyku migdały się zmniejsza czy nie koniecznie ? Ktoś miał podobną sytuację? 

Moje dzieci maja powiekszone migdalki ale u nich to stan pernamentny. Corka po usunieciu trzeciego migdalka przestala chrapac i oddychac ustami. Syn ma 3 latka i laryngolog wypisal nam skierowanie na przyciecie migdalkow z powodu ich wielkosci. Pytanie czy u Twojego smyka to kwestia przejscia choroby czy tez przerost migdalkow. Jezeli to drugie to antybiiotyki nic nie dadza. Jezeli migdalki sa powiekszone w wyniku infekcji to moze i cos da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma infekcje ale nie goraczkuje i nic mu nie jest . Może troche ma problem z połykaniem . Lekarz mówił że ma infekcje ale dziwne że bezobjawowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wskazanie do zabiegu . Jednak mam obawy czy usuwac . Czy nie jest za mały i czy migdał nie odrośnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz do jeszcze innego lekarza na konsultacje. W dzisiejszych czasach laryngolodzy juz nie sa tak chetni do usuniecia migdalkow jezeli nie jest to absolutnie konieczne. Sprawdz co Ci powie kolejny lekarz. Ja bym poczekala. Z powiekszonymi migdalkami mozna funkcjonowac. Moje dzieci daja rade. Mlody tez ma wskazanie do przyciecia migdalkow. To nie jest jakies bardzo pilne. Chyba, ze Twoje dziecko przez to np. zle slyszy. Odrasta tylko 3 migdal i to tylko czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Idz do jeszcze innego lekarza na konsultacje. W dzisiejszych czasach laryngolodzy juz nie sa tak chetni do usuniecia migdalkow jezeli nie jest to absolutnie konieczne. Sprawdz co Ci powie kolejny lekarz. Ja bym poczekala. Z powiekszonymi migdalkami mozna funkcjonowac. Moje dzieci daja rade. Mlody tez ma wskazanie do przyciecia migdalkow. To nie jest jakies bardzo pilne. Chyba, ze Twoje dziecko przez to np. zle slyszy. Odrasta tylko 3 migdal i to tylko czasami.

Oddycha ustami podczas snu i bardzo mocno chrapie . Często się wybudza w nocy bo chce mu się pić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×