Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mutantex

Jеbane modki , oddajcie nasze topki !!!

Polecane posty

Napisano (edytowany)

My tylko walimy w te klawisze , bo zdań mamy worki , no sorki , że byliśmy trochę namolni...

Na nanana na na na...😎

Edytowano przez Mutantex

W zasadzie nic mundrego ostatnio nie było , więc tym razem wszystko co byście chcieli wiedzieć ale już ktoś inny zapytał :

O tak. Fajnie i prosto omówione.

Mój mąż dalej pije piwo wieczorem, a teraz dołączył do niego nasz syn, który uważa ojca za autorytet 🙈

Przecież to tylko jedno dwa piwa wieczorem 🥺

Jest gorąco , są wakacje , Rusek chętnie kasę kradnie :

P.S.

Przy tym typie oszustwa występuje wspólna cecha - prośba o zainstalowanie programu na telefonie i komputerze.

Programów typu VNC jest mnóstwo i mają różne nazwy - ostatnio korzystają z AnyDesk oraz Alpemix , ale może się to zmienić. Ogólnie jak ruski policjant , ruski konsultant z banku , ruski manager lub inna ruska onuca prosi , czy też nakazuje strasząc konsekwencjami coś instalować - rozłącz się.

Jeśli każe przekazać jakieś kody , akceptować przelewy - rozłącz się.

Jeśli każe coś przełączać w aplikacjach bankowych - rozłącz się.

To tylko jedno z wielu oszustw , ale bardzo mocno przybiera na sile. I jest bardzo bolesne dla kieszeni , o czym się niejeden przekonał.

P.S.2

Wszędzie gdzie to tylko możliwe - na kontach pocztowych , fejs-zbukach googlach , allegro i innych kontach - ustawiajcie uwierzytelnienie dwuskładnikowe.

Oszczędzicie sobie kłopotów w przypadku ataku na któreś z nich.

P.S.3

Istnieją generatory haseł wraz z managerami - nawet jeden ma firefox wbudowany - warto się nimi zainteresować.

P.S.4

Tak sobie przypomniałem - wrzucanie do sieci fotek swojego dowodu osobistego , prawa jazdy i karty płatniczej to nie najlepszy pomysł.

PlayStation 5 :

Tak sobie pomyślałem , że warto by dodać info , że w linki prowadzące rzekomo do banków to też lepiej nie klikać.

Bo prowadzą do fałszywych stron logowania w których grzecznie przekazujecie ruskim onucom swoje hasła do banków oraz często też datę urodzin , nazwisko panieńskie matki i inne ciekawe rzeczy.

Bawcie się dobrze i myjcie rączki , bo wirusy w koronie już jesienią będą szaleć. (Teraz też szaleją , ale ze względu na duże skupiska ludzi przemieszczające się po całym globie - nadal są wakacje...😋)

Pracuję.

Mam nowego laptopa. Uczę się go dopiero. Jeszcze nic mu prawie nie zrobiłam ale niczego już dziś nie zmienię w tym temacie, bo muszę iść spać (tak postanowiłam)

Sąd umorzył postępowanie bo Miernota i jego pełnomocnik nie stawiali się w sądzie.

Nadal Was kocham. Tęskniłam.

53 minuty temu, ja jestem nadzieja napisał:

Sąd umorzył postępowanie bo Miernota i jego pełnomocnik nie stawiali się w sądzie.

Wakacje przecież jeszcze są....😁😁😁

A te sznureczki... to jakieś dzieło makramowe?

Ten laptop nie wykrywa mojej drukarki 🙄a ja czasem potrzebuję skanować. Nie kupię przecież nowej drukarki, bo mam nowego laptopa :classic_blink: choć wygląda na to, że świat tak to właśnie widzi 😬

I jeszcze reklamy chcę  zablokować. Pisałeś kiedyś Muti o czymś takim, co się teraz instaluje na tę okoliczność ale oczywiście nic nie pamiętam.

Aaaaa, "najważniejsze" mi się zapomniało i będzie na końcu .... SROVIDA mam 😱😷 Jednakowoż, żyję i nie zamierzam tego zmieniać 😘

22 godziny temu, ja jestem nadzieja napisał:

to jakieś dzieło makramowe

Nieee... To dzieło Babci Komuny które się zwało obrusem , czy jakoś tak...

Ten laptop nie wykrywa mojej drukarki

Sterowniki ?

Jak wygląda to w panelu sterowania ?

Porty COM zablokowane może ?

Tyle pytań , tak mało danych...

świat tak to właśnie widzi

*To trzeba się go spytać , czy patrzy uważnie... 😉

I jeszcze reklamy chcę  zablokować.

Chrome

Firefox

Opera

SROVIDA mam

* Masz na tego Srovida… Tylko patrz uważnie...😉😉😉

Ale... że ja ten film miałam obejrzeć ?

