Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

17 minut temu, dajcieżyć napisał:

Ona się zachowuje jakby co jakiś czas sobie przypominała że ma dziecko i musi udowodnić na Instagramie że je kocha, tak samo jak ostatnio sobie przypomniała, że ma wymarzone mieszkanie i musi przypomnieć że to jej najlepsze miejsce do życia, wcześniej sobie przypomniała, że jest fit więc były zdjęcia w stroju sportowym, a wcześniej sobie przypomniała że trzeba symulować pracę. Takie zrywy i wkoło jeden temat męczy, dopóki na kafe nie znajdzie innego

I te przejawy miłości są jak się obok tata pojawi. Rywalizuje z nim o względy czy jak? 

Ona za wszelką cenę chce udowodnić, że jest szczęśliwa, a skoro musi udowadniać to musi i strasznie być nie szczęśliwa.

• Like 9
  • Haha 1

Jej profil jest totalnie bez ładu, składu i pomysłu. Flaki z olejem. A już na pewno nie idzie pomyśleć, że to profil o kuchni wegańskiej czy podróżowaniu. NUDA.

• Thanks 4

1 godzinę temu, PandaWanda napisał:

I te przejawy miłości są jak się obok tata pojawi. Rywalizuje z nim o względy czy jak? 

Ona za wszelką cenę chce udowodnić, że jest szczęśliwa, a skoro musi udowadniać to musi i strasznie być nie szczęśliwa.

Nie bronię A., bo daleko mi do tego, ale wydaje mi się, że ten przejaw wynika z tego, że ma czas go poczuć. Nie ma szarej codzienności, takiego codziennego życia, tylko są wakajki, Rudy jest obok, może nawet czasem zajmie się dzieckiem. Sapcia ma trochę czasu na odpoczynek, bo ojciec trochę Baśką się zajmie. Może po prostu ma czas, żeby poczuć, że fajnie mieć dziecko, bo jest trochę odciążona. W norze jest sama, do tego terapia, z Baśką różnie. Teraz ma trochę luzu, może stąd te przejawy miłości. 

• Thanks 2

Ona wszystko ściąga od swoich instakoleżanek. Post przerywany i biohaki były ostatnio grane u Kaminskiej. 🙂

• Thanks 1

powiedzcie mi, po kiego grzyba pisac takie cos adresowane niby do dziecka na instagramie?

napisala ta „ode do Basi” i dala jej przeczytac czy o co chodzi?

• Thanks 2

5 minut temu, muchomorek napisał:

ale jakim cudem ona tak fit wyszła na 1 fotce ja się pytam??

Obiektyw szerokokątny (to co dalej od obiektywu wydaje się dużo mniejsze) i mocno wciągnięty brzuch

• Like 1

30 minut temu, Guzilla78 napisał:

powiedzcie mi, po kiego grzyba pisac takie cos adresowane niby do dziecka na instagramie?

napisala ta „ode do Basi” i dala jej przeczytac czy o co chodzi?

Spadły zasięgi, a dziecko i rzewne smęty się klikają

• Like 1

1 godzinę temu, Spanielek napisał:

Ona wszystko ściąga od swoich instakoleżanek. Post przerywany i biohaki były ostatnio grane u Kaminskiej. 🙂

A bycie gotującą ciocia na obozie to wypisz wymaluj nomadmum na campingu

• Like 1

Ann chyba ostatnio przeczytała jakiś poradnik w którym poznała słowo "uwaznosc"

• Like 1
  • Haha 3

Napisano (edytowany)
25 minut temu, trzyczwarte napisał:

Szkoda że nie tak szybko poznaje te słowa jak o nich zapomina. Proponuję też terminy z którymi się powinna zapoznać:

Słowność

Przestrzeganie granic (smaku, stawianych przez innych, dobrego wychowania)

Skromność

Edytowano przez modnanazwapoangielsku
  • Like 3
  • Haha 1

10 godzin temu, modnanazwapoangielsku napisał:

Szkoda że nie tak szybko poznaje te słowa jak o nich zapomina. Proponuję też terminy z którymi się powinna zapoznać:

Słowność

Przestrzeganie granic (smaku, stawianych przez innych, dobrego wychowania)

Skromność

Apropo słowności;

Oglądam starego lajwa i ktoś się jej pyta czy go zapisze (czyta pytanie na głos) i A. z kategorycznością odpowiada, że tego lajwa nie zapisze. 

