Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wiola000001

Jak im zabronić przychodzenia do mojego domu ?

Polecane posty

Nie wiem czy to jest normalne, że ojciec śpi z córką. Ale nie jest to też nic złego jesli warunki mieszkaniowe nie pozwalają na lepszą opcje spania i nie jest to nic złego jeśli ojciec ma czyste sumienie jako ojciec i nie robi nic głupiego jak opisana sytuacja na rybach. Tam nie było to normalne. Wiem, że jest od cholery odwrotnych sytuacji, że matka śpi z synem.

Spanie z dzieckiem 7-letnim w łóżku na wakacjach np. ojca z córką to jeszcze żaden dowód, że cokolwiek robi złego. Jednym słowem to za mało. A autorka na dodatek pisze o osobnych łóżkach. To to już w ogóle jest naciągane jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, wiola000001 napisał:

on jak przychodzi to zajmuje drugi pokój razem ze swoją córką (on śpi na polówce, a jego córka w łóżku.

Wyraźnie napisała że nie śpią w jednym łóżku!

Po co z uporem maniaka wypisujecie bzdury?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha co do tej sytuacji na rybach po przemyśleniu sprawy naprostowuję. Sytuacja wydaje się nienormalna, a w najlepszym wypadku dziwna, ale z drugiej strony pomyślałam sobie tak, że przecież rodzic i tak codziennie widzi swoje dziecko nago, bo trzeba mu przecież organizować wieczorne mycie. Uchodzi to wtedy do takiej rutyny, że na nagość dziecka się nie zwraca zbytniej uwagi. Przez co twój ojciec może tak to właśnie mógł odbierać. Mógł sobie pomyśleć kierując się praktycznością, że strój będzie uwierał w czasie spania, bo nie oszukujmy się takie rzeczy do spania są mega niewygodne. A mówił ci te rzeczy które mówił, żeby ci wytumaczyć i byś się nie niepokoiła. Nie wiadomo czy faktycznie tak było, że miał czyste intencje. Istniała w każdym razie taka opcja, że mógł nie myśleć, że robi coś złego przyzwyczajony do twojej nagości w czasie mycia i pokierował sie twoją w jego mniemaniu wygodą.  Nic nie pisałaś ile miałaś wtedy lat, czy myłaś się już sama czy wymagałaś jeszcze pomocy rodzica. Jesli opcja nr 1 czyli myłaś i przebierałaś się w domu całkiem sama bez niczyjej pomocy, to sprawa wygląda słabo, choć jeszcze nie tragicznie jeśli opcja nr 2 czyli przyzwyczajony do twojej nagości w czasie mycia przebierania to jest opcja, że nie miał nic złego na myśli. Czasami może istnieć ryzyko stania się ofiarą molestowania przez własnego rodzica. Taki rodzic może np. coś sobie głupiego przez chwile pomyśleć, że mógłby teoretycznie coś zrobić, ale się na to nie decyduje ze względu na to, że zna tę granicę ostateczną czegoś złego. Daj Bóg, żeby te granicę miał każdy, bo po jej przekroczeniu już się zaczyna niszczenie dziecku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nienormalna jeśli wydaje ci się że spanie z dzieckiem w pokoju wyda się komuś dziwne. Sądzisz że rodzice  jadąc z dzieckiem na wakacje biorą dwa pokoje? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2022 o 23:56, wiola000001 napisał:

Ale on ma swój dom i powinien w nim spać, wtedy dziewczynka nie byłaby narażona na spanie w jednym pokoju z nim. 

 

Ale kto mówi że ja od razu chce z niego zrobić pe, do,fil,a ? Po prostu domyślam się że gdybym gdzieś to zgłosiła to żaden sąd rodziny nie uznałby za normalne że ojciec śpi w tym samym pokoju co 7-letnoa córka. Takie donosy jeżeli są poważne to muszą traktowac poważnie.

co ty wymyślasz. Rodzice śpią z dziećmi w pokojach na wakacjach, nawet z dużo starszymi, nawet w luksusowych hotelach.  A przyjeżdża tak jak mówisz żeby cię zmusić do zrobienia czegoś z ta sytuacja. Ja się mu nie dziwie, ma ci oddać coś co jest również jego bo tak chcesz? 
strasznie jesteś roszczeniowa aż ciężko to czytać. 

Umow się z nim na spłaty na raty za to ze nie będzie przyjeżdżać i o. 

Bo nic innego nie możesz zrobić, jak zaczniesz mu zabraniać to on pojdzie do sądu a sad ostatecznie nakaże sprzedać albo umożliwić mu pobyt i tyle. prawo to prawo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj autorko. Ojciec chciał być sprawiedliwy i uczciwie podzielił swój majatek. Jak nie chcesz by przychodzili to nie pozostaje Ci nic innego jak spłacić brata lub sprzedać dom i podzielić między siebie. Dlaczego ona ma rezygnować ze swojej połowy? Ty byś zrezygnowała?

I tak to normalne, że ojciec spi ze swoją 7 letnią córką.   Nasza córka też do nas w nocy przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2022 o 03:20, wiola000001 napisał:

Kto powiedział że od razu chce mu zaszkodzić ? Mimo wszystko jakby nie patrzeć przyznasz że za cholerę nie jest to normalna sytuacja kiedy ojciec śpi razem z córką w jednym pokoju. 

Jest to w 100% normalne. Może powinni jeszcze jeść w osobnych pomieszczeniach? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko ty chyba jesteś nienormalna! Przecież on nie śpi w łóżku z córką tylko w pokoju. Moje dzieci spały razem ze mną w pokoju do 12 roku życia bo się bały spać w pokoju same. Poza tym to mieszkanie jest tak samo twoje jak i jego.Nawet jeśli twój ojciec w testamencie by tego mieszkania nie zapisał swojemu synowi to i tak musiałabyś go spłacić bo on dziedziczy w takim samym stopniu jak ty. Nosz ... mać, masz pretensje że twój przyrodni brat przyjeżdża do swojego mieszkania?? Weź się lecz na głowę. Ja bym się cieszyła że mam towarzystwo, powiedziałabym żeby skoczył po butelkę wina, pogadałabym ,spędziłabym miło czas ,obejrzała z nim jakiś dobry film. Jesteś jakąś dziwaczną,pewnie stara panna z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym,widać że ktoś w dzieciństwie zrobił ci krzywdę skoro dla ciebie to jest dziwne że ojciec śpi w pokoju ze swoją córką 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz lat? Jesteś kompletnie niepoważna. Mieszkanie jest tak samo własnością brata jak i Twoją. Jeśli nie chcesz go z nim dzielić, to musisz go spłacić, albo musicie sprzedać mieszkanie i podzielić się pieniędzmi ze sprzedaży, innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×