Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PolaMela

In vitro z komórką dawczyni cz.5

Polecane posty

13 godzin temu, PolaMela napisał:

Witajcie, znowu skasowali nam poprzednią część, zapraszam tutaj 🙂

dlaczego kasują?Moze dlatego,ze pisalam troche negatywnie o mojej klinice?

13 godzin temu, PolaMela napisał:

Witajcie, znowu skasowali nam poprzednią część, zapraszam tutaj 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie zaglądałam przez weekend a teraz nawet nie wiem co pisałyście 😞 Nie wiem czemu kasują, te stare części są a 3 tez chyba skasowali na amen.Moze ktoś to gdzieś zgłasza? W sensie wiecie, te osoby co jakiś czas przychodzą na watęk i krytykują in vitro 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Oliwią napisał:

Kurde ja nie zaglądałam przez weekend a teraz nawet nie wiem co pisałyście 😞 Nie wiem czemu kasują, te stare części są a 3 tez chyba skasowali na amen.Moze ktoś to gdzieś zgłasza? W sensie wiecie, te osoby co jakiś czas przychodzą na watęk i krytykują in vitro 🙈

Oliwią jak się czujesz?,masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ada23 napisał:

Oliwią jak się czujesz?,masz jakieś objawy?

Nie, kompletnie nic 😞 W środę będę robić betę. A jak u Ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oliwią napisał:

Nie, kompletnie nic 😞 W środę będę robić betę. A jak u Ciebie sytuacja?

Pisałam w skasowanej części,koordynator odpowiedział,ze nie udzielają info o tym kiedy dawczyni bedzie stymulowana ale myślałam ,że jak dokonaliśmy wyboru i wyznaczyli nam wizytę w kinice  ,ktora musiala odbyć sie w ciągu 7dni od wyboru bo miala byc stymulowana to ,troche za dlugo to dla mnie trwalo.W sobote zadzwonilam i powiedziano mi,ze dawczyni miesiączkę w marcu  miala  wcześniej i nie molagła byc w klinice zeby rozpocząć stynulację.Obawiam się ,ze to nie prawda...Niby teraz czekają na miesiączkę Myślalam ,zeod wyboru dawczyni idzie to szybko  a jak widać w moim przypadku jak zwykle przeszkody.W Invimed na mrozonych tez bylo tak,ze wybralismy dawczynię,a  w terminie kiedy mialy przyjechać komórki zadzwonila koordynatorka ,że ten zestaw nie przyjedzie.Takze u nas zawsze pod górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Ada23 napisał:

Pisałam w skasowanej części,koordynator odpowiedział,ze nie udzielają info o tym kiedy dawczyni bedzie stymulowana ale myślałam ,że jak dokonaliśmy wyboru i wyznaczyli nam wizytę w kinice  ,ktora musiala odbyć sie w ciągu 7dni od wyboru bo miala byc stymulowana to ,troche za dlugo to dla mnie trwalo.W sobote zadzwonilam i powiedziano mi,ze dawczyni miesiączkę w marcu  miala  wcześniej i nie molagła byc w klinice zeby rozpocząć stynulację.Obawiam się ,ze to nie prawda...Niby teraz czekają na miesiączkę Myślalam ,zeod wyboru dawczyni idzie to szybko  a jak widać w moim przypadku jak zwykle przeszkody.W Invimed na mrozonych tez bylo tak,ze wybralismy dawczynię,a  w terminie kiedy mialy przyjechać komórki zadzwonila koordynatorka ,że ten zestaw nie przyjedzie.Takze u nas zawsze pod górkę

No wiesz, zawsze zdarzają się sytuacje losowe i nic na to nie poradzimy. Czasem to taka złośliwość rzeczy martwych. Mi się wydaje, ze im tez zależy na tym żeby to pchnąć do przodu, bo to przecież dla nich zarobek. Może rzeczywiście tak było, a teraz już pójdzie z górki 🙂

W ogóle czy któraś z Was słyszała o badaniach zarodków embrance? Patrzę na stronie invimedu, ze jest to jako jakaś nowość i to jakieś badania nieinwazyjne, ale ja pierwsze słyszę o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oliwią napisał:

 

Piszmy tutaj. Bo zaraz się okaże że mamy kilka wątków pootwieranych

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kobiety, w końcu udało mi się znaleźć ponownie ten wątek. Mój wcześniejszy post widzę, że skasowany. Ponawiam pytanie. Może zechce któraś coś napisać. Jestem w okolicach Wrocławia i chciałabym wybrać jakąś klinikę, jakieś rekomendacje, albo przestrogi, że w jakiejś na pewno nie, od Was?

