Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, Koczkodan napisał:

Asystentka czy nie to dalej uważam że jest to dziadostwo że takiej stopki nie ma. To też jest jakaś forma współodpowiedzialności za projekt ale także podkreślenie wkładu danej osoby. No i transparentność ze strony twórcy. 

Mam jeszcze dwa eBooki innych twórców, wszędzie są takie stopki. Ktoś wyżej potwierdzał że u Elajzy również można taką informację znaleźć. Po prostu Anula jest przysłowiową "Grażynką" ebooków. 

Nie no pewnie, ja też uważam, że każdy powinien zostać uwzględniony, CFA ma stopkę w ebuku, Irenka też więc mogłaby swojej psiapsi przekazać, że to dobra praktyka. Po prostu zakładam że An olewa takie rzeczy i nawet jej do głowy nie przyszło że tak się robi bo ebuk to ebuk a nie książka

• Sad 1

Ciekawe info dzis u Basi z wylogujsie instagram wprowadza profile płatne... to będzie niezła weryfikacja dla tfu..rców....i wciskaczy badziewia:) can't wait:) 

3 minuty temu, Takise napisał:

Ciekawe info dzis u Basi z wylogujsie instagram wprowadza profile płatne... to będzie niezła weryfikacja dla tfu..rców....i wciskaczy badziewia:) can't wait:) 

To już od jakiegoś czasu temat wraca i nadal nic. Juz widzę tych tfurrcow z płatnymi profilami 😂😂😂 Trzeba chyba na głowę upaść zeby płacić za cos czego w nadmiarze jest w necie za free 🤣

• Like 1

23 minuty temu, Venus napisał:

To już od jakiegoś czasu temat wraca i nadal nic. Juz widzę tych tfurrcow z płatnymi profilami 😂😂😂 Trzeba chyba na głowę upaść zeby płacić za cos czego w nadmiarze jest w necie za free 🤣

Amatorzy się znajdą...  mnie ciekawi  tylko jak autorka bedzie musiala oddać 30%, ile warte będą wtedy dzieła i ile pyrek faktycznie jest:)

• Haha 1

1 godzinę temu, Takise napisał:

Anka już się kiedyś o tym wypowiadała. Uznała, że to super pomysł i ona by kogoś wspierała. 

Ziemniaki nadal książek nie wykupiły to na pewno będą chętne żeby co miesiąc płacić za obieckanki, Anulę Coelho i zero wartościowych treści.

2 minuty temu, czkawka napisał:

Anka już się kiedyś o tym wypowiadała. Uznała, że to super pomysł i ona by kogoś wspierała. 

Ziemniaki nadal książek nie wykupiły to na pewno będą chętne żeby co miesiąc płacić za obieckanki, Anulę Coelho i zero wartościowych treści.

Ale tu nie ma  być tylko wsparcie. Tfu..rcy będą musieli podzielić sie z insta częścią ze sprzedaży i to bedzie ciekawe:)

Szczerze to nie zapłaciła bym za żadne konto jakieś subskrypcji...a szczególnie Anny 

• Like 8

4 godziny temu, Łyżkadziegciuwbeczcemiodu2 napisał:

Tu się zgadzam. Jabłko ma dobre słuchawki pro douszne z funkcja ANC( aktywna redukcja hałasu) która można włączyć. Są jednak przeciętne jako słuchawki wyciszające. Nie wycisza Ci do zera choćby dźwięków kina jak pokazywala nam bohaterka watku. A zrobią to inne słuchawy. O wiele lepsze  do wyciszenia są słuchawki nauszne w tej technologii lub nauszniki  wyciszające. 

Ja tylko twierdzę że to jest tłumaczenie sobie zakupu słuchawek tym że ich używa do wyciszania i niepotrzebnie wprowadzane błąd i dorabianie teorii żeby pasowało do jej narracji osoby w spektrum. Gdyby było jej trzeba się wyciszać to są do tego lepsze słuchawki tak jak mówisz. Dla mnie to wpisuje się w jej brak szanowania pieniądza i kupowania niepotrzebnie drogich bzdur i to tylko moja opinia. 

• Like 4

A ja dziś przeglądając gazetki z Biedry znalazłam nowego ebooka na szybkie dania 😉 , fajnie wydany, ciekawe przepisy - min na tofucznice - bez majonezu! 😱 i wiecie co? Za darmo 😉

• Like 1

14 minut temu, Malwa18x2 napisał:

A ja dziś przeglądając gazetki z Biedry znalazłam nowego ebooka na szybkie dania 😉 , fajnie wydany, ciekawe przepisy - min na tofucznice - bez majonezu! 😱 i wiecie co? Za darmo 😉

Biedra często wydaje darmowe ebooki, są całkiem spoko. Nawet sałatkowy zrobili w czasie kiedy Anka swój tworzyła 😅

1 godzinę temu, czkawka napisał:

