Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czarnulka0

Sposoby na przyspieszenie trawienia

Polecane posty

Jak pobudzić trawienie? Ostatnio mam z tym duży problem, moj metabolizm znacznie zwolnił. Kawa z rana to moj jedyny patent na to, ale ogólnie nie wiem co zaradzić na to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuję wizytę u lekarza rodzinnego w pierwszej kolejnosci. Bo przeciez takie klopoty, jak sa one nagłe, to moga wynikac z jakiegos schorzenia. Tutaj na forum nikt nie bedzie Ci w stanie pomoc bez przeprowadzenia dokladnych badan. Poza tym lekarz rodzinny jest w stanie doradzic, co robic w takiej sytuacji. Ewentualnie, ale to drozsza opcja, mozesz wybrac sie do dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czarnulka0 napisał:

Jak pobudzić trawienie? Ostatnio mam z tym duży problem, moj metabolizm znacznie zwolnił. Kawa z rana to moj jedyny patent na to, ale ogólnie nie wiem co zaradzić na to:(

Ja polecam wyeliminować przyczynę zwolnienia metabolizmu:) Najczęściej jest to dieta i chęć posiadania chudego ciała.

Jeśli nie to to trzeba porobić badania, hormony i przyjrzeć się lekom-jeśli jakieś bierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colon- C, siemię lniane. Dobrze działa na brzuszek w takich sytuacjach. Dieta bogata w błonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na regulację metabolizmu super działa herbata konopna. Pomaga też na różne problemy jelitowe. Możesz poszukać jej w sklepach ze zdrową żywnością, ale szybciej znajdziesz w internecie. Ja kupuję na stronie sklepu Alba Hemp, zawsze przy okazji jak zamawiam olejek cbd 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz szybkiego trawienia to polecam te tabletki:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2022 o 10:53, Czarnulka0 napisał:

Jak pobudzić trawienie? Ostatnio mam z tym duży problem, moj metabolizm znacznie zwolnił. Kawa z rana to moj jedyny patent na to, ale ogólnie nie wiem co zaradzić na to:(

Szybkość trawienia, to nie Szybkość metabolizmu... No błagam... Mamy 2022 rok. 

Szybkość metabolizmu definiujemy w kontekście spalania kalorii. Chodzi o to, ile tych kalorii potrzeba na codzień (choć dzień nie równy dniu). A więc szybki metabolizm, to taki, który potrzebuje na codzień wiecej kcal. To, czy szybkonto strawi, być może jest skutkiem tego wszystkiego. Metabolizm przyśpieszy, gdy zwiekszamy masę mięśniową (nie wagę,  tylko ilość miesni), gdy więcej śpimy, gdy wiecej się ruszamy. Farmakologicznie np kofeina przyspiesza metabolizm. Słyszałem, że też warto stosować Omegi (np. w tabsach). Można też walic testosteron, jak niektóre byczki na silce. Co prawda włosy powędrują z glowy na całe cialo ale z pewnością metabolizm sie tak zmieni, że będzie można jeść dużo wiecej, a i tak schudniemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, The_ZEUS napisał:

Szybkość trawienia, to nie Szybkość metabolizmu... No błagam... Mamy 2022 rok. 

Szybkość metabolizmu definiujemy w kontekście spalania kalorii. Chodzi o to, ile tych kalorii potrzeba na codzień (choć dzień nie równy dniu). A więc szybki metabolizm, to taki, który potrzebuje na codzień wiecej kcal. To, czy szybkonto strawi, być może jest skutkiem tego wszystkiego. Metabolizm przyśpieszy, gdy zwiekszamy masę mięśniową (nie wagę,  tylko ilość miesni), gdy więcej śpimy, gdy wiecej się ruszamy. Farmakologicznie np kofeina przyspiesza metabolizm. Słyszałem, że też warto stosować Omegi (np. w tabsach). Można też walic testosteron, jak niektóre byczki na silce. Co prawda włosy powędrują z glowy na całe cialo ale z pewnością metabolizm sie tak zmieni, że będzie można jeść dużo wiecej, a i tak schudniemy. 

Ok , moja pomyłka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czekałabym z tym i lepiej wybierz się do lekarza. Przyczyn może być wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×