Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karinnka

Jakie to dziwne aż niesamowite

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Dlaczego zawsze gdy już nie mogę wytrzymać, ogromnie za nim tęsknie wręcz błagam w myślach aby się do mnie odezwał on nagle się odzywa. Dzis mija kilka tygodni odkąd nie piszemy, ale obiecałam sobie że pierwsza się nie odezwe. 

Wypilam sobie dzisiaj trochę i mysle matko jak ja pragne tego żeby się do mnue odezwał, nie mineła godzina patrze, a tu wiadomosc od niego. Często z nim tak mam czy to nie jest niesamowite? Zawsze gdy tak mocno pragnę aby się odezwał on to robi dosłownie w ciagu godziny 😳szok.

Edytowano przez Karinnka
.

Prawo przyciągania hehe

• Like 1

Kwanty. Telepatia ma coś wspólnego ze splątaniem kwantowym na odległość.

2 minuty temu, TymczasowyDziadLeśny napisał:

Nie jaraj się tak, bo to wszystko i tak guwno warte jest.

pewnie tak, masz rację, ale sam fakt, ze gdy tak bardzo tego pragnę, gdy aż mnie ściska i na samą myśl o nim dostaje motyli w brzychu i myślę sobie błagam odezwij się bo oszaleje i on się odzywa i to nie w przeciągu kilku godzin a max do godziny od tych moich myśli kurczak jestem w szoku

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Olimpia Leone napisał:

Kwanty. Telepatia ma coś wspólnego ze splątaniem kwantowym na odległość.

Nie mogę w to uwierzyć, ze tak silnie moje myśli oddziałowują na niego. Ciekawe co się dzieje w jego umyśle, że się odzywa akurat w tym właśnie momencie?

Edytowano przez Karinnka
.

2 minuty temu, Karinnka napisał:

Nie mogę w to uwierzyć, ze tak silnie moje myśli oddziałowują na niego. Ciekawe co się dzieje w jego umyśle, że się odzywa akurat w tym właśnie momencie?

Pewnie myśli o Tobie, twoje myślenie pobudza jego myśli. Energia myśli jest potężniejsza niż się światu wydaje...😉 Z tym, że trzeba wierzyć i mieć nadzieję, a nie próbować na kogoś wpłynąć umysłem i siłą woli inaczej zaklina się rzeczywistość, a to jest demoniczne. Ostatnio oglądałam fantastyczny filmik na YT Langusta na palmie, klawy gość.:D

• Like 1

23 minuty temu, Argen88 napisał:

Prawo przyciągania hehe

Wydaje mi się, że to nie jest dobro tylko zło. Kiedyś próbowałam to praktykować, ale za każdym razem czułam się nieswojo. Potem do mnie dotarło, że to są pewne sztuczki mające na celu zaklinać rzeczywistość. Wtedy kompletnie z tego zrezygnowałam, natomiast nie ma nic złego w dążeniu do celu. Jednak mantra jest zła o ile nie jest zwrócona do Boga. Zawsze miejmy to ma uwadze.

17 minut temu, Olimpia Leone napisał:

Pewnie myśli o Tobie, twoje myślenie pobudza jego myśli. Energia myśli jest potężniejsza niż się światu wydaje...😉 Z tym, że trzeba wierzyć i mieć nadzieję, a nie próbować na kogoś wpłynąć umysłem i siłą woli inaczej zaklina się rzeczywistość, a to jest demoniczne. Ostatnio oglądałam fantastyczny filmik na YT Langusta na palmie, klawy gość.:D

Ale to jest tak niesamowite dla mnie. Że nic nic, nagle ja zaczynam intensywnie tak niewiadomo skąd tak intensywnie o nim mysleć,  że w samej tej mysli jestem silnie podniecona i wtedy bach on się odzywa.

4 minuty temu, Karinnka napisał:

Ale to jest tak niesamowite dla mnie. Że nic nic, nagle ja zaczynam intensywnie tak niewiadomo skąd tak intensywnie o nim mysleć,  że w samej tej mysli jestem silnie podniecona i wtedy bach on się odzywa.

Może zaczynasz myśleć, bo to on myślał najpierw... 😁 I dlatego się odezwał.

• Like 1

50 minut temu, Olimpia Leone napisał:

Może zaczynasz myśleć, bo to on myślał najpierw... 😁 I dlatego się odezwał.

możliwe i to nawet bardzo, bo nagle tak zaczęłam intensywnie myśleć, że myślałam, że oszaleje 🙂

Jest coś takiego. Zdarzyło się spotkać znajomą o której pomyślałam. Ale nigdy nie wiesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować