Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

13 godzin temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny podeszłam do transferu ostatniego zarodka. Zarezykowałam. Mam nadzieję, że będzie ok. Jeśli nie uda się. Dajemy sobie spokój ze względu na kasę. Będziemy zbierać kasę. Zrobimy badania immunologiczne i podejdziemy do transferu. Raczej na Czechy się zdecydujemy. Dziewczyny zawsze progesteron miałam piękny. A teraz słaby wczoraj 7 dpt 16.33ng/ml . W czwartek dam znać jaki jest wynik bety. Trochę bałam się pisać bo wiem że byście wstrzymały się i badania najpierw porobiły. Do trzech razy sztuka zobaczymy. 

Trzymam mocno kciuki 🤞🙏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny podeszłam do transferu ostatniego zarodka. Zarezykowałam. Mam nadzieję, że będzie ok. Jeśli nie uda się. Dajemy sobie spokój ze względu na kasę. Będziemy zbierać kasę. Zrobimy badania immunologiczne i podejdziemy do transferu. Raczej na Czechy się zdecydujemy. Dziewczyny zawsze progesteron miałam piękny. A teraz słaby wczoraj 7 dpt 16.33ng/ml . W czwartek dam znać jaki jest wynik bety. Trochę bałam się pisać bo wiem że byście wstrzymały się i badania najpierw porobiły. Do trzech razy sztuka zobaczymy. 

Zuzanna, czy dobrze rozumiem, że betę robisz już w ten czwartek! Trzymam mocne kciuki!!! 🍀

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jutro histeroskopia, mam cykora okropnego🥺 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny podeszłam do transferu ostatniego zarodka. Zarezykowałam. Mam nadzieję, że będzie ok. Jeśli nie uda się. Dajemy sobie spokój ze względu na kasę. Będziemy zbierać kasę. Zrobimy badania immunologiczne i podejdziemy do transferu. Raczej na Czechy się zdecydujemy. Dziewczyny zawsze progesteron miałam piękny. A teraz słaby wczoraj 7 dpt 16.33ng/ml . W czwartek dam znać jaki jest wynik bety. Trochę bałam się pisać bo wiem że byście wstrzymały się i badania najpierw porobiły. Do trzech razy sztuka zobaczymy. 

 

Trzymam kciuki 🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, MamaAniola napisał:

Zuzanna, czy dobrze rozumiem, że betę robisz już w ten czwartek! Trzymam mocne kciuki!!! 🍀

 

Tak jutro 🙂

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Memo napisał:

Dziewczyny jutro histeroskopia, mam cykora okropnego🥺 

Trzymam kciuki ✊👊 . Nic nie doradze, bo to badanie raczej przede mną. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Memo napisał:

Dziewczyny jutro histeroskopia, mam cykora okropnego🥺 

Masz histeroskopię w znieczuleniu czy bez?

Nie bój nie taki diabeł straszny😀 ja miałam ten zabieg i wspominam go lepiej niż badanie drożności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Jennn napisał:

Masz histeroskopię w znieczuleniu czy bez?

Nie bój nie taki diabeł straszny😀 ja miałam ten zabieg i wspominam go lepiej niż badanie drożności. 

W znieczuleniu,  tutaj nie miałam opcji wyboru. Powiedzieli , że jest w znieczuleniu i tyle. 

Ja oczywiście już na wyrost boję się co uslysze po🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Memo napisał:

W znieczuleniu,  tutaj nie miałam opcji wyboru. Powiedzieli , że jest w znieczuleniu i tyle. 

Ja oczywiście już na wyrost boję się co uslysze po🙄

Jeśli lekarz nie znajdzie nic podejrzanego podczas badania, to nic nie usłyszysz😜

Potem będzie trzeba tylko poczekać na wyniki biopsji. Ja też się trochę martwiłam czy nie będzie stanu zapalnego, ale ostatecznie wyniki wyszły dobre. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jennn napisał:

Jeśli lekarz nie znajdzie nic podejrzanego podczas badania, to nic nie usłyszysz😜

Potem będzie trzeba tylko poczekać na wyniki biopsji. Ja też się trochę martwiłam czy nie będzie stanu zapalnego, ale ostatecznie wyniki wyszły dobre. 

