Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Jasiulkowamama napisał:
1 godzinę temu, Zatorska napisał:

Rodzice autystów maja czasem bardziej ciężko a autyzm nie wychodzi w badaniach prenatalnych. Ich powinno się eliminować w wieku dwóch lat jak już będą objawy 

To było pytanie. Nie manipuluj

1 godzinę temu, Jasiulkowamama napisał:

Koniara coraz bardziej brzydnie w tej ciazy.Bardzo sie postarzała ale co sie dziwić 4 ciaza w tak krotkim czasie.

Co to znaczy brzydnie?Każdy się starzeje , serio nie kumam dowalania się do urody kogokolwiek. 

• Like 2

5 minut temu, pozytywkaa napisał:

Co to znaczy brzydnie?Każdy się starzeje , serio nie kumam dowalania się do urody kogokolwiek. 

Co ty gadasz, jasiulkowamama (XD) z komentarza na komentarz pięknieje

• Haha 1

2 godziny temu, pozytywkaa napisał:

Po prostu robi się brzydka,niszczy organizm ciąża rok po roku...to jest wysiłek dla ciała.

• Like 1

1 minutę temu, xtina napisał:

Po prostu robi się brzydka,niszczy organizm ciąża rok po roku...to jest wysiłek dla ciała.

Xtina Ty zawsze rozumiesz o co mi chodzi 😉

Dzieciak wyje nie chce być nagrywana a ta na siłe nagrywa płaczącą Dore. Dzieciak aż uciekł. Co do wyglądu konia no cóż ciąża za ciąża swoje robi. Młoda też już nie jest.

• Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1

Jaki jest cel nagrywania małej dziewczynki z prawie wszystkim na wierzchu?Henio widac juz przejawia swoje zespolakowe zachowanie w stosunku do Wandy.Biedna Wandzioszka.

• Sad 1

3 godziny temu, Jasiulkowamama napisał:

Jaki jest cel nagrywania małej dziewczynki z prawie wszystkim na wierzchu?Henio widac juz przejawia swoje zespolakowe zachowanie w stosunku do Wandy.Biedna Wandzioszka.

Przykry widok. 

• Like 2

5 godzin temu, Jasiulkowamama napisał:

A co robi ?

59 minut temu, abrakadabraaa napisał:

Pokazuje dziecko w majtkach, na które napastliwie wchodzi Heniek 🤦 Za kilka lat będą mieli problem 💁

Do tego ta pozycja w tych majtkach😱

2 godziny temu, abrakadabraaa napisał:

Pokazuje dziecko w majtkach, na które napastliwie wchodzi Heniek 🤦 Za kilka lat będą mieli problem 💁

Straszne to było, serio. Moje podstawowe pytanie, po co po co po co?

3 godziny temu, abrakadabraaa napisał:

Z pokazywaniem dziecka w majtkach to się zgadzam, ale z tym drugim to bez przesady, my z rodzeństwem i kuzynostwem też po sobie skakaliśmy, bawiliśmy się w zapasy i inne tego typu rzeczy w tym wieku.

53 minuty temu, qrzaku napisał:

Z pokazywaniem dziecka w majtkach to się zgadzam, ale z tym drugim to bez przesady, my z rodzeństwem i kuzynostwem też po sobie skakaliśmy, bawiliśmy się w zapasy i inne tego typu rzeczy w tym wieku.

Prawda, ale nikt nie dodawał tego do internetu.

1 godzinę temu, Heej2909 napisał:

Prawda, ale nikt nie dodawał tego do internetu.

No to już każdy ma swoje granice, dla mnie niewyobrażalne jest wrzucić jakiekolwiek zdjęcie mojego dziecka do internetu.

• Like 3

25 minut temu, qrzaku napisał:

No to już każdy ma swoje granice, dla mnie niewyobrażalne jest wrzucić jakiekolwiek zdjęcie mojego dziecka do internetu.

Dzis moja znajoma wrzuciła zdjecie swojego 8msc syna, w wannie nago.Na pytanie czy nie boi sie dodawać takich zdjęć odpowiedziala, ze kazdy widzi co chce widziec i ze ona nie ma z tym problemu😱🤦

Pamietam jak u konicy tez byla gownoburza o golego Bogusia, tez nie widziala problemu.Boszsz co za matki, w zyciu bym takich  zdjęć nie dodała swojego synka.

Zdjęcie zdjęciu nierówne. Jeżeli dzieciak jest ubrany i jest w normalnej pozie ok, niechaj publikuje jedna z drugą. Ale nigdy nie ogarnę wstawiania gdziekolwiek zdjęć i filmików dzieci w bieliźnie, pieluszkach, nago, w wannie, basenie. To samo tyczy się nagrywania dzieci gdy zasypiają czy się budzą. Na miłość boską, to są intymne momenty każdego człowieka, coś nie na sprzedaż, najbliższej rodzinie takich zdjęć nie pokazuję, do rodzinnego albumu nie wrzucam, mając dwójkę dzieci naliczyłam dziś (poza okresem noworodkowym) 5 zdjęć moich dzieci w kostiumie kąpielowym i żadnego w pieluszce czy nago 🤦🤦🤦 

Swoją dupą niech świeci w internecie ale goliznę dzieci mogla sobie darować... 

• Thanks 2

17 godzin temu, abrakadabraaa napisał:

Obrzydliwa baba.

