Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dnia 8.08.2022 o 00:29, lea123 napisał:

Znam nieco prywatnie Olę i jej byłego męża i to naprawdę świetny, mądry i ułożony facet. To Oli zaczęła sodówka uderzać do głowy i z fajnej, normalnej dziewczyny stała się „influenserką”, chociaz oczywiście cały czas stara się kreować w mediach jaka to swojska i na luzie dziewczyna, bo w sumie głównie tym zdobyła tylu obserwatorów. Z podziału domu sporo pieniędzy wpadło (na który wyłożył głównie jej mąż), coś tam pewnie rodzice dorzucili, zarabia pewnie niemało na tych swoich grazynach tymi bardzo odkrywczymi ebookami, no wiec może sobie pozwolic na mieszkanie za kilka milionów;)

Trochę negatywnie wyszło no ale taka jest prawda, rozwaliła sobie rodzinę i trochę odbiła palma, te jej infantylne tatuaże (ogólnie nic do nich nie mam, sama mam 3), botoksu i wypełniacze… niedługo będzie wyglądać jak podrasowana 40tka z kryzysem wieku średniego 🙈

Też myślę, że to ona rozwaliła to małżeństwo, bo jej sodówka uderzyła do głowy przez ten instagram, pamietam Ole jak zaczynała,  jak Jasiek był mały, ona jeszcze pracowała gdzieś na etacie, kompletnie inna dziewczyna, taka bardziej " Ola z sąsiedztwa" dziś to tylko filtry i lans.  On planetami normalny facet, spokojnym Pewnie w domu nie mogla zostać, skoro to on głównie na wszystko wyłożył, więc musiała się wyprowadzić.  Btw skąd ona bierze te wszystkie przepisy na wypieki, serniki.  Zawsze mnie to zastanawia,  dziś sernik taki jutro już coś innego. Czy to są jej autorskie przepisy czy skądś je bierze 😅?

• Like 1

6 godzin temu, Skowronkowa napisał:

Czy to są jej autorskie przepisy czy skądś je bierze 😅?

Sęk w tym że każdy praktycznie każdy przepis można z łatwością znaleźć w Googlach .

Sernik pistacjowy wpisujesz i masz 

Tiramisu wpisujesz i masz 

Sernik kajmakowy wpisujesz i masz 

Tarta z porzeczkami i bezą wpisujesz I masz . 

Itp. Itd. 

Żadnym fenomenem jest również zrobienie mini deserkow gdzie wszystko opiera się na bazie śmietanki30 I mascarpone . Do jednego dasz oreo, do drugiego kajmak, do trzeciego owoce itp. 

Czy na prawdę ludzie muszą wydawać pieniądze i płacić jakimś influ za coś co mają w internecie za darmo ? 

• Like 7
  • Thanks 2

Ja tez lubilam bardzo stara swojska Ole e malym mieszkanku. Pamietam jak nagrywala meza jedzacego zupe i pokazywala w sieci, troche mnie to razilo.

Ogladalam stories jak przygotowuje gnocchi z ebooka i mial byc przepis na gnocchi a ona zagrzala gotowe. Co to za przepis?!!

Co myślicie o tym Bartku, z którym wydała ebooka? Ona twierdzi, że to jej przyjaciel, ale jakoś nie wydaje mi się 😄 do tego Anka z Cruelty go ciągle oznacza na wspólnych wypadach z Olą, nawet teraz byli razem w weekend na wyjeździe. 

1 godzinę temu, inneczasy napisał:

Co myślicie o tym Bartku, z którym wydała ebooka? Ona twierdzi, że to jej przyjaciel, ale jakoś nie wydaje mi się 😄 do tego Anka z Cruelty go ciągle oznacza na wspólnych wypadach z Olą, nawet teraz byli razem w weekend na wyjeździe. 

tak na pewno są parą, ale spoko jest to ze sie ani nie ukrywa z nim ani nie afiszuje. nie musza od razu oglaszać niczego wszystkim. 

• Like 1

30 minut temu, masajka001 napisał:

tak na pewno są parą, ale spoko jest to ze sie ani nie ukrywa z nim ani nie afiszuje. nie musza od razu oglaszać niczego wszystkim. 