 

O to  super,  że miałaś dobre wyniki🙂

Oby i u mnie było ok 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, 

Mały update co u mnie. Dzisiaj wizyta u lekarza, 31tc. Wiktor zdrowo rośnie, ma ponad 2 kg, ułożony główka w dół. Jest większy niż standard na ten wiek ciazy, w związku z czym termin porodu z usg wychodzi wczesniejszy niż ten kalendarzowy - z usg 8.07., kalendarzowo 20.07. Wszyscy już na niego czekamy ♥️🥰

  • Like 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, MamaAniola napisał:

Dziewczyny, 

Mały update co u mnie. Dzisiaj wizyta u lekarza, 31tc. Wiktor zdrowo rośnie, ma ponad 2 kg, ułożony główka w dół. Jest większy niż standard na ten wiek ciazy, w związku z czym termin porodu z usg wychodzi wczesniejszy niż ten kalendarzowy - z usg 8.07., kalendarzowo 20.07. Wszyscy już na niego czekamy ♥️🥰

Cudownie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MamaAniola napisał:

Dziewczyny, 

Mały update co u mnie. Dzisiaj wizyta u lekarza, 31tc. Wiktor zdrowo rośnie, ma ponad 2 kg, ułożony główka w dół. Jest większy niż standard na ten wiek ciazy, w związku z czym termin porodu z usg wychodzi wczesniejszy niż ten kalendarzowy - z usg 8.07., kalendarzowo 20.07. Wszyscy już na niego czekamy ♥️🥰

MamaAnioła, Twoja córka też chyba była duża z tego co pamiętam🤔

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jennn napisał:

MamaAnioła, Twoja córka też chyba była duża z tego co pamiętam🤔

 

 

Dokładnie tak, 4100g, 62 cm. Śmiałam się wczoraj do Pani Doktor, bo historia się powtarza, doslownie. W ciąży z corka też usg pokazywało termin porodu 2 tygodnie wcześniej niż to kalendarzowe - a urodziłam 2 dni po terminie. Tylko no właśnie... Duża dziewczyna 😀😍 także podchodzę z rezerwa do tych terminów wyznaczonych w badaniu, choć nie lekceważę i z pewnością będę już czekała na walizkach 😀 nie mniej jednak na myśl o porodzie takiego 'klopsa' aż mnie wszystko boli 🙊🙈

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MamaAniola napisał:

Dziewczyny, 

Mały update co u mnie. Dzisiaj wizyta u lekarza, 31tc. Wiktor zdrowo rośnie, ma ponad 2 kg, ułożony główka w dół. Jest większy niż standard na ten wiek ciazy, w związku z czym termin porodu z usg wychodzi wczesniejszy niż ten kalendarzowy - z usg 8.07., kalendarzowo 20.07. Wszyscy już na niego czekamy ♥️🥰

Super! właśnie o Was ostatnio myślałam, że ciekawe jak się macie 🙂 jak ten czas ucieka, jeszcze trochę i ostatnia prosta przed Tobą 🥰  wszystkiego dobrego, rośnijcie zdrowo 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, dzisiaj o 12:30 mam online termin w PFC Praga. Jestem bardzo ciekawa całej wizyty i tego co usłyszę 🙂 Niestety w Niemczech do 3 transferu nie podeszłam. Miał być w zeszły piątek, ale znowu „ wszystko umarło „i nie było co transferować 😞. Nie mam już więcej zarodków. W Niemczech do Invitro już nie podejdę, za drogo i jakoś mimo, ze to była moja pierwsza procedura, to jakoś straciłam wiarę, ze mi się tu uda. ( z 15 zarodków miałam tylko tak naprawde jeden dobry nadający się do transferu) Zobaczymy jaki plan dziś usłyszę 🙂 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie udało się. Progesteron 19.41ng/ml. Beta 1.06mIU/ml. 

  • Sad 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny nie udało się. Progesteron 19.41ng/ml. Beta 1.06mIU/ml. 

Zuzanna przykro mi 😞 nie obwiniaj się że nie zbadalas immunologii... pewnie teraz sobie myślisz co by było gdybyś ja zbadała... ale powiem Ci... Ja zbadalam brałam leki immunologiczne a i tak się nie udawało  😞  widocznie tak miało się stać a szczęście uśmiechnie sie do Ciebie trochę później  😀  ściskam Cię mocno i przytulam. Trzymaj się w tym trudnym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maddalena napisał:

Cześć dziewczyny, dzisiaj o 12:30 mam online termin w PFC Praga. Jestem bardzo ciekawa całej wizyty i tego co usłyszę 🙂 Niestety w Niemczech do 3 transferu nie podeszłam. Miał być w zeszły piątek, ale znowu „ wszystko umarło „i nie było co transferować 😞. Nie mam już więcej zarodków. W Niemczech do Invitro już nie podejdę, za drogo i jakoś mimo, ze to była moja pierwsza procedura, to jakoś straciłam wiarę, ze mi się tu uda. ( z 15 zarodków miałam tylko tak naprawde jeden dobry nadający się do transferu) Zobaczymy jaki plan dziś usłyszę 🙂 

 

Daj znać po! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, AsiaWin napisał:

Zuzanna przykro mi 😞 nie obwiniaj się że nie zbadalas immunologii... pewnie teraz sobie myślisz co by było gdybyś ja zbadała... ale powiem Ci... Ja zbadalam brałam leki immunologiczne a i tak się nie udawało  😞  widocznie tak miało się stać a szczęście uśmiechnie sie do Ciebie trochę później  😀  ściskam Cię mocno i przytulam. Trzymaj się w tym trudnym czasie...

Dzięki dziewczyny. Będę tu z Wami codziennie mimo że w tym roku nie zadziałamy, ale czuję się z Wami jak w rodzinie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zuzanna. napisał:

Dzięki dziewczyny. Będę tu z Wami codziennie mimo że w tym roku nie zadziałamy, ale czuję się z Wami jak w rodzinie. 

Pozbieraj siły i kasę.  Ja też miałam ostatni transfer rok temu a dopiero niedługo zacznę następna procedurę! I jestem tu caly czas 😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zuzanna. napisał:

Dzięki dziewczyny. Będę tu z Wami codziennie mimo że w tym roku nie zadziałamy, ale czuję się z Wami jak w rodzinie. 

Przykro mi Zuzanna, naprawdę współczuję, znam ten ból niepowodzenia bardzo dobrze,  ale nie poddawaj się! Tak jak pisze Asia pozbieraj siły, kasę i wracaj! 

Ja też mimo że końcem września 2021 urodziłam córeczkę to zaglądam na forum co jakiś czas i bardzo wszystkim kibicuje! Tyle wsparcia i wiedzy co tutaj od Was nie znajdzie się nigdzie! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Zuzanna. napisał:

Dzięki dziewczyny. Będę tu z Wami codziennie mimo że w tym roku nie zadziałamy, ale czuję się z Wami jak w rodzinie. 

Zuzanna przykro mi😔, będę dalej trzymać za Ciebie kciuki, żeby w końcu uśmiechnęło się do Ciebie szczęście🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MamaAniola napisał:

Dziewczyny, 

Mały update co u mnie. Dzisiaj wizyta u lekarza, 31tc. Wiktor zdrowo rośnie, ma ponad 2 kg, ułożony główka w dół. Jest większy niż standard na ten wiek ciazy, w związku z czym termin porodu z usg wychodzi wczesniejszy niż ten kalendarzowy - z usg 8.07., kalendarzowo 20.07. Wszyscy już na niego czekamy ♥️🥰

Cudownie! Już bliżej niż dalej! Terminy porodu terminami a Wiktorek sobie i tak może swój własny ustalić 😉trzymajcie się tam cieplutko.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny nie udało się. Progesteron 19.41ng/ml. Beta 1.06mIU/ml. 

Zuzanna strasznie mi przykro😔 mam nadzieję że jakoś się trzymasz..

