Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

14 minut temu, modnanazwapoangielsku napisał:

An gimnastyczka/sportowiec gawędziarz - Uki musi za nią ziemniaka podnosić i wrzucać do ogniska bo schudniety tyłek nie na siły żeby się podnieść 

Też mnie to uderzyło - to sapnięcie, jakby rzucała piłką lekarską a nie ziemniakiem... I to podanie ukiego, jakby była niepełnosprawna 🥺 straszne 

Boże Anka, od czego zacząć terapię - od znalezienia terapeuty, no normalnie wyrocznia delficka, po co ona w ogóle robi q&a jak zawsze ma takie bystre odpowiedzi o niczym

• Thanks 2

Już w następnym eBooku mądrości bySapp 

Jak nauczyć się balansować smaki? 

Zacznij od kupienia octu. 

• Haha 1

17 minut temu, Koczkodan napisał:

Już w następnym eBooku mądrości bySapp 

Jak nauczyć się balansować smaki? 

Zacznij od kupienia octu. 

Kiedyś ktoś się zapytał od czego zacząć naukę kodowania a Ann napisała, że od początku. Przypomniała mi się wtedy koleżanka z lo, która na pytanie jaka jest różnica między prądem stałym a zmiennym napisała, że  zasadnicza . 😉 Tylko owa koleżanka była typem humanistki ( została dziennikarką) i o fizyce nie miała pojęcia.

• Like 1
  • Haha 5

A czy An gdziekolwiek w ibukach zamieszcza to info o tym jaki dietetyk bral w tym udział? U elajzy np zawsze jest takie info. Nie przepadam za nią, nie mam żadnego jej ibuka, ale pamiętam, że pokazywała fragmenty okładki bodajże i tam było takie info 

1 minutę temu, trzyczwarte napisał:

A czy An gdziekolwiek w ibukach zamieszcza to info o tym jaki dietetyk bral w tym udział? U elajzy np zawsze jest takie info. Nie przepadam za nią, nie mam żadnego jej ibuka, ale pamiętam, że pokazywała fragmenty okładki bodajże i tam było takie info 

Mówiła już od dawna, że w ebookach ma wyliczone wartości przez dietyczkę tzw tabelki, nawet  żeśmy się  tu nabijaly że te wartości liczone były na jakieś mikroporcje podczas gdy Ann zjadała wielokrotność tychże. Nigdy też żadna dietetyczka nie podpisała się z imienia i nazwiska pod tym więc to równie dobrze może być ktoś po policealnej szkole dietetyki w Pcimiu nad Bzdurą albo studentka.

Jedyny dietetyk jaki się przewijał u Ann to Irena, ale wątpię żeby liczyła jej kalorie do ebooków 

Pewnie policzyła w jakiejś aplikacji kalorie i pokazała jakiejś dietetyczce i ona powiedziała "no spoko spoko". Mam dostęp do ebuka że śniadaniami, który był za wpłatę na jakąś zbiórkę i tam nigdzie nazwiska żadnego dietetyka nie ma, ani na początku, ani na końcu. Nie czytałam całości tylko przeleciałam wzrokiem, ale takie nazwisko nie powinno być zagadka, tylko powinno być wyraźnie pokazane w jakiejś stopce redakcyjnej. Swoją drogą nazwiska korektorki też nigdzie nie ma, redaktorki zakładam że i tak nie było

• Confused 1

1 godzinę temu, Malwa18x2 napisał:

Też mnie to uderzyło - to sapnięcie, jakby rzucała piłką lekarską a nie ziemniakiem... I to podanie ukiego, jakby była niepełnosprawna 🥺 straszne 

Ona zachowuje się jak wątła niewiasta, której potrzebne silne, męskie ramiona. Uki umięśniony adonis, bulwa niedźwiedź 😅😇

• Haha 2

24 minuty temu, Agu8329 napisał:

Jedyny dietetyk jaki się przewijał u Ann to Irena, ale wątpię żeby liczyła jej kalorie do ebooków 

Czy ktoś w ogóle umie do tylu liczyć? Czy to już za wysokie liczby?🙈

Rozbawiło mnie to rzucanie ziemniaka w ognisko xd Na serio ciężko było ruszyć cztery litery, podejść bliżej i trafić w żar? XD i WOW! Ciocia Anula zintegrowała dzieci i robią razem sałatkę, a później ciocia tylko dolej litr klonowca, doda kilo tofu i chlust octu jabłkowego, który pomaga chudnąć xd

• Haha 1

Kolejny level oderwania od rzeczywistości: wygłuszające słuchawki za miliony monet... no nie chce mi się wierzyć że kupiła je z myślą o wyciszaniu otoczenia, znowu lans że stać ją na drogą głupotę. 

