Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czarpiot

ZYCIE W TRÓJKCIE

Polecane posty

Witam ,

Od dwóch lat żyję w trójkącie z żona i szwagierką. Żona wie że sypiam z jej siostrą i to akceptuje. Właściwie to nawet mnie do tego zachęciła. Zaczęło się od nieszczęśliwej miłości mojej szwagierki, jej przyszły, niedoszły narzeczony porzucił ją prawie przed ołtarzem, długo nie mogła dojść do siebie. Siłą rzeczy wypłakiwała się siostrze ja tego pośrednio czasem bezpośrednio wysłuchiwałem. Któregoś dnia przyszła na kawę, byliśmy wtedy sami, zaczęła opowiadać o pracy, o koleżankach no i się rozpłakała, ja ją  przytuliłem, ona przywarła do mnie całym ciałem i mnie pocałowała. Nie wiedziałem co robić, stałem jak posąg ona spojrzała na mnie i wyszła bez słowa. Kilka dni później zdecydowałem się powiedzieć żonie o tym co zaszło. Ku mojemu zdumieniu żona już wszystko wiedziała. Zapytałem co teraz, jak się zachować, odpowiedziała, że nic dziwnego że tak się zachowuje bo od ponad roku nie miała mężczyzny i potrzebuje czułości. Na moje pytanie co teraz odpowiedziała wszystko przecież zostanie w rodzinie o siostrę nie będę zazdrosna.  I tak to się zaczęło. Teraz mam żonę szwagierkę(kochankę) i i coraz większy mętlik w głowie. Obie panie wiedzą o tym kiedy z którą jestem i mam wrażenie że wymieniają się wrażeniami, ja czuję się jak erotyczna zabawka. Ostatnio pojawił się dodatkowo motyw dziecka które chciałaby mieć moja szwagierka i to ja chyba mam być ojcem.

Napiszcie proszę jak wybrnąć z sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz nie marudź. Chyba że nie wyrabiasz to jest problem. Sex w trójkącie jest czy każda z osobna. 

Edytowano przez Bardzo_fajny_facet
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda z osobna ale Panie mają coraz to ,, ciekawsze,, pomysły zwłaszcza moja żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, czarpiot napisał:

Każda z osobna ale Panie mają coraz to ,, ciekawsze,, pomysły zwłaszcza moja żona.

I to się chwali, jak tylko wyrabiasz to korzystaj. Szwagierka pozna kogoś i się skończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że zamknięto jakieś forum dla bajkopisarzy i teraz jego użytkownicy całą hurmą pojawili się na Ero 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zimna Zośka napisał:

Zdaje się, że zamknięto jakieś forum dla bajkopisarzy i teraz jego użytkownicy całą hurmą pojawili się na Ero 😔

Przynajmniej jest kolorowo 😄😉 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się to nieprawdopodobne. A jeśli to prawdziwa historia to brzmi jak poliamoryzm...  Tyle że Ty chyba nie wiesz jak się w tym odnaleźć... POgadaj z nimi o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz z ciebie, zamieszkajcie pod jednym dachem i stwórzcie jedną rodzinę. Wspomnę że muzułmanie mają 4 oficjalne żony na raz i jakoś ogarniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×