Ja tez dzisiaj kiepski dzień...okazało się ze mam  za wysoki poziom wit d i tarczycy...lekarz ma mi wysłać receptę na nowe leki i czekać kolejne 6 tyg na powtórzenie badań..myślałam ze juz na  tym cyklu będą podchodzic do transferu a tu...

Nie mogę przestać płakać...wiem ze to glupie bo to jakby "tylko" przesuniecie w czasie ale to juz kolejne takie przesunięcie bo mieliśmy różne przeboje ze tak to nazwe po drodze...

Czasem mam ochotę walnąć wszystkim.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Teklaoli napisał:

Zuzanna strasznie mi przykro😔 mam nadzieję że jakoś się trzymasz..

Ja tez dzisiaj kiepski dzień...okazało się ze mam  za wysoki poziom wit d i tarczycy...lekarz ma mi wysłać receptę na nowe leki i czekać kolejne 6 tyg na powtórzenie badań..myślałam ze juz na  tym cyklu będą podchodzic do transferu a tu...

Nie mogę przestać płakać...wiem ze to glupie bo to jakby "tylko" przesuniecie w czasie ale to juz kolejne takie przesunięcie bo mieliśmy różne przeboje ze tak to nazwe po drodze...

Czasem mam ochotę walnąć wszystkim.. 

 

A masz problem z tarczycą? Bo u mnie nie bada się poziomu przed transferem. Wit d też nie ,suplementowałaś ja może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Teklaoli napisał:

Zuzanna strasznie mi przykro😔 mam nadzieję że jakoś się trzymasz..

Ja tez dzisiaj kiepski dzień...okazało się ze mam  za wysoki poziom wit d i tarczycy...lekarz ma mi wysłać receptę na nowe leki i czekać kolejne 6 tyg na powtórzenie badań..myślałam ze juz na  tym cyklu będą podchodzic do transferu a tu...

Nie mogę przestać płakać...wiem ze to glupie bo to jakby "tylko" przesuniecie w czasie ale to juz kolejne takie przesunięcie bo mieliśmy różne przeboje ze tak to nazwe po drodze...

Czasem mam ochotę walnąć wszystkim.. 

 

Jaka tarczyca Ci wyszła? U mnie ciężko. Trzymam kciuki za Ciebie 👊👊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zuzanna. napisał:

Jaka tarczyca Ci wyszła? U mnie ciężko. Trzymam kciuki za Ciebie 👊👊

Dzięki kochana 😊 ja za Ciebie tez trzymam  żeby mimo wszystko zdarzył się  u Was ten mały cud🤞nigdy nie wiadomo 😉

Wiesz co, nie wiem dokładnie bo to przez telefon mi mówiła i ja nie wszystkie angielskie nazwy medyczne kojarzę, więc to jedno, a dwa,to jak mi powiedziała ze trzeba 6 tygodni leki brać  bla bla to ja już  się włączyłam i nie słuchałam dokładnie.  Mają mi wszystko wysłać mailem co i jak ale póki  co nie sprawdzałam jeszcze bo nie mam na to siły. 

Ta piguła mówiła coś o dietach na regulacje tarczycy wiec muszę pomyśleć i może do dziewczyn z akademii płodnosci napisze🤔 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, kaja356 napisał:

A masz problem z tarczycą? Bo u mnie nie bada się poziomu przed transferem. Wit d też nie ,suplementowałaś ja może ?

No właśnie podobno nie ale lekarz mowil ze niby tarczyca ok ale przy ivf oni chca miec odpowiedni poziom a z wit d to jest tak ze dobrze badać zeby nie była za niska a ja suple brałam i przedobrzyłam🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Teklaoli napisał:

No właśnie podobno nie ale lekarz mowil ze niby tarczyca ok ale przy ivf oni chca miec odpowiedni poziom a z wit d to jest tak ze dobrze badać zeby nie była za niska a ja suple brałam i przedobrzyłam🙈

Jaki masz poziom TSH ? Ja też biorę Wit d3 ale teraz coraz więcej słoneczka to chyba przestanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×