Tak dawno tego nie robiłam... Chociaż nie! Kłamię! Obejrzałam ostatnio " Powodzenia Leo Grande"! To dopiero była jazda bez trzymanki= byłam w kinie! Poprzednio, to było w 2006.... jako opiekunka grup dziecięcych.... :classic_ninja:

A ten bloker reklam, to ...że jak...? tak wszedłam tylko, kliknęłam i jeszcze tylko coś potwierdziłam i on już jest mój??!

A sterowniki u drukarki, to młodzież chciała pobrać czy co tam to się zwie ale on w końcu powiedział, że drukarka ma, za stara jest. Chyba mu te sterowniki nie pasowały do jego nowoczesności :classic_huh: A ona przecież stara ale jara, robi wszystko jak za dawnych lat. Z tym, czymśtam innym co napisałeś to jeszcze zapytam. Jak się młodzież oderwie od grania i innych życiowych spraw.

😘

Sama zajrzałam do tego panelu sterowania i pamiętam, że On właśnie przez toto próbował tę drukarkę "przyłączyć" i właśnie wtedy to pokazało, że owszem "widzi" ją ale nie może się z nią połączyć, bo te sterowniki które miały się pobrać, nie wchodzą mu. Porty ( czymkolwiek są) jeszcze zostały do obadania.

Dnia 18.09.2022 o 20:00, ja jestem nadzieja napisał:

Obejrzałam ostatnio " Powodzenia Leo Grande"

Nie wolno !!!

Bo to same zboczeństwa , LGBTY a nawet i gendery moźe !!!

W Polsce jesteśmy.😤

tak wszedłam tylko, kliknęłam i jeszcze tylko coś potwierdziłam i on już jest mój??!

Obawiam się , że jednak nadal Raymond Hill jest jego autorem... Ale jest na licencji GNU 3 , to se go możesz dowolnie przerabiać i dalej rozdawać. 🤗

ale on w końcu powiedział, że drukarka ma, za stara jest

Jaki komunikat ?

Jaki system ?

Jaka drukarka ?

Dnia 18.09.2022 o 20:19, ja jestem nadzieja napisał:

owszem "widzi" ją ale nie może się z nią połączyć, bo te sterowniki które miały się pobrać, nie wchodzą mu

Z jakiego powodu ?

Jak brak podpisu to można wyłączyć na chwilę wymuszanie podpisywania sterów.

Dnia 18.09.2022 o 20:19, ja jestem nadzieja napisał:

Porty ( czymkolwiek są) jeszcze zostały do obadania.

Porty nic nie dadzą jeśli jest komunikacja z jądrem. 😎

Bo jak brak sterownika to się jądro nie dogada.😎

Sprawdź menedżer urządzeń , jaki driver jest potrzebny ewentualnie. Znaczy się jako jakie ID się zgłasza drukarka. A właściwie jej port.🤔

https://www.dell.com/support/kbdoc/pl-pl/000131022/jak-znalezc-sterowniki-urzadzen-przy-uzyciu-identyfikatora-sprzetu

Hej kochani

Właśnie wpadłam by się przywitać bo tak sobie z jedna z koleżanek stąd wspominamy rozmowy na topiku terapia itd który był usunięty 

Cze Róża 😁

Ano , rozmów było dużo i wiedzy sporo...

Kiedyś to były czasy a teraz czasów nie ma...🙄

Ale też nikt nie zakładał topików na redakcyjnym kafe... 😆😆😆

Wszystko jest po staremu... Znaczy po mojemu chyba, bo ja jakaś stara jestem w sensie, że  gupia bo tutaj nie zaglądam, zamiast zaglądać i pisać ile wlezie.Bo nigdzie nie potrafię pisać TAK jak tutaj. Albo raczej nigdzie nie mam warunków tak pisać jak tutaj. To czego żałuję, że się straciło to tekstu, którego autorką była Ewa z "niepiję", wklejałam ten tekst kilka razy dawniej i on był częścią mojej terapii. Bardzo mi jest bliski i czasem chciałabym go przeczytać albo zacytować jakiś fragment. no i nie mogę, bo "niepiję"  nie działa a naszych topików, też nie ma.

Myślę, żeby urządzić wieczorek dawania w szyję. Wszyscy jesteśmy kobietami i możemy, mieć słowa prezesa głęboko w piz***e . Ja, właśnie daje sobie w szyję herbatę o smaku ananasa z gruszką. Kto chętny się "stuknąć"?

2 godziny temu, ja jestem nadzieja napisał:

To czego żałuję, że się straciło to tekstu, którego autorką była Ewa z "niepiję",

Co zrobić...

Internet TAAAAKIIII DUUUUŻŻŻŻYYY , a tak mało informacji...

Wszyscy jesteśmy kobietami

Gdzieś tu były moje cycki...☺️☺️☺️

Ja, właśnie daje sobie w szyję herbatę o smaku ananasa z gruszką.

A później dzieci mieć nie będziesz !!!

Nie dość , że do gendera namawia to jeszcze jakieś dziwne herbaty pije.

Prezes to jednak mądry człowiek , że od tych bab z daleka się trzyma i tylko facetami się otacza :

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować