Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

udało załatwić mi się wszystko zgodnie z prawem i w porozumieniu z szefem, w piatek wreszcie jade na ukraine na wojne, zachecam wszystkich aby masowo wyjezdzali walczyc na ukraine !

• Haha 2

Kochanki się zapłaczą za tobą i tyle wskórasz.

• Like 2

1 minutę temu, Patrycja_GT napisał:

😂 taaa pierwszy kozak RP

Nie śmiej się. Pójdzie bez broni. Bez orła na copce... Do ziemi niczjej, nie swojej jak ułan w kozakach z ostrogami.

1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

udało załatwić mi się wszystko zgodnie z prawem i w porozumieniu z szefem, w piatek wreszcie jade na ukraine na wojne, zachecam wszystkich aby masowo wyjezdzali walczyc na ukraine !

Bedziesz zdawał relacje z frontu??

8 minut temu, Leży napisał:

Piekarnik elektryczny najwięcej a woda centralnie ciepła jest 

z rury ciepła leci od razu? Musisz mieć junkers jakiś 

1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

Doświadczenie bojowe macie, żołnierzu?

1 godzinę temu, Patrycja_GT napisał:

Tak bardzo szkoda ze nie ma przymusowego poboru 🤦‍♀️

bardzo dobrze, branie ludzi pod przymusem to tylko powiększanie mięsa armatniego.

23 minuty temu, Leży napisał:

Dokładnie to net 25 x 12 rocznie 

Jaka oferta że 25 zł? Ja mam 50 zł miesięcznie.

1 godzinę temu, Leży napisał:

Czynsz mi podnieśli na 440

Ja mam 500 za 32m2.

Akurat przymusowy pobor to glupota, wojsko potrzebuje zdecydowanych ludzi, a nie tych ktorzy ida tam sila, tacy chetnie sie poddadza ablo beda kolaborowac z wrogiem.

Szansa ze umre na wojnie jest wysoka, niestety ale moja zona placze calymi dniami jej siostra tez, ale to obowiazek kazdego przedstawiciela demokracji walczyc ze zlem.

Musze jeszcze zalatwic pare spraw penie juz tu nie zajrze przed wyjazdem, a jesli nie zajrze w przeciagu pol roku tzn ze niestety zginalem.

• Haha 1

3 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Akurat przymusowy pobor to glupota, wojsko potrzebuje zdecydowanych ludzi, a nie tych ktorzy ida tam sila, tacy chetnie sie poddadza ablo beda kolaborowac z wrogiem.

Szansa ze umre na wojnie jest wysoka, niestety ale moja zona placze calymi dniami jej siostra tez, ale to obowiazek kazdego przedstawiciela demokracji walczyc ze zlem.

Musze jeszcze zalatwic pare spraw penie juz tu nie zajrze przed wyjazdem, a jesli nie zajrze w przeciagu pol roku tzn ze niestety zginalem.

Michał Kwiecie Narodu, peedz, że ta misja, to przymusowy pobyt w szpitalu psychiatrycznym, a Tyś se wymyślił wojnę  🤣

4 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Michał Kwiecie Narodu, peedz, że ta misja, to przymusowy pobyt w szpitalu psychiatrycznym, a Tyś se wymyślił wojnę  🤣

ten wpis pokazuje tylko jak nikczemnym i upadlym czlowikiem jestes

mierzi cie to ze ktos tak wybitny jak ja wogole istnieje, ze czlowiek moze byc silny i wierny swoim idealom az po kres, a ty taka nie jestes tylko pilegnujesz w sobie zlowrogie odczucia ja zal gniew i nienawisc i boli cie to ze ja jestem twoim przeciwienstwem, jestes zalosna kreatura to wszystko co mam do powiedzenia jesli to bedzie moj ostatni wpis

4 godziny temu, tinky-winky napisał:

To zapieprzaj zamiast tu siedzieć i klikać po próżnicy. 

tak tez robie

4 godziny temu, Żaba Monika napisał:

No to Ruscy maja przerąbane.

dokladnie

21 minut temu, 84Michal84 napisał:

ten wpis pokazuje tylko jak nikczemnym i upadlym czlowikiem jestes

mierzi cie to ze ktos tak wybitny jak ja wogole istnieje, ze czlowiek moze byc silny i wierny swoim idealom az po kres, a ty taka nie jestes tylko pilegnujesz w sobie zlowrogie odczucia ja zal gniew i nienawisc i boli cie to ze ja jestem twoim przeciwienstwem, jestes zalosna kreatura to wszystko co mam do powiedzenia jesli to bedzie moj ostatni wpis

;)) "wybitny" Kwiecie Narodu. Odleciałes. Przy okazji, gdybyśmy się tu więcej nie złapali, nigdy nie byłeś wibitny , za to cierpiałes na Mroczną Triadę. Przyjmij to do wiadomości. Twój stan się pogarsza. Z tym nie ma żartów. 

Napisano (edytowany)
Dnia 28.03.2022 o 17:42, 84Michal84 napisał:

No cóż, możesz pisać poważnie więc ja nic złego nie napiszę. Życzę powodzenia gdziekolwiek Cię wyślą bo niekoniecznie musisz iść na pierwszą linię. Pomoc humanitarna, przewozy zaopatrzenia i leków to też ważna misja.

Edytowano przez Hellies

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, KitKat napisał:

Kiedyś myślałam,że jesteś normalny 😂

Haha, on ma coś intrygującego w sobie, na pewno jest z gościa dziwak i oryginał i wie jak zwracaćna siebie uwagę 😄

Edytowano przez laska.maska.laska.maska

Dnia 30.03.2022 o 09:05, KitKat napisał:

Ostatnio zaczynam mieć wątpliwości czy w ogóle tu jeszcze zaglądać.Dopiero od kiedy jestem tu częściej  normalnych użytkowników naliczyłabym może kilku.

I większość żyje w tym świecie swoich życiorysów tu i kłótniami 😂

Dramat 😫 W dodatku tylko na tym dziale ktoś udziela się.

Ja go znam tylko z tematow o siostrze zony, widac ze niezly aparat, ale tak mysle czy on pojechal na ta wojne, moze teraz siedzi w jakims okopie?:classic_ohmy:

• Haha 1
  • Sad 1

Jeśli Michał naprawdę pojechał na wojnę, to naprawdę podziwiam taką postawę, chyba mało kto jest skłonny tyle ryzykowac, dla mnie samej to za duże poświęcenie

Napisano (edytowany)

,

Edytowano przez jakawu

Dnia 29.03.2022 o 18:10, Hellies napisał:

No cóż, możesz pisać poważnie więc ja nic złego nie napiszę. Życzę powodzenia gdziekolwiek Cię wyślą bo niekoniecznie musisz iść na pierwszą linię. Pomoc humanitarna, przewozy zaopatrzenia i leków to też ważna misja.

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt. Wiadomo, że nie mogłam przeczytać. I dziękuję. 

1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt. Wiadomo, że nie mogłam przeczytać. I dziękuję. 

Dziękuję.

No ale widzisz masz niezwykły dar. Wiesz co napisałem nawet tego nie czytając. ;)

4 godziny temu, Hellies napisał:

Dziękuję.

No ale widzisz masz niezwykły dar. Wiesz co napisałem nawet tego nie czytając. 😉

Nie, nie, to nie tak. Pierwsze zdanie się odmalowało. 

Dnia 18.04.2022 o 00:18, ArsonistsLullabye napisał:

Tak samo prawdziwa story, jak romans z siostrą żony i inne pierdy...Nawet prowokacje są guwniane od dłuższego czasu.

Wiele osob z polski wyjechalo na Ukraine

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się