Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marlenka

Polecane instagramy, youtuby itp DIETETYKÓW

Polecane posty

Hej mam pomysł żeby wypisać tutaj wszystkich fitmotywatorów których obserwujemy w social media i na blogach. Jeśli ktoś chce dołączyć to zapraszam 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucam pierwszego instagrama @jemcochcepl

prowadzi go psychodietetyczka 😍 ciekawe spojrzenie na zmianę diety i stylu życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za polecenie, widzę że mój pomysł nie przypadł do gustu nikomu innemu, tylko Tobie 😉  fajny instagram obserwuję już 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ilość a jakość się liczy. Teraz każdy chce być fit bo to modne takich instagramów i blogów jest mnóstwo. Niestety często prowadzą je osoby bez wiedzy i wprowadzają w błąd. Albo reklamują i polecają suplementy, które cudownie nas odchudzą. Trzeba na to uważać. Dlatego ja oglądam tylko takie bez reklam tj prowadzone przez dietetyków, psychodietetyków czy trenerów personalnych którzy jeśli reklamują to sami siebie a nie jakieś produkty spod lady 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% racji. Też widzę plagę osób które pracują w branży fit lub to ich pasja i reklamują koktajle, proszki, tabletki na odchudzanie, które niby mają pomóc schudnąć, ale tego nie robią, bo nie ma cudownych tabletek na odchudzanie. Dlatego jak oglądam instagrama czy youtuba i widzę cały czas jakieś reklamy to mnie to zniechęca. Stąd mój post, żeby dzielić sie wartościowymi osobami do obserwowania, które mają wykształcenie i wiedzę w temacie i nie zrobią nam krzywdy, bo już naprawdę od tych reklam robi się niedobrze i nie umiem sama tego przesiać 

Edytowano przez Marlenka
chciałam coś dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłam kurs Jem co chcę bardzo fajny poradnik polecam jeśli chcecie zgłębić temat i pomóc sobie rzucić niezdrowe jedzenie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja też już mam ale jeszcze do niego nie przysiadłam na poważnie 🙄 ale mnie zmobilizowałaś żeby się wziąć za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×