Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anata

Dieta mż gdzie się przenosimy?

Polecane posty

Witajcie. Znowu zniknął nasz wątek gdzie się przenosimy? Co za głupota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie już nie robi wrażenia zanikanie wątku. Uratowało.mnie to na początku. Jakiś troll ma satysfakcję to niech ma, już bez emocji do tego podchodzę. Nawet dziś mnie to z lekka rozbawilo ze ktoś się jara z takich rzeczy że usunie wątek o diecie. Naprawdę. Jesli chodzi o przenosiny to jestem otwarta na wszystko, oprócz Messengera bo nie mam. Ale jeśli już wypracujemy jakaś opcje, to piszemy może sobie na skrzynkę, dla poufnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MamaMai napisał:

Na mnie już nie robi wrażenia zanikanie wątku. Uratowało.mnie to na początku. Jakiś troll ma satysfakcję to niech ma, już bez emocji do tego podchodzę. Nawet dziś mnie to z lekka rozbawilo ze ktoś się jara z takich rzeczy że usunie wątek o diecie. Naprawdę. Jesli chodzi o przenosiny to jestem otwarta na wszystko, oprócz Messengera bo nie mam. Ale jeśli już wypracujemy jakaś opcje, to piszemy może sobie na skrzynkę, dla poufnosci. 

Jak najdalej z tąd.  To już szczyt wszystkiego. Ciekawe czy reszta dziewczyn nas znajdzie. Ja jakby co to jestem nadal na forum JESTEM FIT. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet satysfakcję ze kogoś tak mocno denerwuje nasz wątek. i że nie może znieść że bez pomocy dietetyków prowadzimy walkę z kg i to z sukcesami. 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bardzo słabo ze strony administracji że zgłoszenia nie są weryfikowane tylko od razu leci usuwanie wątku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, dona1321 napisał:

Ale bardzo słabo ze strony administracji że zgłoszenia nie są weryfikowane tylko od razu leci usuwanie wątku.

Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na jestemfit. Dziewczyny przy rejestracji trzeba z dolnego paska wziąć allversion czy coś w tym stylu, już nie pamiętam bo dopóki tego nie zrobiłam pytał się czy jestem czlowiekiem i nie szło się zarejestrować. Jak ktoś teraz by to robił niech krok po kroku tu zapisze jak to zrobić w telefonie. Ale dopiero wtedy pełny  formularz rejestracji wyskakuje. Przy rejestracji musi wyskoczyć okienko nie jestem robotem wpisz np. 4 literę z podanego wyrazu. Ale jestem otwarta na inne propozycje Dostosuje się z wyjątkiem messengera. Tu link nie przejdzie. Dlatego piszmy też wiadomości na skrzynkę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję na założyć konto tam gdzie już kilka z nas jest. 

Podzielam w pełni zdanie MamMai. Równie uważam, że aktualnie zarabianie na dietach to bardzo dochodowy biznes i komuś to porostu przeszkadzam, że dajemy radę bez sztabu tak zwanych profesjonalistów i wszelkiej otoczki z tym związanej.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaś usunęli?????? nie noooooooo............ 😣😨🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬ja  jestem na jestemfit. 

Czekam tam na was. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🌞

Dziewczyny ja nie mogę się zalogować na jestem fit. Mam już takiego nerwa na to że powiedziałam pas. Życzę wszystkim sukcesów w odchudzaniu👍💪

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry🌞

Dziewczyny ja nie mogę się zalogować na jestem fit. Mam już takiego nerwa na to że powiedziałam pas. Życzę wszystkim sukcesów w odchudzaniu👍💪

Jasminka myślę że większość tutaj też wchodzi więc nie musisz nas opuszczać tak na zawsze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wszystkim Wam dziękuję za super wsparcie i to zeze z tak cudownym składem udało mi się zrzucić ponad 10 kg. Życzę Wam i sobie dalszych sukcesów. A leniwe zawistne trolle lub te które chcą tu wcisnąć tabletki lub adres do najlepszego w Polsce dietetyka niech się walą. 

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Zielonomijest napisał:

Spróbuję na założyć konto tam gdzie już kilka z nas jest. 

Podzielam w pełni zdanie MamMai. Równie uważam, że aktualnie zarabianie na dietach to bardzo dochodowy biznes i komuś to porostu przeszkadzam, że dajemy radę bez sztabu tak zwanych profesjonalistów i wszelkiej otoczki z tym związanej.

A możliwe, tym bardziej że co jakiś czas ktoś tu się reklamuję jakimiś tabletkami i nie tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, może głupie że pytam ale jaką funkcję mają te znaczki w Jestem Fit"strzałka-pewnie odpowiedz.