No tak, ale po co w qa pisze o nim, że jest jej przyjacielem? 😄

4 godziny temu, inneczasy napisał:

No tak, ale po co w qa pisze o nim, że jest jej przyjacielem? 😄

Ponieważ partner powinien być również przyjacielem :), ja to tak pojmuje.

• Like 1

2 godziny temu, Tulfinek napisał:

Ponieważ partner powinien być również przyjacielem :), ja to tak pojmuje.

Od kiedy partner powinien być przyjacielem? 😄 nie znam takiej zasady 😄

Napisano (edytowany)

Czy ktoś kupil najnowszego eBooka?

Edytowano przez Agabarto

Dnia 19.08.2022 o 14:32, Agabarto napisał:

Przed chwilą, Jasmine_ napisał:
Dnia 19.08.2022 o 14:32, Agabarto napisał:

Nie, ale tez nie rozumiem wielkiego zainteresowania tymi ebookami… płacić tak naprawdę za to, co masz w necie za darmo na innych stronkach, takich jak np. kwestia smaku 🤔 nic nie ma tam ciekawego, jakieś banały jak makaron z krewetkami ale wiadomo ze Grażyny kupią bo to przecież od Oli. 

Ja już nie raz się złapałam, ze ten Instagram tak przekłamuje.. Ola kiedyś była mega, pamietam ja za czasów kiedy Jasiek miał może z 1,5 roku a ona wróciła do pracy jako fizjoterapeutka, a potem szybko była ciąża z Blania. Ale teraz to jeden wielki słup reklamowy jak nie cukru, to swoich ebooków. A co do tego Bartka to daje sobie rękę uciąć ze są para, głupi by nie ogarnął po jej wzroku na nim jak mieli ta kolacje z okazji swojego ebooka, tylko głupio się afiszować bo przecież tak niedawno dodała info o rozstaniu z mężem. 
wydaje mi się ze za bardzo przesiąknęła instagramem, przez co jej życie prywatne ucierpiało.. No ale skoro można na tym tak zarobić to wiadomo🫣

• Like 1

Ja przede wszystkim zastanawiam się co się dzieje z jej twarzą, po co młoda kobieta tak majstruje przy niej, nie przypomina dawnej siebie 😮 i wcale nie jest to zmiana na plus. A ebooki cóż, wie że naiwnym Grażynom się wszystko sprzeda, więc nabija kasę😏

• Thanks 1

Jej mąż Piotrek jest teraz z niejaka Izą, która na ig nazywa się izabeela_b. Ostatni weekend bawili się w górach. Oboje te same miejsca oznaczali. 

Jeśli chodzi i te Oli zabiegi. Cóż, pewnie niedoscignione marzenia. Czasem po prostu trzeba zaakceptować siebie. 

Obczailam tą Izabelę i w sumie może dlatego Ola tak poszło też w medycynę estetyczną xd 

• Haha 1

Swoją drogą to dziwi mnie ta ogromna przyjazn z cruelty. Wcześniej nic nie było słychać, że tak się kumplują, a ostatnio to dzień w dzień oznaczania siebie nawzajem, takie same tatuaże, imprezy u soltysikow. Mam wrażenie, że u Oli i Cruelty dzieci są motorem napędowym ich influencerstww, jakby nie te dzieciaki, to już dawno ich konta lecialyby w dół, bo w sumie nie pokazują nic ciekawego.

1 minutę temu, EasyPeasy napisał:

Swoją drogą to dziwi mnie ta ogromna przyjazn z cruelty. Wcześniej nic nie było słychać, że tak się kumplują, a ostatnio to dzień w dzień oznaczania siebie nawzajem, takie same tatuaże, imprezy u soltysikow. Mam wrażenie, że u Oli i Cruelty dzieci są motorem napędowym ich influencerstww, jakby nie te dzieciaki, to już dawno ich konta lecialyby w dół, bo w sumie nie pokazują nic ciekawego.

Cruelty sprowadziła się do Krkowa może dlatego teraz się tak spotykają.

10 minut temu, EasyPeasy napisał:

Może dlatego, że wcześniej Ania mieszkała w Bytomiu, a teraz mieszka w Krakowie. 