Ogólnie moim pierwszym zamiarem była czeska klinika, ale biorę jeszcze inne opcje pod uwagę. Zaczynam tak myśleć, bo mam takie przypuszczenie (ale może się mylę) , że pewnie wszystkie mają podobne techniki, a doprowadzenie do zdrowej i donoszonej ciąży to sprawa bardziej mojego potencjału i tego, co się w moim ciele zadzieje. 

Widzę jednak, że zmieniacie kliniki więc może warto gdzieś bardziej a gdzieś mniej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marta79 napisał:

Cześć Kobiety, w końcu udało mi się znaleźć ponownie ten wątek. Mój wcześniejszy post widzę, że skasowany. Ponawiam pytanie. Może zechce któraś coś napisać. Jestem w okolicach Wrocławia i chciałabym wybrać jakąś klinikę, jakieś rekomendacje, albo przestrogi, że w jakiejś na pewno nie, od Was?

Ogólnie moim pierwszym zamiarem była czeska klinika, ale biorę jeszcze inne opcje pod uwagę. Zaczynam tak myśleć, bo mam takie przypuszczenie (ale może się mylę) , że pewnie wszystkie mają podobne techniki, a doprowadzenie do zdrowej i donoszonej ciąży to sprawa bardziej mojego potencjału i tego, co się w moim ciele zadzieje. 

Widzę jednak, że zmieniacie kliniki więc może warto gdzieś bardziej a gdzieś mniej. 

 

Mozesz rozważyć MEDART w Poznaniu. Ja z Wrocławia jadę tam 2 godziny autostradą. Polecam bo to nie jest sieciówka. I na razie wyglada ze mi się udało 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PolaMela napisał:

Mozesz rozważyć MEDART w Poznaniu. Ja z Wrocławia jadę tam 2 godziny autostradą. Polecam bo to nie jest sieciówka. I na razie wyglada ze mi się udało 🙂 

Super 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Beta 3498 i w usg widoczny pęcherzyk 1.43mm. Za tydzień we wtorek mam wizytę w Poznaniu i mam nadzieje ze zobaczą ❤️

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PolaMela napisał:

Dzisiaj Beta 3498 i w usg widoczny pęcherzyk 1.43mm. Za tydzień we wtorek mam wizytę w Poznaniu i mam nadzieje ze zobaczą ❤️

PolaMela a masz jakieś objawy ciążowe typu bóle piersi brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PolaMela napisał:

Dzisiaj Beta 3498 i w usg widoczny pęcherzyk 1.43mm. Za tydzień we wtorek mam wizytę w Poznaniu i mam nadzieje ze zobaczą ❤️

Zobaczysz i usłyszysz bicie serduszka ❤️❤️❤️ dalej trzymam kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, PolaMela napisał:

Dzisiaj Beta 3498 i w usg widoczny pęcherzyk 1.43mm. Za tydzień we wtorek mam wizytę w Poznaniu i mam nadzieje ze zobaczą ❤️

Wspaniała wiadomość, gratulacje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wam za dobre słowa! Nie mam objawów, może czasem jest mi minimalnie niedobrze ale biorę pod uwagę ze się mocno wsłu...ę i być może wmawiam sobie „poranne nudności”. Nic mnie nie boli. Nie liczę tkliwości piersi bo to mam wcześniej od hormonów. 
Bardzo mnie stresuje czas do zobaczenia ❤️ bo poprzednia ciąża w czerwcu 21 się na tym etapie zatrzymała. Ale wtedy zarodek nie był badany wiec liczę ze tym razem będzie inaczej. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Marta79 napisał:

Cześć Kobiety, w końcu udało mi się znaleźć ponownie ten wątek. Mój wcześniejszy post widzę, że skasowany. Ponawiam pytanie. Może zechce któraś coś napisać. Jestem w okolicach Wrocławia i chciałabym wybrać jakąś klinikę, jakieś rekomendacje, albo przestrogi, że w jakiejś na pewno nie, od Was?

