Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pannajulianna

Znak od Boga

Polecane posty

Kochani. Mam nietypowe pytanie . Ake zacznę od początku..

Dzis rano szykujemy się do kościoła. Ja, mąż, córka i syn. Otwieram szafę, żeby poszukać w co się ubrać, a tam wylatuje mi z szafy łańcuszek z medalikiem Matki Bożej.  To nie mój, bo mój jest zerwany w innym miejscu (specjalnie sprawdzałam), to również nie meza ani dzieci, bo dzieci są malenkie. Dzwoniłam do znajomych rodziny. Niestety to niczyje. Od jakiegoś czasu midle się gorliwie, jestem w ciężkiej sytuacji i proszę Boga, Matką Boża i Ducha Świętego o rozwiązanie mojego problemu. Nie myślcie, ze jestem wariatka. Ale dziś rano i wczoraj i od kilku dni powtarzam sobie jedno " Boże i Matko Boża jeżeli jesteście dajcie mi jakiś znak" . A tu taka sytuacja i zwłaszcza dziś w takie święto. Matka Boża Królowo Polski. .. Miał ktoś podobne doświadczenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko..ja też mam podobnie do Ciebie tzn modlę się o jakiś znak że Bóg istnieje.Niby wierze a jednak wątpię..nie przejmuj się wypowiedziami wrogów Boga i Kościoła,wiedz że jest nas więcej. Dzisiaj np zgubiłam kartę do bankomatu,prosiłam Boga i św Antoniego o pomoc i karta odnalazła się.Może i można to inaczej wytłumaczyć ale ja chce wierzyć że to taki mały cud i zamierzam zamówić msze dziękczynną ogólnie za wszystkie odebrane łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2022 o 19:27, pannajulianna napisał:

Kochani. Mam nietypowe pytanie . Ake zacznę od początku..

Dzis rano szykujemy się do kościoła. Ja, mąż, córka i syn. Otwieram szafę, żeby poszukać w co się ubrać, a tam wylatuje mi z szafy łańcuszek z medalikiem Matki Bożej.  To nie mój, bo mój jest zerwany w innym miejscu (specjalnie sprawdzałam), to również nie meza ani dzieci, bo dzieci są malenkie. Dzwoniłam do znajomych rodziny. Niestety to niczyje. Od jakiegoś czasu midle się gorliwie, jestem w ciężkiej sytuacji i proszę Boga, Matką Boża i Ducha Świętego o rozwiązanie mojego problemu. Nie myślcie, ze jestem wariatka. Ale dziś rano i wczoraj i od kilku dni powtarzam sobie jedno " Boże i Matko Boża jeżeli jesteście dajcie mi jakiś znak" . A tu taka sytuacja i zwłaszcza dziś w takie święto. Matka Boża Królowo Polski. .. Miał ktoś podobne doświadczenie? 

Nie miałam takich doświadczeń. Ale to dziwne że medalik pojawił się z nikąd. Może znajomi i rodzina nie pamiętają że to ich medalik lub mąż coś ukrywa. Jestem wierzącą ale w takie cuda nie wierzę. Modlić się można ale Bóg bez naszej pracy nic nie zmieni. Wiara w znaki to trochę tak jak wiara w zabobony a to już nie pochodzi od Boga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Nie ma boga. 

Nie strasz nicością! Widzisz co narobiłaś?! 
Przez Ciebie zaczynam się bać, że po smercy wpadnę do wielkiej czarnej dziury spadając bez końca końca końca końca nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×