2 godziny temu, Malwa18x2 napisał:

Rzut piłka lekarską do ogniska- wnoszę o nazwę nowego wątku lol

• Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 5

Teraz ledwo miota tym ziemniakiem a kiedyś jak yebła kettlem to mało co sufitu nie przedziurawiła. Słabnie nam Anna

• Thanks 1
  • Haha 24

8 godzin temu, modnanazwapoangielsku napisał:

Kolejny level oderwania od rzeczywistości: wygłuszające słuchawki za miliony monet... no nie chce mi się wierzyć że kupiła je z myślą o wyciszaniu otoczenia, znowu lans że stać ją na drogą głupotę. 

Ostatnio szukałam dla siebie wyciszających -zatyczek i jedyne jakie znalazlam (całkiem spoko!) to loop za 70zl (w cenie jednego ibuczka!) Jak chce wyciszyć otoczenie to powinna miec zatyczki dla muzyków a nie zwykle słuchawki do telefonu 🤣

15 godzin temu, PaPaRaPa napisał:

An powinna uważać, żeby jej apele „uważajcie, kogo obserwujecie! Stajecie się tacy jak ta osoba!” nie obróciły się przeciwko niej 😆

mowisz i masz, spadla jej ilosc followersow

10 godzin temu, trzyczwarte napisał:

Dokładnie, dlaczego nie jest podana dietetyczka z nazwiska.

na jakiej podstawie ktoś ma uwierzyć ze to jest rzeczywiście sprawdzane, bo powiedziała tak?

to jest krok od szamanizmu jak u innej influ… ona sprzedaje cudowne czasami na uzdrowienie Ann ebooki na Io…

serio to trzeba zgłaszać, bo Ci ludzie sami wierzą w swoje kłamstwa i chyba to najgorsze

• Thanks 1

Chciałam sobie puścić jakiś jej lajw w tle podczas sprzątania, żeby się pośmiać i nie ma już zakładki z lajwami?? Czy to tylko u mnie czy może usunęła wszystkie lajwy?

12 minut temu, Kirka99 napisał:

Chciałam sobie puścić jakiś jej lajw w tle podczas sprzątania, żeby się pośmiać i nie ma już zakładki z lajwami?? Czy to tylko u mnie czy może usunęła wszystkie lajwy?

Po prostu Instagram wie, że jak będziesz oglądała jej lajwa do sprzątania to Ci się zrobi jeszcze większy bałagan w domu . A serio to u mnie jest zakładka z lajwami, za rolkami, ale nie mogę sprawdzić czy działają

• Haha 5

2 godziny temu, BasimirNowak napisał:

Dokładnie, dlaczego nie jest podana dietetyczka z nazwiska.

na jakiej podstawie ktoś ma uwierzyć ze to jest rzeczywiście sprawdzane, bo powiedziała tak?

to jest krok od szamanizmu jak u innej influ… ona sprzedaje cudowne czasami na uzdrowienie Ann ebooki na Io…

serio to trzeba zgłaszać, bo Ci ludzie sami wierzą w swoje kłamstwa i chyba to najgorsze

Gdyby jakis dietetyk się pod tym podpisał to Ann powinna poprosić ta osobę żeby się ujawniła i przyznała, że tak sprawdzała te przepisy, są zbilansowane, liczyła kaloryke i makro. Ja bym tak zrobiła 

Mnie się pokazują wymieszanie z rolkami, działają, można odpalić 

No więc tak. Sprawdziłam sobie dwa eBooki które mam z czasów kiedy Sapula była dla mnie jeszcze wartościowym twórca i chciałam wspierać (ulubiony i azjatycki). Zero informacji o osobach które pracowały nad składem. 