Biedra często wydaje darmowe ebooki, są całkiem spoko. Nawet sałatkowy zrobili w czasie kiedy Anka swój tworzyła 😅

Lidl też ma ekstra kanał i darmowe przepisy od Okrasy czy Kingi Paruzel:)

• Like 1

3 godziny temu, Żabka 1980 napisał:

Szczerze to nie zapłaciła bym za żadne konto jakieś subskrypcji...a szczególnie Anny 

Ja też nie i myślę, że teraz w dobie tak duzej inflacji płacenie za jakaś subskrypcję konta na insta to wydatek na ostatnim miejscu w budzecie. Coś czuje że niektóre insta gwiazdy będą musiały poszukać tego znienawidzonego etatu

2 godziny temu, czkawka napisał:

Do biedry robi Alka z wegan nerda. Zawsze mówi że coś nowego wrzucili online.

• Like 1

13 minut temu, Agu8329 napisał:

Ja też nie i myślę, że teraz w dobie tak duzej inflacji płacenie za jakaś subskrypcję konta na insta to wydatek na ostatnim miejscu w budzecie. Coś czuje że niektóre insta gwiazdy będą musiały poszukać tego znienawidzonego etatu

Na szczęście Ani znajdzie pracę w godzinę bo jest wybitną programistką, której strona nie działa

• Haha 9

Może po prostu to będzie na zasadzie, że w zamian za subskrypcje będą jakieś dodatkowe treści?  Ciekawe, to będzie niezła weryfikacja 

9 godzin temu, trzyczwarte napisał:

Może po prostu to będzie na zasadzie, że w zamian za subskrypcje będą jakieś dodatkowe treści?  

Tak, o to chodzi, a nie o opłaty za normalne followowanie

11 minut temu, Szczaawik napisał:

Oho, jakiś live z zaskoczenia jest.

Nic nie ma

byl live:

Anula akurat medytowala

- nie jadla jeszcze śniadania bo jest teraz na poście przerywanym

- tęskni za rukolą, cicierzyca i jakims sosikiem 😄

• Haha 6
  • Confused 1

Ann na poście przerywanym, żeby wyrównać insulinę😃 oprócz tego zaczela stosować nowe suplementy na obrzęk😅

• Haha 1

Ebooka LC zgapiła od Elizy, więc konsekwentnie teraz od niej będzie kraść pomysły, zaczęła od postu przerywanego.

• Like 1

Skąd pomysł na wyrównanie insuliny? Czyżby cukrzyca pukała do drzwi?

Napisano (edytowany)

Stwierdziła, że ma wąska stopę...

Cera cała w kaszce, może teraz znowu jej nie myje jak w ,,kamperze,,

I ona się zastanawia skąd te wystrzały? Może z przetworzonego jedzenia wegańskiego? 

Zastanawiające jest to, że jak na taki zryw na ruch i zdrowie, aktywności tylko jak jest kudłaty... 

Edytowano przez Żabka 1980
  • Like 1

27 minut temu, zgnilykartofel napisał:

Ann na poście przerywanym, żeby wyrównać insulinę😃 oprócz tego zaczela stosować nowe suplementy na obrzęk😅

A ona wie, że suple to nie leki i że mogą działać ale nie muszą... I insulinę wyrównuje się dietą, ruchem i lekami a nie postem przerywanym... 

• Thanks 1

38 minut temu, Ma_gnolka napisał:

Jest

Był był. Jakaś spokojna An i uśmiechnięta. Nawet napisała że przerwało live bo ktoś zadzwonił co u niej jest niespotykane. 

Teraz przeczytała książkę, to będzie spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, jak mieszkała na mazurach to raz poszła na kajaki, a tak to nagrywała lajwy z zasyfionej kuchni. Teraz będzie chodzić do parku koło domu i zgrywać jakiegoś szamana. Czy ona ma w ogóle własny rozum czy bez tych poradników to nic nie wymyśli

• Thanks 1
  • Haha 2

No świeże powietrze przedawkowane jak nic :-). Bardzo wąskie stopy, post przerywany, suplementy, wyrównywanie insuliny....Do czego to doprowadzi??? Ano jak zwykle do niczego :-). Uki wyjedzie zaraz, nadejdzie jesień/zima i wszystko wróci do normy... JA rozumiem, każdy ma różne zrywy i zapały w życiu, ale u An to tak jak u każdego dzieciaka na początku roku szkolnego: zeszyty podpisane, tematy podkreślane na kolorowo, okładki czyste, a po dwóch tygodniach wiadomo 🙂 . I to też jest ok, tylko po co zapowiadać/obiecywać całemu światu te bzdury za każdym razem i za każdym razem wystawiać się na strzały?  Planuj An, miej zrywy, ale rób to dla siebie, swego zdrowia i szczęścia córki, a nie dla fejmu i popularności konta...A potem się dziwisz , że hejt...

• Like 2
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się