Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Od jakiegoś czasu coś z Patrycja było nie tak - dzisiejsze stories dają do myślenia… Andrzej odszedł? 

Niestety na to wygląda. Dzisiaj Patrycja dodała story to sugerujące, ale później to usunęła. Ja jestem w szoku 🥺

8 godzin temu, monaboliglova88 napisał:

Ale zmarl czy odszedł bo sie rozeszli? 

Żyć żyje Andrzej.

Gość Maarchewa
Napisano (edytowany)

Lubię tę rodzinkę, obserwuję od czasu ciąży Patrycji z Igą. Jestem w szoku, że tak to się potoczyło, smutne... 

Edytowano przez Maarchewa

Albo zaczął pić. Po tych jazdach na Ukrainę to realne.

Przykro patrzeć na nią. Swoją drogą to pokazuje, że nie ma Perfect couple. Dwa miesiące temu spijali sobie z dzióbków a teraz jest jak jest.

• Like 1

Widać było, że Andrzej mocno się zaangażował w pomoc na Ukrainie i no może w jednym wyszło dobrze a na życie wyszło gorzej... Współczuje jej tak po prostu... i w szoku jestem, no tak po prostu.

No ale czy to byłby powód żeby się rozchodzić? W sensie okej, jeździł w niebezpieczne rejony i to też nie jest rozsądne jak się ma trójkę dzieci, ale chyba to nie jest aż taki powód żeby odchodzić. 

Tym bardziej że byli tacy slodkopierdzacy (w pozytywnym znaczeniu)

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Fou napisał:

No ale czy to byłby powód żeby się rozchodzić? W sensie okej, jeździł w niebezpieczne rejony i to też nie jest rozsądne jak się ma trójkę dzieci, ale chyba to nie jest aż taki powód żeby odchodzić. 

Tym bardziej że byli tacy slodkopierdzacy (w pozytywnym znaczeniu)

No własnie, a patrząc na Patrycje i jej reakcje to była dumna z Andrzeja, mimo, ze bardzo sie o niego bała (co jest oczywiste). Mnie jest strasznie przykro, nie moge patrzeć na jej smutną buzie. Wydaje mi sie, ze Pati jest taka ciepła, kochana i troskliwa. Z Andrzejem wydawali się zgranym i kochającym małżenstwem, zycie jak dla mnie wymarzone : piekny dom, kolejny w planach, dwójka wspaniałych i wywalczonych (starania) dzieci, częste podróże, no zyć nie umierać. Nie oszukujmy się coś musi byc na rzeczy bo nie widac Andrzeja w ogóle na stories, a Pati nawet jak spał z młodym to potrafila wrzucic ich zdjecie, czy nawet jak przechodził w kuchni, no cokolwiek, widac było, ze jest,a  teraz no niestety.

Edytowano przez Tulfinek

No serio. Ona jest na maksa pozytywną dziewczyną. Widać że mają dużo pieniędzy, ale w ogóle tym nie epatuje, widać, że umie się dzielić, tak samo on. Mam nadzieję, że to ogarną 😕

• Like 2

29 minut temu, Fou napisał:

No serio. Ona jest na maksa pozytywną dziewczyną. Widać że mają dużo pieniędzy, ale w ogóle tym nie epatuje, widać, że umie się dzielić, tak samo on. Mam nadzieję, że to ogarną 😕

Dokładnie,  też mie jej żal ,mam ochotę ja  przytulić. Bardzo fajna dziewczyna, kreatywna, wesola  Z dystansem do majątku,  który ma jej mąż.  Oby jej się wszystko poukładało :( 

• Like 1

Myśle, ze ta Ukraina była tylko pretekstem Andrzeja do wyjechania z domu…  Wydawał się fajnym facetem a okazał się dupkiem 

22 minuty temu, Magda_122 napisał:

Myśle, ze ta Ukraina była tylko pretekstem Andrzeja do wyjechania z domu…  Wydawał się fajnym facetem a okazał się dupkiem 

Lepszej se nie znajdzie. Bardziej zapatrzonej, ładniejszej i oddanej 🙂 mysle, że Patrycja docenia jak dużo dzięki niemu mogła, ale też nie wygląda na osobę, która chce być utrzymanka i dlatego chociażby ten jej sklepik.

Może to tylko chwilowe kłopoty i się po prostu pokłócili.

Tez tak myśle. Patrycja da sobie radę… wiadomo, wyjazdów już takich nie będzie😏 

kurde a tyle mieli planów, dom mieli budować, kampera kupić…

11 minut temu, Magda_122 napisał:

Tez tak myśle. Patrycja da sobie radę… wiadomo, wyjazdów już takich nie będzie😏 

kurde a tyle mieli planów, dom mieli budować, kampera kupić…

Jak ją zostawił to i tak będzie grube alimenty płacił na ich trójkę 😉 bo jej też się należą, bo aktualnie opiekuje się Iga. Generalnie. Jak Cie zostawił to Patrycja mam nadzieję, że go ogolocisz do samych majtek 😜

1 godzinę temu, Fou napisał:

Lepszej se nie znajdzie. Bardziej zapatrzonej, ładniejszej i oddanej 🙂 mysle, że Patrycja docenia jak dużo dzięki niemu mogła, ale też nie wygląda na osobę, która chce być utrzymanka i dlatego chociażby ten jej sklepik.

