Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jasminka

Dieta mż ciąg dalszy

Polecane posty

Polecam COLON C jeśli macie problem z przemianą.Con C rozwiąże wasze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wrozka0 napisał:

Polecam COLON C jeśli macie problem z przemianą.Con C rozwiąże wasze problemy.

Dzięki ale nie ma takiej potrzeby 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idziemy na rekord z liczbą i czestotliwościa usuwania nam watku, pierwszy leciał po kilkudziesięciu stronach, drugi i nastepny po kilkunastu, a ten chyba po dwóch juz poleciał. Może ktoś zdzierżyć nie może ze watek ma tyle odsłon. Bo naprawdę widać ze jesteśmy podczytywane. Chyba najbardziej z tych istniejących watków. No nic, niech leci. Jest kolejny i będa znowu!

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to jakoś nie przeszkadza. Nawet zaczyna bawić 😃Piszemy tu ponad rok więc trochę się znamy a jak komuś się nudzi... No cóż, bywa i tak. Pozdrawiam dowcipnisia 😎

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, ileONKA napisał:

Qurcze pieczone, znowu zniknął temat ? To jest niemożliwe.

Byłam tu w temacie od stycznia 2021 i był jeszcze stary skład i normalnie było można pisać przez prawie rok ! 

W międzyczasie pisałam też na temacie odchudzających się dwóch czy trzech 40-stek i też zniknął. Założyłam wtedy nowy temat jako jego kontynuację ale dziewczyny stopniowo się wykruszyły i nie mam z kim tam pisać.

Teraz już drugi raz kiedy zaczynam pisać na temacie MŻ to temat za kilka dni znika. Coś to forum szwankuje zwłaszcza, że teraz po zalogowaniu się po prawej stronie pokazały mi się na różowym tle zablokowane tematy w pod hasłem:  PODOBNE DYSKUSJE

PODOBNE DYSKUSJE

Dieta mż gdzie się przenosimy?

Przez anata
Rozpoczęty 9 Kwiecień

74 odpowiedzi

 

Dieta mż gdzie jest ten temat??? Zniknął?

Przez dona1321
Rozpoczęty 30 Marzec 

200 odpowiedzi

 

Dieta mż zapraszam nowy wątek cz.3

Przez MamaMai
Rozpoczęty Grudzień 18, 2021 

862 odpowiedzi

 

Dieta mż zapraszam nowy wątek 

Przez MamaMai
Rozpoczęty Styczeń 10, 2021

5590 odpowiedzi

 

Tylko pytanie po co się pokazują zablokowane tematy, w których nie można pisać ani ich przeczytać? 

Przenieś się do nas na  forum Jestem Fit. To tu nie ma zbytnio sensu, ciągle zaczynać od nowa. Nawet zadanie nowe osoby tu nie zajrzą  bo to ciągle jest usuwane 😞  

Czy ty też masz problem z zalogowaniem się na  forum Jestem Fit ???

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ileONKA napisał:

Qurcze pieczone, znowu zniknął temat ? To jest niemożliwe.

Byłam tu w temacie od stycznia 2021 i był jeszcze stary skład i normalnie było można pisać przez prawie rok ! 

W międzyczasie pisałam też na temacie odchudzających się dwóch czy trzech 40-stek i też zniknął. Założyłam wtedy nowy temat jako jego kontynuację ale dziewczyny stopniowo się wykruszyły i nie mam z kim tam pisać.

Teraz już drugi raz kiedy zaczynam pisać na temacie MŻ to temat za kilka dni znika. Coś to forum szwankuje zwłaszcza, że teraz po zalogowaniu się po prawej stronie pokazały mi się na różowym tle zablokowane tematy w pod hasłem:  PODOBNE DYSKUSJE

PODOBNE DYSKUSJE

Dieta mż gdzie się przenosimy?

Przez anata
Rozpoczęty 9 Kwiecień

74 odpowiedzi

 

Dieta mż gdzie jest ten temat??? Zniknął?

Przez dona1321
Rozpoczęty 30 Marzec 

200 odpowiedzi

 

Dieta mż zapraszam nowy wątek cz.3

Przez MamaMai
Rozpoczęty Grudzień 18, 2021 

862 odpowiedzi

 

Dieta mż zapraszam nowy wątek 

Przez MamaMai
Rozpoczęty Styczeń 10, 2021

5590 odpowiedzi

 

Tylko pytanie po co się pokazują zablokowane tematy, w których nie można pisać ani ich przeczytać? 

No wlasnie. Dobre pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne tematy wiszą dłużej ale widzę że dziewczyny piszą tam baaaaaaaardzo sporadycznie. Tematy na wymarciu. Pomijam te o tabletkach.....A nasz nawet usuwany wciąż jest reaktywowany i żyje. Tam chyba dziewczyny porzuciły dietę i nie piszą tak często. Poza tym nasze poprzednie sporo miały odsłon. Mnie nie wzrusza że ktoś usuwa. Nawet nie interesują mnie powody czemu to robi. Jedynie to mam zastrzeżenia do administratora, że nie weryfikuje zgłoszeń. A przy tym wyświetla tematy nieaktywne z tym samym wątkiem. Przy pierwszym usunięciu nawet pisalam do administratora. Ale nic nie ulepszył wiec teraz już nie pisze. Zresztą sa Messengery, whatsappy, fb, inne fora, tyle możliwości ze da się to obejść. No i na przekór wszystkiemu można aktywować wątek w nieskończoność. Prawda?

Edytowano przez MamaMai
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry😊

Ja się się nie zrażam małą ilością osób na wątku. Był czas że pisałam tylko ja i mama😊

Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia i motywacji to tu je znajdzie, niestety większość odpuszcza pisanie a i dietę pewnie też. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jasminka napisał:

Milky, Mama jak tam remonty? 

U nas remont idzie bardzo sprawnie. Strych juz ocieplony. Gładzie w pokojach połozone, sufity podwieszane zrobione, stare tapety zdarte. Po majówce zaczna robić łazienkę i całą resztę. Wczoraj przeglądałam katalogi z tapetami, chyba ze 20 przejrzałam i szczerze nie wiem co wybrac. Do soboty muszę coś wybrać bo trzeba zamówić. Dzis po południu ruszam przeglądać resztę. Sama nie wiem co mi sie podoba, kołowata się zrobiłam czy co. Mąż poległ po razie:) Za dużo tego. 

Milkyway, jak pobyt w Polsce. Jak stan zdrowia siostry, wie czemu tyle schudła w tak krótkim czasie? Zadowolona jesteś z paznokci? I jak wagowo? Pewnie jako jedyna z nas nie przytyłaś, hehe. Jasminka ogarnęłaś się juz z dietą? Bo ja od dziś zaczynam po raz nty:) Mam 9 dni do imprezy rodzinnej i musze zwalić przynajmniej to co przybrałam od świat do teraz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwię się że nie wiesz co wybrać bo są naprawdę nieskończone możliwości. 

Z dietą już lepiej. Koniec ciasta i innych frykasów. Ograniczam się do 3 posiłków, jednak porcje jeszcze za duże. Nad tym staram się pracować, bo z resztą problemów nie ma. Nawyki wybierania produktów, czy sposób gotowania mam już wypracowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MamMai napisał:

U nas remont idzie bardzo sprawnie. Strych juz ocieplony. Gładzie w pokojach połozone, sufity podwieszane zrobione, stare tapety zdarte. Po majówce zaczna robić łazienkę i całą resztę. Wczoraj przeglądałam katalogi z tapetami, chyba ze 20 przejrzałam i szczerze nie wiem co wybrac. Do soboty muszę coś wybrać bo trzeba zamówić. Dzis po południu ruszam przeglądać resztę. Sama nie wiem co mi sie podoba, kołowata się zrobiłam czy co. Mąż poległ po razie:) Za dużo tego. 

Milkyway, jak pobyt w Polsce. Jak stan zdrowia siostry, wie czemu tyle schudła w tak krótkim czasie? Zadowolona jesteś z paznokci? I jak wagowo? Pewnie jako jedyna z nas nie przytyłaś, hehe. Jasminka ogarnęłaś się juz z dietą? Bo ja od dziś zaczynam po raz nty:) Mam 9 dni do imprezy rodzinnej i musze zwalić przynajmniej to co przybrałam od świat do teraz.

 

Widzę ze u was szybko z remontem, u nas trwał 5 tygodni i to tylko jedno pomieszczenie😒 reszta czeka nas w sierpniu po urlopie, już się boje znowu tego syfu😊 No ale musimy, bo materiały budowlane ciagle drożeją i w tym roku zrobimy już większość, za rok zostanie tylko druga łazienka do zrobienia.. 

w Polsce było ok, paznokci nie zrobiłam, bo maz auto musiał oddać do warsztatu, wjechaliśmy w dziurę na asfalcie 10 km od domu domach rodziców ( naszczescie ) i felga się wygięła ale dojechaliśmy .. 160zl za naprawę na sam przyjazd 

Wagowo po świętach było 54.8 kg wiec dalej skacze☺️Ale wracam na dobre tory, jak każda z nas tutaj.. 

z siostra niestety nie zamieniłam ani słowa przez 3 dni.. ja byłam u rodziców na gorze, a moja siostra mieszka na dole, wiec omijalysmy się.. oswoiłam się z tym chociaz rodzice próbowali ingerować, ale powiedziałam zeby się nie wtrącali, to sprawa między nami.. ojciec wspomniał ze siostra chce zeby dom na nią przepisali a ja mam się zrzec na jej korzyść ..  narazie nie mam zamiaru nic podpisywać a ona boi się ze ja tak łatwo nie odpuszczę i urabia mojego ojca..zobaczymy co dalej z tego będzie 

Jutro przyjadą meble do kuchni i będziemy cały weekend skręcać i przeprowadzać wszystkie sprzęty i garki 

dzisiaj piekna pogoda u nas, wiec trochę siedze na ogrodzie 

jasminks fajnie ze byliście na wycieczce i trochę sobie zaszalalas i próbowałaś przysmaków toruńskich, jeszcze nie byłam, może kiedyś się wybiorę☺️ Dzięki za info

mamamai co masz za imprezę rodzinna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dieta u mnie leży, jedynie pocieszające w tym wszystkim jest ze ruchu przy remoncie mam więcej. Dużo chodzenia, wybierania, a dziś jeszcze musiałam ogarnąć sprawy urzędowe. Jutro natomiast umówiłam się z koleżanką na kijki i tylko pogoda może nas powstrzymać. Tapetę do pokoju córki zamowiliśmy. Trochę się boję jak będzie wyglądała na ścianie bo wyszłam ze strefy bezpiecznego wyboru, ale co tam. Nie chciałam już żadnych różowych, z księżniczkami, jednorożcami itp choć ona byłaby najszczesliwsza ever, wiadomo, ale w końcu będzie miała 7 lat zaraz, a na rok tego nie robimy tylko na dłużej. Ale of coure córce tez pozwoliłam wybrać z tych wybranych przez nas i się ucieszyła, podoba jej się BYNAJMNIEJ NARAZIE choć wiadomo dopiero na ścianie się okaże jak to będzie no i gdy będą meble dywan itd. Natomiast dla nas okazało się że wybrałam jakieś cholernie drogie, najtańsza 480 zł za rolke czyli ta jedna ściana to koszt 2000 zl gdzie kawałek zasłaniałby zagłówek od łóżka i bok szafy. Więc zrezygnowaliśmy i wróciliśmy do punktu wyjścia, może w ogóle odpuścimy tapetę. A przy nas facet brał tapetę za 700 zł za rolke. No zesz kurna co za ceny teraz. Nasz fachowiec mówi że w budowlance wsio od materialow po robocizny poszło o 100 % w górę. Niestety ale już widzę że przez koszty będziemy musieli z pewnych rzeczy zrezygnować  zupełnie lub wybrać coś tańszego, choć teraz mało tych tanich zamiennikow". Takie są realia. Mój mąż nie może się pozbierać jeszcze po tej wycenie tapety😂  No nic. Dobrej nocy.

Edytowano przez MamaMai
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej witam i pozdrawiam. Jak się cieszę że jeszcze jesteście. Po krótce: jak tu któraś wspomniała. Przestałam pisać zaprzestałam diety. Miesiąc do tyłu. Od jutra zaczynam od nowa. Odkąd z mężem zbieramy drzewo w lesie zaprzestałam spacerów i ćwiczeń bo ciągle byłam zmęczona na dodatek nadwyrężyłam nadgarstek przez co już drugi tydzień boli ręka i źle sypiam. Dieta masakra jeszcze nie pozbierałam się po świętach. Na szczęście waga stoi. Przez cały kwiecień bujam się między 93 a 94 przez co motywacja mocno poszła w dół. Teraz jestem przed @ ale i tak zważę się jutro na start. Co do jestem fit podglądam was dziewczyny od czasu do czasu próbowałam kilkakrotnie się wbić ale nie potrafię się zalogować. Miłego wieczoru 🤗

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

O matko, ten watek Nadal istnieje!

Nie wiem, czy mnie pamietacie ..dwa lata temu z wami pisalam..moze nawet wiecej niz 2 lata temu. Moja waga Jak zwykle..gora, dol, gora dol.Przez zime zawsze nabieram 4-5 kg..mniej ruchu, grzance, winogronka i ser gorski na wieczor robia swoje 🤪... 

No coz, dzis weszlam na wage..ktora pokazala 64,3 kg! Dobra, od dzis zwracam uwage na to co jem..i zaczynam zabawe ze sportem. Odstawiam slodycze i niezdrowe przekaski.

Ps.Zrobilam tez pomiary...stosunek procentowy tluszczu do miesni jest tragiczny... 😞

Edytowano przez I_can
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, I_can napisał:

O matko, ten watek Nadal istnieje!

Nie wiem, czy mnie pamietacie ..dwa lata temu z wami pisalam..moze nawet wiecej niz 2 lata temu. Moja waga Jak zwykle..gora, dol, gora dol.Przez zime zawsze nabieram 4-5 kg..mniej ruchu, grzance, winogronka i ser gorski na wieczor robia swoje 🤪... 

No coz, dzis weszlam na wage..ktora pokazala 64,3 kg! Dobra, od dzis zwracam uwage na to co jem..i zaczynam zabawe ze sportem. Odstawiam slodycze i niezdrowe przekaski.

Ps.Zrobilam tez pomiary...stosunek procentowy tluszczu do miesni jest tragiczny... 😞

Wątek istnieje ale jest często usuwany przez moderatora, dlatego przeniosły się dziewczyn na JESTEM FIT ,ja też się przeniosłam ale czasami tu też zaglądam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, I_can napisał:

O matko, ten watek Nadal istnieje!

Nie wiem, czy mnie pamietacie ..dwa lata temu z wami pisalam..moze nawet wiecej niz 2 lata temu. Moja waga Jak zwykle..gora, dol, gora dol.Przez zime zawsze nabieram 4-5 kg..mniej ruchu, grzance, winogronka i ser gorski na wieczor robia swoje 🤪... 

No coz, dzis weszlam na wage..ktora pokazala 64,3 kg! Dobra, od dzis zwracam uwage na to co jem..i zaczynam zabawe ze sportem. Odstawiam slodycze i niezdrowe przekaski.

Ps.Zrobilam tez pomiary...stosunek procentowy tluszczu do miesni jest tragiczny... 😞

Hahaha wątek jest jak widać niezniszczalny, choć często usuwany, ale co tam. Przeciągamy linę😂 Super ze wróciłaś. Powodzenia. Ile chcesz zrzucić? Ja podobnie jak Majax, pisze tu rzadziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze pamiętamy. Ty tez mieszkach w Niemczech z tego co pamietam😊

do lata masz jeszcze chwile, trzymam kciuki👍

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MamaMai napisał:

Hahaha wątek jest jak widać niezniszczalny, choć często usuwany, ale co tam. Przeciągamy linę😂 Super ze wróciłaś. Powodzenia. Ile chcesz zrzucić? Ja podobnie jak Majax, pisze tu rzadziej. 

Na pewno 4 kg. W sumie chcialabym zejsc na 59..Ale to raczej nie waga bede sie za bardzo sugerowac.. tylko pomiarami tluszczu/ miesni. 

Wczoraj pocwiczylam, zrobilam trening z YouTube..Pot lal sie litrami ..nie sadzilam,ze mam Taka slaba kondycje.

I wypilam ponad 2 l wody, co dla mnie jest wielkim wyczynem 🤪

Dzis mam zamiar wyjsc na spacerek, zeby miesni troche odpoczely po wczorajszym.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I_can a przypomnij proszę ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ican 🥰 dla takich powrotów warto tu być. Mam nadzieję że kiedyś odezwie się TriplePanic i Emisia i inne dziewczyny które zabawily to trochę czasu😊

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w końcu ogarnęłam się po świętach i majowce. Niby w długi weekend było dużo ruchu to jednak jadłam normalnie nie zwracając uwagi czy jest deficyt czy nie, i na koniec czułam się nalana. Jutro się nie zważę bo wstaje przed 5, więc zrobie to na spokojnie w sobotę przed imprezą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😊 u nas piekne słoneczko , spędzamy prawie cały dzień na ogrodzie. 
Małej kupiliśmy piaskownice i siedzi w niej od rana do wieczora 

dzisiaj na wadze 54.05 kg 

oststnio nie mam czasu jeść, wczoraj zjadłam tylko obiad i o dziwo nie czułam głodu.. codziennie coś dokupuje do kuchni, przekladam, segreguje, wyrzucam😅 roboty a roboty, oczywiście jak to przy małej z doskoku.. w niedziele robimy pierwszego grilla w tym sezonie.. będą steki, cukinia i pieczone ziemniaczki😋 

mamamai a co masz za imprezę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Milkyway38 napisał:

Hej 😊 u nas piekne słoneczko , spędzamy prawie cały dzień na ogrodzie. 
Małej kupiliśmy piaskownice i siedzi w niej od rana do wieczora 

dzisiaj na wadze 54.05 kg 

oststnio nie mam czasu jeść, wczoraj zjadłam tylko obiad i o dziwo nie czułam głodu.. codziennie coś dokupuje do kuchni, przekladam, segreguje, wyrzucam😅 roboty a roboty, oczywiście jak to przy małej z doskoku.. w niedziele robimy pierwszego grilla w tym sezonie.. będą steki, cukinia i pieczone ziemniaczki😋 

mamamai a co masz za imprezę??

To bardziej impreza dla dzieci. Ale jesteśmy wszyscy zaproszeni. Sa to urodziny córki siostrzeńca mojego męża. Zacznie sie na sali zabaw, a potem juz dla dzieci i dorosłych w domu. Tyle ze pisałam już tu że będą tam osoby bacznie obserujące każdy mój nadprogramowy kilogram, ba! gram. Także niekomfortowo. Poza tym w związku z ta salą zabaw, planowałam ubrac sie na sportowo, tzn dżiny t-shirt, ramoneska (opcjonalnie, zalezy od pogody) i trampusie, ale mój małzonek chce wystroić sie na Luisa Alvaro, więc nie wiem. Z drugiej strony wiadomo za synem sie nalatam, z dzieci będzie najmłodszy i najmniejszy, pewnie spocę i nic nie użyję więc chciałam wygodnie. Może wezmę ciuchy na zmianę, ale czy to nie za duża ceregiela? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MamMai napisał:

To bardziej impreza dla dzieci. Ale jesteśmy wszyscy zaproszeni. Sa to urodziny córki siostrzeńca mojego męża. Zacznie sie na sali zabaw, a potem juz dla dzieci i dorosłych w domu. Tyle ze pisałam już tu że będą tam osoby bacznie obserujące każdy mój nadprogramowy kilogram, ba! gram. Także niekomfortowo. Poza tym w związku z ta salą zabaw, planowałam ubrac sie na sportowo, tzn dżiny t-shirt, ramoneska (opcjonalnie, zalezy od pogody) i trampusie, ale mój małzonek chce wystroić sie na Luisa Alvaro, więc nie wiem. Z drugiej strony wiadomo za synem sie nalatam, z dzieci będzie najmłodszy i najmniejszy, pewnie spocę i nic nie użyję więc chciałam wygodnie. Może wezmę ciuchy na zmianę, ale czy to nie za duża ceregiela? 

Ubierz się wygodnie, bo za maluchem się nalatasz, pozatym to impreza na sali zabaw a nie wesele..😊 twój maz może chce elegancko bo jak to faceci, nie wiedza ze dziecko cię może pobrudzić lub ...enka może uwierać 😅 ewentualnie ubierz jakaś zwiewna ...enkę i jakieś płaskie buty.. możliwości masz pare .. ja przy małej teraz tylko sportowe buty nosze, nie pamietam kiedy obcas miałam i takich na razie nie kupuje.. w lipcu czeka nas wesele to wtedy może coś kupie, musza być napewno wygodne ☺️
a spada Ci coś waga czy tak się waha, jak imię mnie czasami?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny trochę nie w temacie, ale powiem Wam że dopiero dzisiaj odkryłam jaką mamy ładną piosenke na Eurowizję. Jestem dumna.W czwartek półfinał z naszym reprezentantem. Od 2-3 lat nie oglądałam, ale w czwartek muszę. Jest super. Poza tym u mnie bez zmian, brak silnej woli, waga z tendencją wzrostową ostatnio, ale od poniedziałku sie biorę. Bo mąż wyjeżdza więc będę gotowała tylko lekkie jedzonko.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×