Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
VIDA

TVP info - propaganda aż się wylewa.

Polecane posty

Nawet dla ludzi niezbyt śledzących wydarzenia polityczne, wystarczy chwilę posłuchać tych informacji i już się wylewa ten jad rządzących,  aż do porzygu. Specjaliści od wyrywania słów z kontekstu i wałkowania w kółko przez cały dzień, oczywiście na własną korzyść - żenada.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym.

W UK tego nie widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia

Przed chwilą nawet w "Klanie" był wątek o "putinowskiej propagandzie" : ) nawet w serialach polityka... Aczkolwiek w tym przypadku sprawa (wspominanie o propagandzie Kremla w kontekście wojny na Ukrainie - nawet w telenoweli) wydaje się być słuszna. 

Edytowano przez matkofobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, VIDA napisał:

Nawet dla ludzi niezbyt śledzących wydarzenia polityczne, wystarczy chwilę posłuchać tych informacji i już się wylewa ten jad rządzących,  aż do porzygu. Specjaliści od wyrywania słów z kontekstu i wałkowania w kółko przez cały dzień, oczywiście na własną korzyść - żenada.

😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Dobrosułka napisał:

Jak wiec tlumacza zamkniecie granic dla Ukraincow nawet nieraz tych, ktorzy maja krewnych w UK?

Nikt dla nich granic nie zamknął.

I co to pytanie ma wspólnego z tematem wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dobrosułka napisał:

Jak nie zamknal?  Ja wszedzie czytam, ze wpuszczaja tylko osoby, ktore maja rdziny w UK, drzucili ustawe o wpuszczeniu ofirat wojennych i pokazuja wywiady np mlodej dziewczyny, ktorej nie chca wydac wizy do wjazdu gdzie czeka na nia ojciec.

Proste piszesz, ze w UK w telewizji nie ma propagnady.  Z tego co ja czytam to brytyjczycy chca pomagac i sa nawet strony osob, ktore sa gotowe przyjac do siebie uchodzcow jednak nie sa wpuszczani.  Rzad francuski prosi UK o zalozenie biura w Calais, zeby rozpatrywali wnioski i nic.  Jezeli nie ma propagandy to powinni mowic, ze nie przyjmujemy, bo nie chcemy.  Pytam wiec jak tlumacza zamkniete granice.

Co ma piernik do wiatraka?

W UK telewizja nie szczuje na opozycję i tego dotyczy temat.

Ze mną nikt z rządu nie konsultował polityki imigracyjnej więc o co masz do mnie pretensje i dlaczego ja mam cicsie tłumaczyć z tego co robi brytyjski rząd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka tysięcy Ukraińców dostało pozwolenia na wjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dobrosułka napisał:

Zapytalam jak to tlumacza.  Jezeli tlumacza w jakis sposob to juz masz propagande

Czyli cokolwiek by nie napisali, jakkolwiek by nie wytłumaczyli to i tak dla ciebie będzie propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dobrosułka napisał:

Kilka tysiecy...  Smieszne to jest.

Dlaczego?

Wojna dopiero trwa miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronach bbc znalazłam info ze na dzień 22 marca wydano Ukraińcom 12 400 pozwoleń na wjazd do UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Dobrosułka napisał:

Dlaczego?  Poniewaz inne kraje przyjely juz po kilkadziesiat i kilkaset tysiecy

I mają problemy z ulokowaniem ich i socjalem dla nich. Więc możr lepiej przyjąć mniej i lepiej się nimi zająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dobrosułka napisał:

OCzywiscie mozna, niech reszta koczuje pod granica gdzie do nich nie strzelaja przynajmniej.

Przecież nie koczują pod granicą tylko czekają na przejazd. Np. u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dobrosułka napisał:

Tak, ale piszesz, ze lepiej jakby tam koczowali, bo gdzie indziej maja pojsc?  Na Ukrainie wewnterznie jest dwa razy tyle uchodzcow o czym sie zapomina

  Polakow tez nie powinni byli przyjmowac swego czasu.  Moj tata mieszkal w obozie uchodzcow wiec dla niego tez miejsca nie bylo i nawet do niego nie strzelali.  

Nie napisałam, że lepiej jakby koczowali na granicy. Nie rób nadinterpretacji tylko fundnij sobie kurs czytania ze zrozumieniem. Napisałam, że lepiej przyjąć mniej, a być w stanie ich ogarnąć lepiej niż przyjąć więcej i potem nie wiadomo, co z nimi zrobić, bo ani noclegu ani kasy ani nic i potem będzie jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: w TVN info co by nie było, to zawsze wina Tuska:classic_biggrin:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reżimowa telewizja informacyjna, więc czego się spodziewać?

Czasem tylko zerkam - wciąż wałkowane te same informacje.

Kiedyś zrobiłem eksperyment w dniu wolnym - oglądałem cały dzień - wałkowane te same informacje, oszaleć można. Naprawdę nie można zrobić porządnego serwisu informacyjnego, a nie w kółko puszczać te same materiały?

Edytowano przez Argen88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Dobrosułka napisał:

A jak kraje sasiadujace ich nie przyjma to gdzie myslisz, ze pojda?  Z powrotem do Mariupola?

A tak w ogole to co to ma wspolnego z tematem?