15 godzin temu, abrakadabraaa napisał:

Zdjęcie zdjęciu nierówne. Jeżeli dzieciak jest ubrany i jest w normalnej pozie ok, niechaj publikuje jedna z drugą. Ale nigdy nie ogarnę wstawiania gdziekolwiek zdjęć i filmików dzieci w bieliźnie, pieluszkach, nago, w wannie, basenie. To samo tyczy się nagrywania dzieci gdy zasypiają czy się budzą. Na miłość boską, to są intymne momenty każdego człowieka, coś nie na sprzedaż, najbliższej rodzinie takich zdjęć nie pokazuję, do rodzinnego albumu nie wrzucam, mając dwójkę dzieci naliczyłam dziś (poza okresem noworodkowym) 5 zdjęć moich dzieci w kostiumie kąpielowym i żadnego w pieluszce czy nago 🤦🤦🤦 

Swoją dupą niech świeci w internecie ale goliznę dzieci mogla sobie darować... 

Tępy koński łeb tego nie zrozumie. 

22 godziny temu, abrakadabraaa napisał:

Zdjęcie zdjęciu nierówne. Jeżeli dzieciak jest ubrany i jest w normalnej pozie ok, niechaj publikuje jedna z drugą. 

A ja nawet tego nie rozumiem.  Dziecko to też człowiek.  I u mnie na SM nie ma żadnego zdjęcia na którym byłoby widać twarz mojego dziecka.  

Jest za maly, żeby być świadomy tego a nie wrzucam też zdjęć innych osób  lub takich zdjęć na których jestem z kimś a ten ktoś nie wyraża zgody.  

10 godzin temu, Ankatob napisał:

A ja nawet tego nie rozumiem.  Dziecko to też człowiek.  I u mnie na SM nie ma żadnego zdjęcia na którym byłoby widać twarz mojego dziecka.  

Jest za maly, żeby być świadomy tego a nie wrzucam też zdjęć innych osób  lub takich zdjęć na których jestem z kimś a ten ktoś nie wyraża zgody.  

Ja wrzucam, ale na FB mam w znajomych tylko 30 najbliższych mi osób, znajomi i rodzina. Nie rozumiem jednak kont na Instagramie, które robią karierę wyłącznie dzięki pokazywaniu dzieci czy youtuberów pokroju Andziaks gdzie nawet poród trzeba było spieniężyć 

14 minut temu, abrakadabraaa napisał:

Ja wrzucam, ale na FB mam w znajomych tylko 30 najbliższych mi osób, znajomi i rodzina. Nie rozumiem jednak kont na Instagramie, które robią karierę wyłącznie dzięki pokazywaniu dzieci czy youtuberów pokroju Andziaks gdzie nawet poród trzeba było spieniężyć 

Dokladnie, zdjecie dzieci w kazdej sytuacji.Jak spia, jak placza.Straszne to jest.

WOjtek zabrał dzieci wszytskie dzieci. Mhm a kiedy M zabierze WSZYSTKIE dzieci i W odpocznie?

21 minut temu, Jasiulkowamama napisał:

Dokladnie, zdjecie dzieci w kazdej sytuacji.Jak spia, jak placza.Straszne to jest.

Ja sobie zawsze zadaje pytanie (akurat zdjęć dziecka nie udostępniam, ale często wysyłam do rodziców czy teściów) czy pokazałabym komuś zdjęcie dorosłego w danej sytuacji. Przykładowo nie wysłałabym do moich rodziców zdjęcia męża jak siedzi tylko w gaciach itp więc tak samo nie wysłałabym czy nie udostępniła takiego samego zdjęcia dziecka. Dziecku należy się taki sam szacunek jak dorosłemu.

• Like 1
  • Thanks 3

6 godzin temu, wera4112 napisał:

WOjtek zabrał dzieci wszytskie dzieci. Mhm a kiedy M zabierze WSZYSTKIE dzieci i W odpocznie?

Ona ostatnio odpowiadała na to pytanie i mówi wprost że W nie odpoczywa, bo ona w ciąży, źle znosi, dzieci ją drażnią.. No alea co chciał, i kogo chciał. 

Te inne matki wielodzietne to fakt, siedzą z dziećmi, opiekują się nimi cały czas, czasowo różnie ale ogarniają. A M to jakaś porażka zrobić dzieci a później niech inni się zajmują.. Tam wystarczy szkoła.. Sory ale ani H ani D nie będą na takim poziomie jak pozostałe. Lekcje też będą inne. Ale mają co chcą. Żal mi dzieci, ich w żadnym wypadku. 

W może się zajechać, robi to z własnej głupoty, nieodpowiedzialności i chorej miłości do M. 

A ja mam pytanie, czy na dzień ojca W coś dostał? Było jakieś story z laurkami od dzieci? Czy przegapiłam? Czy może jednak W sie nie należy.

• Like 1

3 godziny temu, Jasiulkowamama napisał:

A ja mam pytanie, czy na dzień ojca W coś dostał? Było jakieś story z laurkami od dzieci? Czy przegapiłam? Czy może jednak W sie nie należy.

Nie kojarzę by kiedykolwiek coś dostał na Dzień Ojca 🙄

Tak jak pisze Karolina, widziały gały co brały. Chciał nieroba i materialistkę, to ma,  nosi na rękach, godzi się na wszystko i usługuje. Dał z siebie zrobić dziecioroba, niechaj pada na pysk, zabawia, zajmuje się i utrzymuje tę gromadkę.

Ja nie wiem jak nisko trzeba upaść by robić sobie dzieciaka za dzieciakiem, potem czerpać korzyści materialne ze sprzedawania prywatności własnych dzieci, wciskać ludziom jakiś shit z współprac, byle tylko nie musieć uczciwie pracować i wykazać się minimum odpowiedzialności. To co ona robi jest wręcz obrzydliwe 

• Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się