Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ni z gruszki ni z pietruszki napisal. Nie bedziemy ze sobą juz pisac, bo to zupełnie nie ma sensu... dodam, że sam zaczepia i daje sprzeczne sygnały  po co on to robi ? Ja mu napisałam ok. 

• Thanks 1

7 minut temu, WszedłamNaChwilę napisał:

Już ci pisali ludzie, po co.

Mozesz przypomnieć po co te jego zagrywki ?

3 minuty temu, WszedłamNaChwilę napisał:

Bo są ludzie normalni i tacy, którzy wierzą, że każdy czeka na ich skinienie palca. Przekonani, że o każdej porze dnia i nocy mogą kogoś nawiedzić bez problemu. Ale to wina twoja, bo wałkujesz temat, zamiast olać kolesia.

2 dni temu pisal,  ze nie chce innej i jak zrobię to z innym będę dzi... i nie chce mnie widzieć jeśli to zrobię, ze jest zazdrosny . O co w tym wszystkim chodzi? Czuje się jak w pułapce jakieś.  Jak na karuzeli emocjonalnej . 

4 minuty temu, WszedłamNaChwilę napisał:

Ułomna jesteś? Bo jak nie to olej i miej w dupje te tanie zagrywki. No błagam.

No nie jestem, tylko probuje zrozumieć to chore zachowanie.

1 godzinę temu, Scandal2020 napisał:

2 dni temu pisal,  ze nie chce innej i jak zrobię to z innym będę dzi... i nie chce mnie widzieć jeśli to zrobię, ze jest zazdrosny . O co w tym wszystkim chodzi? Czuje się jak w pułapce jakieś.  Jak na karuzeli emocjonalnej . 

Nie znam wprawdzie całej historii, ale to co tu przeczytałam już mi wystarczy. Co za typ. Wierzyć mi się nie chce, że on tak na serio. Nad czym się jeszcze zastanawiasz? Olej go! Sprzeczne sygnały...pewnie się świetnie przy tym bawi 😕 Ech...

No nie jestem, tylko probuje zrozumieć to chore zachowanie.

Szkoda Twoich nerwów.

8 minut temu, *Małgośka* napisał:

Nie znam wprawdzie całej historii, ale to co tu przeczytałam już mi wystarczy. Co za typ. Wierzyć mi się nie chce, że on tak na serio. Nad czym się jeszcze zastanawiasz? Olej go! Sprzeczne sygnały...pewnie się świetnie przy tym bawi 😕 Ech...

Podejrzewam, że to narcyz .. pisal wiele razy, ze nie bedzie pisal, po czym pisal, wyznania miłosne, ciągle pompowanie ego,  potem cisza, potem , ze to sensu nie ma. Sytuacja powtarza się na okrągło... czy on jest chory ? Nie zamierzam go uleczać i bawić się w Matkę Teresę, ale ciekawi mnie czy to premedytacja .

Podejrzewam, że to narcyz .. pisal wiele razy, ze nie bedzie pisal, po czym pisal, wyznania miłosne, ciągle pompowanie ego,  potem cisza, potem , ze to sensu nie ma. Sytuacja powtarza się na okrągło... czy on jest chory ? Nie zamierzam go uleczać i bawić się w Matkę Teresę, ale ciekawi mnie czy to premedytacja .

Taki przerywany ghosting 😉 Może i narcyz. Dziwne, ja tego nie wiem co jest prawdziwą przyczyną, też obstawiam albo jakieś zaburzenie psychiczne, albo jest zwykłym sk/u/r..., którego to bawi. Proponuję w obu przypadkach nie zaprzątać sobie nim głowy. Nie warto.

Napisano (edytowany)
13 godzin temu, Scandal2020 napisał:

Jesli wasze inicjaly to P i M, bo znam taką jedną parę co się tak bawi w głupie gierki i robieniu sobie na zlosc wywolywaniem zazdrosci  to oboje jestescie niedojrzali emocjonalnie i siebie warci. Jedno głupie i drugie.

Edytowano przez Karinnka
.

13 godzin temu, Scandal2020 napisał:

Chory psychicznie. Męczy siebie i Ciebie. 

9 godzin temu, Karinnka napisał:

Jesli wasze inicjaly to P i M, bo znam taką jedną parę co się tak bawi w głupie gierki i robieniu sobie na zlosc wywolywaniem zazdrosci  to oboje jestescie niedojrzali emocjonalnie i siebie warci. Jedno głupie i drugie.

Nie. To nie nasze inicjały.  On nabuzowany jest i nawet mi czesc nie powie... Ja mu napisałam wxzesniej ze ok nie musimy pisac to o co ta obraza?

8 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Chory psychicznie. Męczy siebie i   On nabuzowany jest i nawet mi czesc nie powie... Ja mu napisałam wxzesniej ze ok nie musimy pisac to o co ta obraza?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się