Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Krótka fryzura dla osoby płaskiej

Polecane posty

Chcę ściąć moje długie kłaki, które strasznie mi się przerzedziły przez ich długość i wyglądam w nich jak chuda samara. Jestem bardzo chuda i nie mam piersi. Jestem też niska mam 155cm wzrostu. Chcę skrócić włosy chociaż do ramion lub krócej ale obawiam się że ludzie na ulicy będą widzieli mnie jako chłopczyka gdyż moimi długimi włosami mogę jeszcze zakryć mój brak piersi a krótkimi już nie. Nie stać mnie na tą chwilę na push upy a wypychanie stanika skarpetkami nie wchodzi w grę. Bardzo chciałabym mieć krótkie włosy bo te długie bardzo mi przeszkadzają nie tylko wyglądem chudej samary ale i muszę je ciągle związywać podczas jedzenia zupy, podczas schylania, denerwują mnie jak je myje bo muszę się potem suszyć długo jeszcze takie przerzedzone.... Ani nie mogę ich pofarbować na jednolity kolor bo muszę farbę dokupywać. Z krótkimi nie miałabym takich problemów oprócz tego że zimno by mi było i właśnie ten wygląd chłopca. Co zrobić żebym nie wyglądała jak chłopiec w krótkich ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xNiktx napisał:

Chcę ściąć moje długie kłaki, które strasznie mi się przerzedziły przez ich długość i wyglądam w nich jak chuda samara. Jestem bardzo chuda i nie mam piersi. Jestem też niska mam 155cm wzrostu. Chcę skrócić włosy chociaż do ramion lub krócej ale obawiam się że ludzie na ulicy będą widzieli mnie jako chłopczyka gdyż moimi długimi włosami mogę jeszcze zakryć mój brak piersi a krótkimi już nie. Nie stać mnie na tą chwilę na push upy a wypychanie stanika skarpetkami nie wchodzi w grę. Bardzo chciałabym mieć krótkie włosy bo te długie bardzo mi przeszkadzają nie tylko wyglądem chudej samary ale i muszę je ciągle związywać podczas jedzenia zupy, podczas schylania, denerwują mnie jak je myje bo muszę się potem suszyć długo jeszcze takie przerzedzone.... Ani nie mogę ich pofarbować na jednolity kolor bo muszę farbę dokupywać. Z krótkimi nie miałabym takich problemów oprócz tego że zimno by mi było i właśnie ten wygląd chłopca. Co zrobić żebym nie wyglądała jak chłopiec w krótkich ? 

Zwróć uwagę na krótkie fryzury dopasowane do swojego kształtu twarzy (google grafika)... pewnie takie gdzieś znajdziesz i wtedy zdecyduj się na konkretną albo poproś fryzjerkę o poradę...

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włosy do ramion to myślę optymalna i najbezpieczniejsza opcja. Co do krótkich włosów...wiele tu zależy od rysów Twojej twarzy, kształtu głowy, rodzaju włosów. No niestety trudno jest doradzić nie widząc Cię. Mnie się bardzo podoba np. pixie cut 🙂 Samymi piersiami się nie przejmuj, jest wielu facetów, którzy lubią małe 😉 Z tego co kojarzę są, a przynajmniej były 😉 programy, w których wklejało się swoje zdjęcie do różnych fryzur. Poszukaj w necie, może coś znajdziesz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×