Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
barbarajaworska

wyniki badan aplikacja

Polecane posty

Cześć poszukuję aplikacji z mozliwoscią wpisywania wyników badań. Mam straszny bałagan, chciałabym mieć wszystko przy sobie. Jest jakaś godna polecenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno polecam MojeZdrowie24 mozna uzywac przez internet i aplikacje. Super rozwiązanie, działa świetnie. Nie zacina się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MojeZdrowie działa super, świetna sprawa, niezawodne. Umawiam się online, wpisuje wyniki badań i recepty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalę sobie MojeZdrowie24. Nie zacina się. Ma dużo funkcji, umawianie się online na wizyty no i własnie przechowywanie dokumentów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2022 o 11:53, barbarajaworska napisał:

Cześć poszukuję aplikacji z mozliwoscią wpisywania wyników badań. Mam straszny bałagan, chciałabym mieć wszystko przy sobie. Jest jakaś godna polecenia? 

Ja osobiście polecam aplikację mojezdrowie24, pozwala ona uporządkować swoje dokumenty i informacje medyczne - wszystko masz w jednym miejscu. Aplikacja jest mega intuicyjna i wygodna w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od kilku miesięcy korzystam z aplikacji MojeZdrowie24 i mi się super sprawdza, bardzo wygodna aplikacja i wszystko w jednym miejscu, można tam nawet wskanować dokumenty medyczne, więc nie trzeba się ich wszędzie targać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2022 o 20:44, Kasia0102 napisał:

Ja już od kilku miesięcy korzystam z aplikacji MojeZdrowie24 i mi się super sprawdza, bardzo wygodna aplikacja i wszystko w jednym miejscu, można tam nawet wskanować dokumenty medyczne, więc nie trzeba się ich wszędzie targać. 

A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym skanowaniu dokumentów, bo dla mnie było by to super rozwiązanie ale trochę się boje o bezpieczeństwo tych dokumentów, które zawierają jakieś wrażliwe informacje, czy można je jakoś zabezpieczyć w tej apce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, AnnaSkierka napisał:

A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym skanowaniu dokumentów, bo dla mnie było by to super rozwiązanie ale trochę się boje o bezpieczeństwo tych dokumentów, które zawierają jakieś wrażliwe informacje, czy można je jakoś zabezpieczyć w tej apce?

Jasne, sama bałam się o tą kwestię. W aplikacji jest możliwość zabezpieczenia tych danych. Ja osobiście używam kod pinu, bo jest dla mnie najwygodniejszy ale są chyba jeszcze inne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.07.2022 o 22:41, AnnaSkierka napisał:

A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym skanowaniu dokumentów, bo dla mnie było by to super rozwiązanie ale trochę się boje o bezpieczeństwo tych dokumentów, które zawierają jakieś wrażliwe informacje, czy można je jakoś zabezpieczyć w tej apce?

 

Dnia 3.07.2022 o 21:37, Kasia0102 napisał:

Jasne, sama bałam się o tą kwestię. W aplikacji jest możliwość zabezpieczenia tych danych. Ja osobiście używam kod pinu, bo jest dla mnie najwygodniejszy ale są chyba jeszcze inne metody.

Potwierdzam, są też inne metody 😄 ja używam odcisku palca, bo nie muszę zapamiętywać nowych pinów czy kodów, natomiast mój mąż preferuje odblokowywanie za pomocą symbolu. Także do wyboru do koloru 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2022 o 21:37, Kasia0102 napisał:

Jasne, sama bałam się o tą kwestię. W aplikacji jest możliwość zabezpieczenia tych danych. Ja osobiście używam kod pinu, bo jest dla mnie najwygodniejszy ale są chyba jeszcze inne metody.

Super, a jak z jakością tych skanów? Czy dokumenty są wyraźne i czytelne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2022 o 19:50, AnnaSkierka napisał:

Super, a jak z jakością tych skanów? Czy dokumenty są wyraźne i czytelne?

Skaner działa bardzo dobrze i nie zacina się, a zeskanowane dokumenty są w pełni wyraźne i czytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2022 o 22:21, Kasia0102 napisał:

Skaner działa bardzo dobrze i nie zacina się, a zeskanowane dokumenty są w pełni wyraźne i czytelne.

A czy oprócz dokumentów można w tej aplikacji wprowadzać jakieś inne dane czy pomiary? Obecnie używam do tego excela a w sumie fajnie by było mieć to wszystko w jednym miejscu razem z dokumentacją 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2022 o 21:54, AnnaSkierka napisał:

A czy oprócz dokumentów można w tej aplikacji wprowadzać jakieś inne dane czy pomiary? Obecnie używam do tego excela a w sumie fajnie by było mieć to wszystko w jednym miejscu razem z dokumentacją 😉

Tak, można monitorować w niej wiele różnych parametrów. Ja choruję na cukrzycę i muszę regularnie monitorować poziom glikemii i ta apka super mi się do tego sprawdza, bo wszystko jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2022 o 20:46, Kasia0102 napisał:

Tak, można monitorować w niej wiele różnych parametrów. Ja choruję na cukrzycę i muszę regularnie monitorować poziom glikemii i ta apka super mi się do tego sprawdza, bo wszystko jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze.

Idealnie, właśnie taka apka jest mi potrzebna, a czy te wyniki i wprowadzane parametry można jakoś udostępnić lekarzowi aby ten mógł je przeanalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2022 o 20:53, AnnaSkierka napisał:

Idealnie, właśnie taka apka jest mi potrzebna, a czy te wyniki i wprowadzane parametry można jakoś udostępnić lekarzowi aby ten mógł je przeanalizować?

Tak, aplikacja MojeZdrowie24 umożliwia udostępnianie danych lekarzowi. Wystarczy otworzyć aplikację, wybrać dokumenty czy wyniki które chcesz udostępnić i podać lekarzowi wygenerowany kod PIN, który lekarz następnie wpisze u siebie i tym samym uzyska do nich dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2022 o 20:53, AnnaSkierka napisał:

Idealnie, właśnie taka apka jest mi potrzebna, a czy te wyniki i wprowadzane parametry można jakoś udostępnić lekarzowi aby ten mógł je przeanalizować?

Tak, tak, bez problemu można udostępnić lekarzowi wszelkie dokumenty za pomocą tej apki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2022 o 20:53, AnnaSkierka napisał:

Idealnie, właśnie taka apka jest mi potrzebna, a czy te wyniki i wprowadzane parametry można jakoś udostępnić lekarzowi aby ten mógł je przeanalizować?

Dokładnie tak, u mnie ta aplikacja bardzo usprawnia komunikację z lekarzem, zawsze umawiam przez nią wizyty i przesyłam wybrane wyniki badań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×