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Faustyna27w napisał:

Jej mąż Piotrek jest teraz z niejaka Izą, która na ig nazywa się izabeela_b. Ostatni weekend bawili się w górach. Oboje te same miejsca oznaczali. 

Jeśli chodzi i te Oli zabiegi. Cóż, pewnie niedoscignione marzenia. Czasem po prostu trzeba zaakceptować siebie. 

Edytowano przez Jasmine_

2 minuty temu, Jasmine_ napisał:

Dobrzy z Was detektywi kurde 😀😀

A odnośnie Lewickiego. Myślę, że Ola z Nim nie jest. To faktycznie współpraca i przyjaźń. Ola jest z innym facetem. Kiedyś na jakimś stories Denisa widać Go było. Jest mniej wytatuowany na rękach niż Bartek. 

17 godzin temu, Jasmine_ napisał:

Ja już nie raz się złapałam, ze ten Instagram tak przekłamuje.. Ola kiedyś była mega, pamietam ja za czasów kiedy Jasiek miał może z 1,5 roku a ona wróciła do pracy jako fizjoterapeutka, a potem szybko była ciąża z Blania. Ale teraz to jeden wielki słup reklamowy jak nie cukru, to swoich ebooków. A co do tego Bartka to daje sobie rękę uciąć ze są para, głupi by nie ogarnął po jej wzroku na nim jak mieli ta kolacje z okazji swojego ebooka, tylko głupio się afiszować bo przecież tak niedawno dodała info o rozstaniu z mężem. 
wydaje mi się ze za bardzo przesiąknęła instagramem, przez co jej życie prywatne ucierpiało.. No ale skoro można na tym tak zarobić to wiadomo🫣

Olka fizjoterapeutką ? 😄 przecież ona studiów nie skończyła żadnych, sama o tym nawet mówiła dawno temu na IG. Może i zaczęła fizjoterapie ale na pewno bardzo szybko zrezygnowała, tak samo jak zaczęła studia na UR i też szybko zrezygnowała. Przecież ona nie pracowała na etacie, z tego co dodawała na insta dawno temu to pracowała dosłownie chwile przed urodzeniem Blanki ale u swojego męża w biurze. 

Nie sądzię, że jest razem z gościem od eBooka :) Jeszcze niedawno widziałam go na Tinderze 😉

Dnia 22.08.2022 o 19:51, Jasmine_ napisał:

Dobrzy z Was detektywi kurde 😀😀

Jak dla mnie ta Iza nie jest ładna...

• Like 3

15 godzin temu, Agabarto napisał:

Są gusta i gusciki.. ale jak tak patrzę na nią to jedyne co mi się rzuca w oczy to ten nos 🫣😀 i jakos tak jak sobie wyobrażam Olę z kiedyś i jej męża to totalnie mi jakoś ta nowa kobieta do niego nie pasuje  wyglądem, ale to moje zdanie 😅

• Like 1
  • Thanks 1

17 godzin temu, Agabarto napisał:

Brzydka nie jest, ale że piękna to też bym nie powiedziała. Ale każdy ma swój gust. Natomiast ewidentnie widać, że aspiruje do bycia insta modelką. Te miny i pozy 🤦‍♀️🤦‍♀️ bez komentarza 

• Like 1

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Bazylka napisał:

Edytowano przez gardener94

2 godziny temu, Bazylka napisał:

Brzydka nie jest, ale że piękna to też bym nie powiedziała. Ale każdy ma swój gust. Natomiast ewidentnie widać, że aspiruje do bycia insta modelką. Te miny i pozy 🤦‍♀️🤦‍♀️ bez komentarza 

Fakt, urodziwa nie jest ale za pewne ta Iza ma „TO COŚ” haha 😄 Ola o wiele ładniejsza, świetnie się ubiera, a ta, No cóż.. komentować ubioru chyba nie trzeba. Ciekawe ile ma lat, ale wydaje się być chyba dosyć młoda. 

• Haha 1

Zauważyliście jak Ola dyskretnie robi zdjęcia potrawom, które zamawia w knajpach? Już kolejny raz zrobiła to tak, żeby pokazać, że nie jest tam sama czy z dziećmi, tylko towarzyszy jej facet. Bez tatuażow, obstawiałam jej brata, ale to na stówę ktoś inny.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się