• Haha 5

10 godzin temu, trzyczwarte napisał:

Czytała kiedyś książkę, o dziewczynie która szukała szczęścia w życiu i wymyśliła, że znajdzie je w poradnikach. 

czytała te poradniki i wprowadzała rady w życie, więc co miesiąc była inna osobą, inaczej się zachowywała i inne rzeczy były dla niej ważne.

Przypomina Wam może to coś????

• Haha 2

26 minut temu, angevill napisał:

Czytała kiedyś książkę, o dziewczynie która szukała szczęścia w życiu i wymyśliła, że znajdzie je w poradnikach. 

czytała te poradniki i wprowadzała rady w życie, więc co miesiąc była inna osobą, inaczej się zachowywała i inne rzeczy były dla niej ważne.

Przypomina Wam może to coś????

Czyli że An już wydała autobiografię?

17 godzin temu, trzyczwarte napisał:

Mamagerka 

21 godzin temu, ppppppp1234 napisał:

Jej profil jest totalnie bez ładu, składu i pomysłu. Flaki z olejem. 

Z klonowym jak już.  Oleju to tylko tak na oko , pół szklanki 😉

• Haha 3

Mam pytanie. Czy Ann. kiedykolwiek nazwała siebie osobą grubą bądź otyłą? Jedyne co słyszałam z jej ust o jej tuszy to jest to, że nazywa siebie "większą" kobietą.

28 minut temu, tTiancha napisał:

Mam pytanie. Czy Ann. kiedykolwiek nazwała siebie osobą grubą bądź otyłą? Jedyne co słyszałam z jej ust o jej tuszy to jest to, że nazywa siebie "większą" kobietą.

A ja obstawiam, że chodziło jej o wzrost. 😀

• Like 3
  • Haha 1

Ale nudy.. Weekend, człowiek nie ma co komentować 🙈 

An, wracaj. 

• Like 1

Jak zimą była z Ba na feriach to jebła twarzą w zaspę, może teraz uda się ją namówić i to powtórzy 🤪

• Haha 2

Ann powróciła....w drodze powrotnej miała przygodę -,zaprała i suszyła bluzkę B..w "kiblu" w Mc Donaldzie....

Anka, Twoja skóra przez większość czasu błaga o litość, nie tylko po wyjeździe bez cudownych kosmetyków od apisu. 

• Like 2
  • Thanks 1

Ona zachowuje się jak nastolatka - bez kitu. Ledwo weszła muuusiala się wykapać, ciekawe co z B w tym czasie

• Haha 1

Przed chwilą, czkawka napisał:

Anka, Twoja skóra przez większość czasu błaga o litość, nie tylko po wyjeździe bez cudownych kosmetyków od apisu. 

ta kaszka o sajgon ma twarzy to od campingu No weee jak możesz myslec inaczej

Czy ta fotka z wanny to przedstawienie jak Ann patrzy na klonowca, tofu i Ocet? 

• Haha 1

Są jeszcze ludzie którzy robią sobie fotki wszędzie, czy tylko Anka taki mamut? Ja wyrosłam z tego tak dobrych kilka lat temu. Fotki z toalety, z wanny, w czasie płaczu, w czasie śmiechu, wtf? Fotek w czasie płaczu to sobie nie robiłam nigdy 😅

Jak na minimalistkę przystało poleca jakiegoś pingwina który dzwoni, że już się herbata zaparzyła. Nje wiem czy analityczka wie, że można sobie nastawić budzik w telefonie albo odgrzać herbatę jak wystygnie, a nawet jak jest za mocna to dolać wody czy coś, w sumie nie rozumiem ci się działo z jej herbatami, że nie dało się ich po prostu wypić

• Haha 13

56 minut temu, dajcieżyć napisał:

Jak na minimalistkę przystało poleca jakiegoś pingwina który dzwoni, że już się herbata zaparzyła. Nje wiem czy analityczka wie, że można sobie nastawić budzik w telefonie albo odgrzać herbatę jak wystygnie, a nawet jak jest za mocna to dolać wody czy coś, w sumie nie rozumiem ci się działo z jej herbatami, że nie dało się ich po prostu wypić

Kiedy sądzisz,  ze ona niż nic gorszego nie wymyśli 🤦🏼‍♀️

3 godziny temu, dajcieżyć napisał:

Pi gówna 😅

• Haha 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się