Może to tylko chwilowe kłopoty i się po prostu pokłócili.

na pewno się rozwodzą

Jak na moje dziwna sprawa! Fakt Patrycja wspominała, ze bardzo się stresuje wyjazdami Andrzeja na Ukrainę. 

Bardzo lubię ją oglądać i Andrzeja, ale zawsze coś od niego biło dziwnego albo tylko ja mialam takie wrażenie. 
Patrycja jest wartościowa widać to po niej a co się tam dzieje czas pokaże jednak serce pęka widząc ją w takim stanie. A jeżeli Andrzej ją zostawił to mogę mu tylko współczuć

A wyjazdy będą podróże idzie ogarnąć zwłaszcza z takim zapleczem i tego jej życzę by żyła i cieszyła się każda chwilą 😍 Serio ją uwielbiam za tą skromność jaka od niej bije mimo tego co ma 💪🏻

W ogóle coś wielką przyjaźń z siostrami się skończyła (zwłaszcza Andrzeja z Jackiem) a kiedyś to potrafili co chwilę się widywać.

21 minut temu, Fou napisał:

W ogóle coś wielką przyjaźń z siostrami się skończyła (zwłaszcza Andrzeja z Jackiem) a kiedyś to potrafili co chwilę się widywać.

Myśle, ze tutaj się nic nie zmieniło tzn nie wszystko wiemy a przecież raz pni byli ma wyjeździe później Siostry w Egipcie 🤔 Może zupełny przypadek 

A to jest potwierdzone?? Zanim zaczniecie go obrazac to moze dowiedzcie sie czy to prawda

• Like 1

2 minuty temu, wera4112 napisał:

A to jest potwierdzone?? Zanim zaczniecie go obrazac to moze dowiedzcie sie czy to prawda

Dokładnie! Nic tak naprawdę nie wiemy prócz braku Andrzeja na relacjach i tego ze ona jest smutna 

• Like 1

Przed chwilą, Marysia11112134 napisał:

Dokładnie! Nic tak naprawdę nie wiemy prócz braku Andrzeja na relacjach i tego ze ona jest smutna 

no ale coz lepiej juz wyzywac od dupkow itp smutne 

• Sad 1

1 minutę temu, Magda_122 napisał:

Pisała post, ze została porzucona 

kiedy? nic nie widze

7 minut temu, wera4112 napisał:

Ja go nie obrażam 🙂 mam nadzieję, że to po prostu spina małżeńska. Może trochę większa, bo ewidentnie go w domu nie ma, ale no chciałabym, żeby tak było, bo wg mnie są spoko para, która dużo przeżyła razem.

Ale jeśli się rozstali, no to wina jest ewidentna, bo Patrycja została w domu z dzieciakami i płacze 🤷‍♀️

8 minut temu, Fou napisał:

Ja go nie obrażam 🙂 mam nadzieję, że to po prostu spina małżeńska. Może trochę większa, bo ewidentnie go w domu nie ma, ale no chciałabym, żeby tak było, bo wg mnie są spoko para, która dużo przeżyła razem.

Ale jeśli się rozstali, no to wina jest ewidentna, bo Patrycja została w domu z dzieciakami i płacze 🤷‍♀️

Ogladalam to myslalam ze moze sytuacja na Ukrainie ja tak przejela itp. Ale jesli sie potwierdzi z Andrzejem to przykro. Smutno mi sie zrobilo bo Pati bardzo polubiłam. Tyle przeszli razem.

31 minut temu, wera4112 napisał:

kiedy? nic nie widze

Sorki nie post tylko na relacji wczoraj były cytaty o porzuceniu a później zdjecie jej z dziecmi i ze nikogo nie zmusi jak nie chce z nimi być 

9 minut temu, Magda_122 napisał:

Sorki nie post tylko na relacji wczoraj były cytaty o porzuceniu a później zdjecie jej z dziecmi i ze nikogo nie zmusi jak nie chce z nimi być 

Dokładnie, wczoraj była taka storka i później ją usunęła. 

A jednak znalazł sobie nową. Mam nadzieję, że go wydoi i zostawi, bo na bank poleciała na jego błyskotliwy charakter i piękno zewnetrzne 😉 nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby zostawiać swoją super oddaną żonę, z dwójką dzieci małych 🤷‍♀️ 

To tylko dowodzi że facetom nie należy zbyt słodzić w życiu, bo przestają doceniać 

• Like 3
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się