Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylwuszek

Dieta Ketogeniczna - Żółty nalot na języku

Polecane posty

Kochani, czy ktoś ma wiedzę dotyczącą powodów pojawienia się żółtego nalotu na języku w trakcie diety keto? Na necie podane sa tylko szczątkowe informacje, natomiast z tego co wyczytałam trochę martwię się o to, czy moje organy wewnętrzne mają nie dobrze. Jestem na diecie o 5 dni, przeszłam na nią drastycznie, z dnia na dzień. Dziś czuję się już bardzo dobrze, przemiana materii wróciła do normy, mam naprawdę sporo energii wiec być może jestem już w ketozie. 

Czy ktoś miał podobną sytuację albo zna się na temacie i mógłby powiedzieć mi skąd to się bierze, czy powinnam się denerwować oraz co z tym dalej zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyczytałam, że żółty język może być objawem odwodnienia. Czyli ogólnie można strzelać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Sylwuszek napisał:

Kochani, czy ktoś ma wiedzę dotyczącą powodów pojawienia się żółtego nalotu na języku w trakcie diety keto? Na necie podane sa tylko szczątkowe informacje, natomiast z tego co wyczytałam trochę martwię się o to, czy moje organy wewnętrzne mają nie dobrze. Jestem na diecie o 5 dni, przeszłam na nią drastycznie, z dnia na dzień. Dziś czuję się już bardzo dobrze, przemiana materii wróciła do normy, mam naprawdę sporo energii wiec być może jestem już w ketozie. 

Czy ktoś miał podobną sytuację albo zna się na temacie i mógłby powiedzieć mi skąd to się bierze, czy powinnam się denerwować oraz co z tym dalej zrobić? 

zrób badania. Dieta keto powinna być regularnie monitorowana, bo może doprowadzić do mocnych odchyleń w makroskładnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×