Ponieważ mam też jej pierwszą książkę to sprawdziłam i tam - i faktycznie jest nazwisko korektora, redaktora, dietetyka oraz jej asystentki jako autorki zdjęć. 

Jeśli te same osoby z nią pracują przy każdym eBooku to jest to zwyczajne dziadostwo że nigdzie nie widnieją. A już przykre że nawet nie chce jej się wymieniać swoich asystentek które nawet na stories latają z aparatem i fotografują z nią te ulepki.  

• Like 1

6 godzin temu, Szczaawik napisał:

Ostatnio szukałam dla siebie wyciszających -zatyczek i jedyne jakie znalazlam (całkiem spoko!) to loop za 70zl (w cenie jednego ibuczka!) Jak chce wyciszyć otoczenie to powinna miec zatyczki dla muzyków a nie zwykle słuchawki do telefonu 🤣

No mi jakoś jest ciężko uwierzyć że najlepsze są szpanerskie sluchaweczki z japkiem na opakowaniu..

• Like 1

9 minut temu, modnanazwapoangielsku napisał:

No mi jakoś jest ciężko uwierzyć że najlepsze są szpanerskie sluchaweczki z japkiem na opakowaniu..

Ja bym się nie przypierniczała o to. To, że marka Apple jest droższa od pozostałych nie znaczy, że jest szpanerska. Dużo osób ją kupuje, bo jest po prostu dobra. Jeżeli ma pieniądze na droższe słuchawki to why not.

12 minut temu, Koczkodan napisał:

No więc tak. Sprawdziłam sobie dwa eBooki które mam z czasów kiedy Sapula była dla mnie jeszcze wartościowym twórca i chciałam wspierać (ulubiony i azjatycki). Zero informacji o osobach które pracowały nad składem. 

Ponieważ mam też jej pierwszą książkę to sprawdziłam i tam - i faktycznie jest nazwisko korektora, redaktora, dietetyka oraz jej asystentki jako autorki zdjęć. 

Jeśli te same osoby z nią pracują przy każdym eBooku to jest to zwyczajne dziadostwo że nigdzie nie widnieją. A już przykre że nawet nie chce jej się wymieniać swoich asystentek które nawet na stories latają z aparatem i fotografują z nią te ulepki.  

Przy ebukach pewnie korektę i redakcję robi asystentka, czyli mówi "tu jest literówka", za dietetyka robi jakaś apka, zdjęcia robią razem więc nie warto kogoś tak wymieniać

• Like 2

4 minuty temu, tTiancha napisał:

Ja bym się nie przypierniczała o to. To, że marka Apple jest droższa od pozostałych nie znaczy, że jest szpanerska. Dużo osób ją kupuje, bo jest po prostu dobra. Jeżeli ma pieniądze na droższe słuchawki to why not.

Tu się zgadzam. Jabłko ma dobre słuchawki pro douszne z funkcja ANC( aktywna redukcja hałasu) która można włączyć. Są jednak przeciętne jako słuchawki wyciszające. Nie wycisza Ci do zera choćby dźwięków kina jak pokazywala nam bohaterka watku. A zrobią to inne słuchawy. O wiele lepsze  do wyciszenia są słuchawki nauszne w tej technologii lub nauszniki  wyciszające. 

21 minut temu, dajcieżyć napisał:

Przy ebukach pewnie korektę i redakcję robi asystentka, czyli mówi "tu jest literówka", za dietetyka robi jakaś apka, zdjęcia robią razem więc nie warto kogoś tak wymieniać

Asystentka czy nie to dalej uważam że jest to dziadostwo że takiej stopki nie ma. To też jest jakaś forma współodpowiedzialności za projekt ale także podkreślenie wkładu danej osoby. No i transparentność ze strony twórcy. 

Mam jeszcze dwa eBooki innych twórców, wszędzie są takie stopki. Ktoś wyżej potwierdzał że u Elajzy również można taką informację znaleźć. Po prostu Anula jest przysłowiową "Grażynką" ebooków. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się