Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Andzia 2002

23 tydzień, czy ktoś wie co to może znaczyć..? Bardzo się boję, proszę o odpowiedź

Polecane posty

Wczoraj zaczęłam 23 tydzień ciąży, niestety mam bóle brzucha/podbrzusza, tak jakby spojenia łonowego i pachwin, dosyć wyczuwalne, przy wysiłku najczęściej, jak chodzenie, wstawanie, siadanie, kładzenie się, przekręcanie na drugi bok itp., czasami też mam taki jakby ból/kłucie w okolicy pępka i czasami mam trochę twardy brzuch, nie wiem, co to może znaczyć, ale bardzo się martwię, jeszcze czasami mnie boli brzuch tak, jakby przed miesiączką i dzisiaj, jak na razie to czułam dosyć mało i lekko wyczuwalne ruchy dziecka. Jeżeli ktoś wie, co to może być tak mniej więcej, miał tak samo, to bardzo proszę o odpowiedź i, co mogę zrobić w takiej sytuacji. Czasami mam biegunkę i mdłości, w piątek ostatni miałam USG i było wszystko dobrze, jakiś czas temu miałam badanie krwi i miałam spadek hemoglobiny, żelaza, teraz biorę żelazo, przepisane przez lekarza, SOLGAR OMEGA - 3 i Femibion 2. Plamienia nie ma, ani nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×