I jest jeszcze  taki kwadracik z oczkami , i jeszcze jeden kwadracik z oczkami i +. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojęcia, wgl nie ogarniam tamtego forum, jest tak mało intuicyjne że szok 🥵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez będę tu zaglądać, jesli bedziecie, na inne forum nie chce przechodzić.. jakoś kafeterie lubię, mimo ze usuwają wątki😊 jestem na niej już od 11 lat i jakiś sentyment mam.. a Wam zycze sukcesów w odchudzaniu Kobietki🥰 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dona1321 napisał:

Ja nie mam pojęcia, wgl nie ogarniam tamtego forum, jest tak mało intuicyjne że szok 🥵

Ja ogarniam to tylko jest kwestia przyzwyczajenia. Jak do jedzenia i słodyczy trzeba się odzwyczaić 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Milkyway38 napisał:

Ja tez będę tu zaglądać, jesli bedziecie, na inne forum nie chce przechodzić.. jakoś kafeterie lubię, mimo ze usuwają wątki😊 jestem na niej już od 11 lat i jakiś sentyment mam.. a Wam zycze sukcesów w odchudzaniu Kobietki🥰 

No ja też tu zostanę 😊 w sumie piszemy już tyle czasu że mam w nosie że usuwają wątek. Oni usuwają a my będziemy zakładać nowy😃💪

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze masakra. Nie było mnie chwilę i już wątku nie ma🤬 ech z wiadomości waga wczorajsza 93.3 minus 0.6. jakiś nie mogę wrócic na dobre tory i cos mi się paskudzi tooje odchudzanie. Grunt że nie tyję ale i tak jestem rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Sylwia90 napisał:

Kurcze masakra. Nie było mnie chwilę i już wątku nie ma🤬 ech z wiadomości waga wczorajsza 93.3 minus 0.6. jakiś nie mogę wrócic na dobre tory i cos mi się paskudzi tooje odchudzanie. Grunt że nie tyję ale i tak jestem rozczarowana

Przeniosłyśmy się  na forum Jestem Fit . Dołącz do nas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej😊 nie wiem jak u Was ale u mnie porządki idą pełną parą. Mam teraz nocki więc nie ma kiedy podjadać. Kończy się na 3 posiłkach 😊 przede mną jeszcze 2 nocki i urlop przedświąteczny 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jasminka napisał:

Hej😊 nie wiem jak u Was ale u mnie porządki idą pełną parą. Mam teraz nocki więc nie ma kiedy podjadać. Kończy się na 3 posiłkach 😊 przede mną jeszcze 2 nocki i urlop przedświąteczny 😊

U mnie tak samo, dzisiaj prosto z pracy praktycznie uderzyłam do ogródka i działałam do czasu aż mnie deszcz przegonił 😅 W domu w sumie mam już niewiele do sprzątania bo już od 2 tygodni próbuję ogarniać żeby na święta być gotowa.

Gratuluję utrzymania dyscypliny z dietą! 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie powiem szczerze że nic, będę dopiero wychodzić z postu dr. Dąbrowskiej więc mam niewielkie pole do popisu, a po drugie prawie całe święta jestem w pracy 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez niewiele sporządzam na święta, bo wyjeżdzamy do teściowej. W domu piekę tylko sernik i mazurek, ponadto robię sałatkę jarzynową, żurek i u teściowej pomogę coś tam na śniadanie wielkanocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku Nic nie robie, Ze wzgledu na remont kuchni.. nie mamy jadalni, bo w Jej miejscu powstaje nowa kuchnia.. jeszcze jakies 2-3 tygodnie To potrwa.. w drugi dzien swiat jedziemy do polski… zajedziemy dopiero na wieczor, pieke tylko chleb Ze soba I robie batoniki musli I To wszystko 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej😊 właśnie wróciłam z ogrodu. Wytargalam resztę śmieci i został mi trawnik do wygrabienia. Piękna pogoda 🌞

Co do świąt to mam troszkę większe śniadanie bo będzie brat z rodziną. Klasycznie Żurek, biała kiełbasa (robimy sami) , jajka pod wszelkimi postaciami, sałatka jarzynowa, sałatka z ananasem i selerem i ryba na zimno. Piekę też roladę serową ze szpinakiem i kieszonki ze schabu z serem plesniowym i pieczarkami. Z ciast sernik i murzynek. Mam jeszcze pomysła na bigos z młodej kapusty bo się pojawiła w sklepach. I tyle. W drugi dzień świąt jedziemy do rodziny męża. 

Zważyłam się dziś po obudzeniu i na wadze 71,1 czyli spadek o pół kg😊

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasminka brzmi pysznie twoje menu😋 narobisz się trochę, ale fajnie ze rodzina się zjedzie i można poświętować … 

mamamai a ty kolejne święta u tesciowej? Bo chyba w zeszłym roku tez byłaś, o ile się nie mylę .. 

dona współczuje świat w pracy, trochę kiepsko, ale twoja dieta na tym nie ucierpi😉 

u nas piekna słoneczna pogoda, lubię pic kawe na tarasie jak jest tak przyjemnie ciepło, wogole lato na ogrodzie jest super i to jedyne co w mieszkaniu w domu lubię😅 

jutro jedziemy na shopping, muszę sobie jeansy jakieś kupic i czapkę z daszkiem, na te słoneczne dni.. 

mamamai kreacje na święta masz?? Bo jak chudniemy to potrzebujesz coś nowego, takiego wystrzałowego, zeby tesciowa ci powiedziała, ze zmizerniałeś 😂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×