Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
donmatteo93

Poszukiwana niewolnica na pewien czas bądź na stałe

Polecane posty

Szukam niewolnicy od 2 miesięcy pod tym jak zregnywalem z poprzedniej z powodów osobistych mojej niewolnicy. A więc ponownie wrzucam posta dla potencjalnych niewolnic. Wiek? Bez znaczenia.. Nie ważne jaka jesteś ważne co chcesz I czego pragniesz, liczy się dla mnie pełne zaangażowanie w służbę. Mieszkam aktualnie zagranicą ale jeśli potencjalną kandytka będzie zdeterminowana może zamieszkać w moim mieszkaniu na stałe.. O mnie :pan jest wysoki,  wciąż młody, 29 lat, ma poczucie humoru, szatyn, niebiesko zielone oczy, pracuje na pełny etat,jest surowy i ambitny, zawsze dąży do końca i wybranego celu,ma bardzo duża słabość do lateksu. Był posiadaczem 4 niewolnic odkąd skończył 18 rok życia. Ceni sobie gdy niewolnica jest bardzo uczynna i pracowita.

Co oczekuje na początek otóż, robię casting na potencjalną niewolnice, przez 3 miesiące jest to relacja wirtualna gdzie  niewolnica poznaje swojego pana i nawiązuje do bycia uległą. Po 3 miesiącach następuja sesje dwudniowe wraz nauka zwyczajów swojego przyszłego pana. 

Jeśli chcesz skontaktować się ze mną potencjalną niewolnico, napisz do mnie pod adresem mailowym nerwus.xp15@gmail.com, załącz odpowiednie zdjęcie dla Pana oraz napisz coś o sobie, jakie masz predyspozycje do swojej uległości. Pozdrawiam Pan M. 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×