Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pati000p

Czy to zdrada?

Polecane posty

Pytanie bardziej do kobiet, ale mężczyźni również mogą się wypowiedzieć.

Czy według was flirt, rozmawianie o bardzo intymnych rzeczach np. kto co lubi w łóżku i 'niemoralne propozycje' to zdrada? Dajmy na to sytuację, kiedy facet, który ma żonę, flirtuje z inną kobietą, pyta ją co lubi w łóżku, jak jej było z kobietą, czy lepiej z facetem, pyta ją czy pokaże mu miejsca intymne, mówi, że warto brać antykoncepcje, bo nie wiaodmo kiedy będzie okazja (wiadomo czego) itd. Czy to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pati000p napisał:

Pytanie bardziej do kobiet, ale mężczyźni również mogą się wypowiedzieć.

Czy według was flirt, rozmawianie o bardzo intymnych rzeczach np. kto co lubi w łóżku i 'niemoralne propozycje' to zdrada? Dajmy na to sytuację, kiedy facet, który ma żonę, flirtuje z inną kobietą, pyta ją co lubi w łóżku, jak jej było z kobietą, czy lepiej z facetem, pyta ją czy pokaże mu miejsca intymne, mówi, że warto brać antykoncepcje, bo nie wiaodmo kiedy będzie okazja (wiadomo czego) itd. Czy to zdrada?

To tez swinstwo 😉 Tak, to zdrada emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anielika napisał:

To tez swinstwo 😉 Tak, to zdrada emocjonalna.

Rozwiodła by się Pani przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pati000p napisał:

Rozwiodła by się Pani przez to?

Jak najbardziej. To brak szacunku dla mojej osoby. Nie chcialabym byc z kims kto mnie nie szanuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pati000p napisał:

Pytanie bardziej do kobiet, ale mężczyźni również mogą się wypowiedzieć.

Czy według was flirt, rozmawianie o bardzo intymnych rzeczach np. kto co lubi w łóżku i 'niemoralne propozycje' to zdrada? Dajmy na to sytuację, kiedy facet, który ma żonę, flirtuje z inną kobietą, pyta ją co lubi w łóżku, jak jej było z kobietą, czy lepiej z facetem, pyta ją czy pokaże mu miejsca intymne, mówi, że warto brać antykoncepcje, bo nie wiaodmo kiedy będzie okazja (wiadomo czego) itd. Czy to zdrada?

Według mnie to nie zdrada, ale rozstałaby się z takim facetem. Znam wielu takich kolesi- zazwyczaj w średnim wieku, zagadują, szukają aż znajda. Nie, dziękuje. Jak dla mnie to brak szacunku dla partnerki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kotkaa napisał:

Według mnie to nie zdrada, ale rozstałaby się z takim facetem. Znam wielu takich kolesi- zazwyczaj w średnim wieku, zagadują, szukają aż znajda. Nie, dziękuje. Jak dla mnie to brak szacunku dla partnerki. 

Ten o którym piszę również jest w średnim wieku 🤷🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anielika napisał:

Jak najbardziej. To brak szacunku dla mojej osoby. Nie chcialabym byc z kims kto mnie nie szanuje. 

dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×