To ja się ciebie pytałam po co wtracasz sprawę uchodzców do tematu, masz rozdwojenie jaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobrosułka napisał:
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Na stronach bbc znalazłam info ze na dzień 22 marca wydano Ukraińcom 12 400 pozwoleń na wjazd do UK.

Ok, widze to, ale nigdzie nie moge znalezc ile osob wjechalo do UK

Tyle ile chciało.

Jak ktoś dostał pozwolenie na wjazd a nie wjechał jeszcze to też moja wina i wielka propaganda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kto jak kto ale UK powinno przyjąć więcej Ukraińców. Przecież to jest wstyd żeby taki duży ,bogaty kraj tak niewiele robił dla ludzi którzy uciekają  przed wojną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Olimpia Leone napisał:

U nas spiskuje ta pseudo opozycja, która nie ma nawet prawa do tego, by nazywać się opozycją oczywiście na korzyść ruskich, niemców i francji. To są bezwstydne podnóżki putina, schulza i macrona.

W TVP spiskuje opozycja która jest ponóżkiem putina???

Leki dzisiaj były wzięte?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AnnaMaria1982 napisał:

No kto jak kto ale UK powinno przyjąć więcej Ukraińców. Przecież to jest wstyd żeby taki duży ,bogaty kraj tak niewiele robił dla ludzi którzy uciekają  przed wojną.

 

Przyjmą dużo więcej niż się spodziewasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to fakt TVP info ryje psyche 🙂

Nie jestem przeciwnikiem.PIS bo uważam ,że  zrobili dużo dobrego  ale np wiadomości na TVP ciężko się ogląda 😞

Edytowano przez AnnaMaria1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Argen88 napisał:

Reżimowa telewizja informacyjna, więc czego się spodziewać?

Czasem tylko zerkam - wciąż wałkowane te same informacje.

Kiedyś zrobiłem eksperyment w dniu wolnym - oglądałem cały dzień - wałkowane te same informacje, oszaleć można. Naprawdę nie można zrobić porządnego serwisu informacyjnego, a nie w kółko puszczać te same materiały?

W naszym kraju nie ma wolnych mediów, nie ma programu typowo informacyjnego  niepowiązanego z żadnym ugrupowaniem politycznym. W zależności kto z kim trzyma, to w informacjach jedzie z koksem na drugich i na odwrót, przerzucając się odpowiedzialnością za błędy. Laury oczywiście dla siebie. Dzisiaj usłyszałam, że jutro jest szósta rocznica 500+ 🤣, niedługo z tego zrobią święto narodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Olimpia Leone napisał:

Polecam "Jedziemy" Michała Rachonia. Godz.7.10, od pon do pt, na TVP info. Polecam, rzeczowo i na temat😉 Żadnej propagandy, sama prawda.😍

W programach Klarenbacha było zawsze zabawnie. Tylko wziąć popcorn o oglądać. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Olimpia Leone napisał:

Polecam "Jedziemy" Michała Rachonia. Godz.7.10, od pon do pt, na TVP info. Polecam, rzeczowo i na temat😉 Żadnej propagandy, sama prawda

Jednak nie wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Argen88 napisał:

Reżimowa telewizja informacyjna, więc czego się spodziewać?

Czasem tylko zerkam - wciąż wałkowane te same informacje.

Kiedyś zrobiłem eksperyment w dniu wolnym - oglądałem cały dzień - wałkowane te same informacje, oszaleć można. Naprawdę nie można zrobić porządnego serwisu informacyjnego, a nie w kółko puszczać te same materiały?

W TVN24 jest tak samo.W info winny Tusk,w TVN Kaczor.Ciągle ci sami aktorzy 😄

Oglądam tylko Wydarzenia24,tam nie ma subiektywnych opinii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie TVP I TVN to jest to samo. Brak prawdy i nastawianie ludzi przeciwko sobie to ich priorytet .

Jeszcze o dziwo Polsat stara się być obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AnnaMaria1982 napisał:

Jeszcze o dziwo Polsat stara się być obiektywny.

Na Polsacie same reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam alergię na TVPis i TVN, tylko ma Polsacie czasami coś obejrzę, tam mówią krótko i zwięzle, może włansie dlatego że im się do reklam spieszy. Na dwóch pozostałych stacjach rozwlekają wszystko dosłownie, tylko Tusk, Kaczor i Pinokio, niekończące się historie do porzygu. Jeszcze Długopisa można dopisać, ostatnio się wylaszczył trochę i dostał więcej czasu antenowego u jednych i drugich.

Edytowano przez roztargniona09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, roztargniona09 napisał:

Ja mam alergię na TVPis i TVN, tylko ma Polsacie czasami coś obejrzę, tam mówią krótko i zwięzle, może włansie dlatego że im się do reklam spieszy. Na dwóch pozostałych stacjach rozwlekają wszystko dosłownie, tylko Tusk, Kaczor i Pinokio, niekończące się historie do porzygu. Jeszcze Długopisa można dopisać, ostatnio się wylaszczył trochę i dostał więcej czasu antenowego u jednych i drugich.

😀 👍Dokładnie tak.

Najlepszy jest internet.Poskaczę tu i tam,i poczytam komentarze.W tv niestety nie można zobaczyć opinii zwykłych obywateli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×