Ogólnie moim pierwszym zamiarem była czeska klinika, ale biorę jeszcze inne opcje pod uwagę. Zaczynam tak myśleć, bo mam takie przypuszczenie (ale może się mylę) , że pewnie wszystkie mają podobne techniki, a doprowadzenie do zdrowej i donoszonej ciąży to sprawa bardziej mojego potencjału i tego, co się w moim ciele zadzieje. 

Widzę jednak, że zmieniacie kliniki więc może warto gdzieś bardziej a gdzieś mniej. 

 

Invimed masz też we Wrocławiu, tam o dr Lachowskim słyszałam dobre opinie ostatnio. 

18 godzin temu, PolaMela napisał:

Mozesz rozważyć MEDART w Poznaniu. Ja z Wrocławia jadę tam 2 godziny autostradą. Polecam bo to nie jest sieciówka. I na razie wyglada ze mi się udało 🙂 

oo nie wiedziałam, że medart robi kd. Jakie u nich są warunki i koszt programu? Dają jakąś gwarancję?

16 godzin temu, PolaMela napisał:

Dzisiaj Beta 3498 i w usg widoczny pęcherzyk 1.43mm. Za tydzień we wtorek mam wizytę w Poznaniu i mam nadzieje ze zobaczą ❤️

Trzymam kciuki żeby było już widać piękne ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w „programie” tylko korzystam z adopcji gotowego zarodka. Pojedynczego. Mają gotowe, przebadane genetycznie. Nie wiem jak jest jeśli się korzysta z samej komórki dawczyni i nasienia partnera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, PolaMela napisał:

Nie jestem w „programie” tylko korzystam z adopcji gotowego zarodka. Pojedynczego. Mają gotowe, przebadane genetycznie. Nie wiem jak jest jeśli się korzysta z samej komórki dawczyni i nasienia partnera. 

Rozumiem, myślałam że kd u nich robisz, a nie słyszałam wcześniej o tym u nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oliwią napisał:

Rozumiem, myślałam że kd u nich robisz, a nie słyszałam wcześniej o tym u nich. 

Z tego co wiem również można z kd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, PolaMela napisał:

Oliwia trzymam jutro kciuki za testowanie! Z całej siły 😍😍 dawaj znać. 

Dzięki 🙂 Już byłam na pobraniu, a teraz to czekanie 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Oliwią napisał:

Dzięki 🙂 Już byłam na pobraniu, a teraz to czekanie 😄 

Oliwią przypomnij,który to twój trasfer  .Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ada23 napisał:

Oliwią przypomnij,który to twój trasfer  .Trzymam kciuki

Pierwszy transfer. Beta 76,8. Dziś 12 dpt dwóch trzydniowych zarodków. Myślicie, że jest ok?

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oliwią napisał:

Pierwszy transfer. Beta 76,8. Dziś 12 dpt dwóch trzydniowych zarodków. Myślicie, że jest ok?

No pewnie, że jest ok. Cudnie! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oliwią napisał:

Pierwszy transfer. Beta 76,8. Dziś 12 dpt dwóch trzydniowych zarodków. Myślicie, że jest ok?

Ja uważam że jest dobrze. Ciekawe czy oba się zadomowiły?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kaja356 napisał:

Ja uważam że jest dobrze. Ciekawe czy oba się zadomowiły?

No sama nie wiem 🙂 Jakaś mega wysoka ta beta nie jest, zobaczymy później, teraz trzymajcie kciuki żeby ładnie rosła🙏🏻

13 godzin temu, PolaMela napisał:

Gratulacje, niech się teraz pięknie podwaja! Testujesz w piątek?

Tak, oby był prezent na święta 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oliwią napisał:

No sama nie wiem 🙂 Jakaś mega wysoka ta beta nie jest, zobaczymy później, teraz trzymajcie kciuki żeby ładnie rosła🙏🏻

Tak, oby był prezent na święta 😄 

Oliwą przepraszam, ze pytam w jakim wieku jesteś?Ja u siebie winę za nieudane transfery zrzucam na swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oliwią napisał:

No sama nie wiem 🙂 Jakaś mega wysoka ta beta nie jest, zobaczymy później, teraz trzymajcie kciuki żeby ładnie rosła🙏🏻

Tak, oby był prezent na święta 😄 

Wysoka nie jest, to prawda ale może być jak u mnie ze po 2 dniach było 250% więcej i za to trzymam kciuki !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×