Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Macie jakieś sprawdzone sposoby jak się pozbyć przebarwień na twarzy? Jakieś kremy/domowe sposoby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przebarwienia stosuje się albo laser albo kurację z kwasami. Obu przypadkach robi się to w profesjonalnym salonie i w obu przypadkach potrzebna jest cała seria zabiegów. Zacząć trzeba od tego żeby spróbować znaleźć przyczynę, barwienia mogą powstawać zarówno w wyniku grzebania przy skórze (wyciskania) jakichś zmian hormonalnych, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kwasu glikolowy i krem z wspomnianą wyżej witaminą C. Na przebarwienia warto używać krem z spf, ja jednak się do tego nie stosuje 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, DropKick napisał:

Ja używam kwasu glikolowy i krem z wspomnianą wyżej witaminą C. Na przebarwienia warto używać krem z spf, ja jednak się do tego nie stosuje 😇

Możesz napisać jaki to krem konkretnie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flex
20 minut temu, Co jest napisał:

Jak wygląda wasza codzienna pielęgnacja twarzy? 🙂

Mycie twarzy rano letnią wodą.Wklepanie kremu pod oczy i na twarz. Wieczorem umycie twarzy mydłem nawilżającym białym.Wklepanie pod oczy i na twarz kremu.

To wszystko na co dzień. I tak dzień po dniu.

Edytowano przez Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbadać wątrobę i nie wystawiać buzi na słońce. Jeśli się opalasz to nakryc twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy o jakie przebarwienia chodzi i od czego są. Bo może wystarczyć odpowieni krem j pielęgnacja cery, a być może trzeba zmienić dietę, zrezygnować z używek itd. Na oko to chłop umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Co jest napisał:

Możesz napisać jaki to krem konkretnie? 🙂

Ja używam kremu z bielenda profesjonalnej, taki w pomarańczowtm opakownaiu, ma cudny zapach. Mają świetny krem z ceramidami w żółtym opakowaniu. Tańsza wersja to nacomi i Eveline, A kwas mam wlasnie z Eveline, tam były chyba cztery stężenia.  2% 5% 10% 15%. Ja z racji że kwasu używałam pierwszy raz wybrałam stężenie 5%. A i jeszcze używam mgiełki do twarzy z soraya Just glow z Wit c  ale buzia się po nim lepi i w sumie to nie wiem czy polecam, i glow toner nacomi ale się pieni i dla mnie śmierdzi i jest jeszcze gorszy niż soraya, dziś wyrzucam go do kosza. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tanich kosmetyków, z Rossmanna i Hebe, bo nie lubię przepłacać za kosmetyki, ale jak chcesz zainwestować to basiclab, podobno ich kosmetyki to cudo, ale ja nie mialam jeszcze z nimi styczności. Jeśli mogę Ci polecić kanał na YouTube, to zajrzyj na w krainie składów. Zanim wyjdę na zakupy kosmetyczne to oglądam kilka ostatnich filmików, wtedy wiem co warto kupic i na jakie produkty zwrócić uwagę. Autorka jest infantylna, ale widzę ma sporą i filmy są krótkie i treściwe, bez zbędnych reklam i wydziwiania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, DropKick napisał:

Ja używam tanich kosmetyków, z Rossmanna i Hebe, bo nie lubię przepłacać za kosmetyki, ale jak chcesz zainwestować to basiclab, podobno ich kosmetyki to cudo, ale ja nie mialam jeszcze z nimi styczności. Jeśli mogę Ci polecić kanał na YouTube, to zajrzyj na w krainie składów. Zanim wyjdę na zakupy kosmetyczne to oglądam kilka ostatnich filmików, wtedy wiem co warto kupic i na jakie produkty zwrócić uwagę. Autorka jest infantylna, ale widzę ma sporą i filmy są krótkie i treściwe, bez zbędnych reklam i wydziwiania. 

A nie masz problemów ze skórą ogólnie? Bo ja mam tak, że czasami jak zmienię żel lub balsam do ciała to swędzi skóra albo pojawia się jakaś wysypka i niewiadomo czego używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Co jest napisał:

A nie masz problemów ze skórą ogólnie? Bo ja mam tak, że czasami jak zmienię żel lub balsam do ciała to swędzi skóra albo pojawia się jakaś wysypka i niewiadomo czego używać.

Mam!!!! Zastanawiam się czy to jakaś alergia, bo teraz mi się nasiliło 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowość - kwas azelazinowy! Też super sprawdź, a się u mnie na przebarwienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2022 o 21:47, Gość Flex napisał:

Mycie twarzy rano letnią wodą.Wklepanie kremu pod oczy i na twarz. Wieczorem umycie twarzy mydłem nawilżającym białym.Wklepanie pod oczy i na twarz kremu.

To wszystko na co dzień. I tak dzień po dniu.

Żadnym mydłem nie myje się twarzy, nawet nawilżającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×