Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy to normalne że facet w szczęśliwym związku lajkuje zdjęcia obcych kobiet zwłaszcza takich z cyckami na wierzchu?

Hmm nie każdy związek bywa szczęśliwy dlatego choć w taki sposób może poczuć odrobinę szczęścia 😉

Właśnie byłbym zapomniał, mnie nikt nie lajkuje 😕 a moze dlatego że nie mam nigdzie konta 😄

4 minuty temu, Solero napisał:

Hmm nie każdy związek bywa szczęśliwy dlatego choć w taki sposób może poczuć odrobinę szczęścia 😉

A co to za szczęście polajkowac kogoś obcego?

5 minut temu, Awangarda napisał:

A co to za szczęście polajkowac kogoś obcego?

Ja nie wiem, trzeba zapytać sprawcę owych lajków 😉

19 minut temu, Awangarda napisał:

Czy to normalne że facet w szczęśliwym związku lajkuje zdjęcia obcych kobiet zwłaszcza takich z cyckami na wierzchu?

WIdac szczesliwy jest tylko dla ciebie!  🙂 a jemu "cus" brakuje 🙂 

1 minutę temu, marinero0 napisał:

WIdac szczesliwy jest tylko dla ciebie!  🙂 a jemu "cus" brakuje 🙂 

Czyli myślisz że jak facet jest szczęśliwy w związku to nie robi takich rzeczy?

Nawet gdyby był wolny to raczej takie se hobby...

1 godzinę temu, Awangarda napisał:

Czyli myślisz że jak facet jest szczęśliwy w związku to nie robi takich rzeczy?

Nie ma motywow aby to robic  skoro jego  kobieta jest dla niego" jego 7mym cudem swiata"

Ogladac to jeszcze rozumiem bo dla facetow to relaks , rozluzniaja  swoje wewnetrzne napiecie,lub ciezki dzien w pracy  cos  jak zapalenie jointa,ale jak laikuje to juz swiadczy to o tym ze cos mu w zwiazku brakuje i tak na 100% nie jest szczesliwy!

Jelsi cie to jakos rusza to pogadaj o tym z nim , postaraj sie mu wlac troche alkoholu do zyl 🙂 i pociagnij za jezyk! i pozwoj , nie przerywajac wygadac.Cos tam na pewno sie dowiesz:) 

2 minuty temu, marinero0 napisał:

Nie ma motywow aby to robic  skoro jego  kobieta jest dla niego" jego 7mym cudem swiata"

Ogladac to jeszcze rozumiem bo dla facetow to relaks , rozluzniaja  swoje wewnetrzne napiecie,lub ciezki dzien w pracy  cos  jak zapalenie jointa,ale jak laikuje to juz swiadczy to o tym ze cos mu w zwiazku brakuje i tak na 100% nie jest szczesliwy!

Jelsi cie to jakos rusza to pogadaj o tym z nim , postaraj sie mu wlac troche alkoholu do zyl 🙂 i pociagnij za jezyk! i pozwoj , nie przerywajac wygadac.Cos tam na pewno sie dowiesz:) 

No to już niemożliwe ale myślę tak samo jak Ty. Niestety faceci oszukują że są szczęśliwi i udają że kochają a szukają kogoś innego.

1 godzinę temu, Awangarda napisał:

Lajkuje nie, ale na pewno sporo wali cichaczem do takich XD

1 minutę temu, Awangarda napisał:

No to już niemożliwe ale myślę tak samo jak Ty. Niestety faceci oszukują że są szczęśliwi i udają że kochają a szukają kogoś innego.

W zasadzie jak podaja statystyki 3/4 facetow to urodzeni "mysliwi" i po prostu musza wciaz poszukiwac swojego lupu:) bo tak Natura ich skonstruowala.Zalegajace im nasienie wzbudza w nich stres  i aby to rozladowac szukaja szparki w ktora moga wsadzic 🙂 

Jesli zas maja szparke non-stop to robia to dla sportu aby nie wyjsc z wprawy 🙂 To maja juz w genach zakodowane .Kobieta zas takie cos odbiera jako zagrozenie  a on tylko sie utwierdzi w tym ze jest cos wart na rynku damsko-meskim i na jakis czas zalegnie na kanapie z pilotem 🙂 

6 minut temu, Awangarda napisał:

Czy da się znalezc kogoś na tym świecie kto jest w 100% szczęśliwy? 

Powiem Ci o takich facetach z życia wzięty przykład: facet ma rodzinę, kochające dobre dzieci i dobrą żonę, ma pracę i jest kimś, na stanowisku, poważny, a mimo to bawi się z innymi laskamu w necie w erotyczne gierki. Przyczyna- nudy, bo niektórzy mają za dobrze to się w doopie przewraca. 

24 minuty temu, Iskra* napisał:

Czy da się znalezc kogoś na tym świecie kto jest w 100% szczęśliwy? 

Powiem Ci o takich facetach z życia wzięty przykład: facet ma rodzinę, kochające dobre dzieci i dobrą żonę, ma pracę i jest kimś, na stanowisku, poważny, a mimo to bawi się z innymi laskamu w necie w erotyczne gierki. Przyczyna- nudy, bo niektórzy mają za dobrze to się w doopie przewraca. 

Myślę że jeśli nawet na oglądanie innych lasek w necie można przymknąć oko to na lajkownie już nie , bo jest to swego rodzaju zaczepka, zresztą nie wiadomo czy taki, który lajkuje także nie pisze do nich..myślę że faceci nie potrafią tak naprawdę kochać i dlatego nie są wierni i lojalni.

2 minuty temu, Awangarda napisał:

Myślę że jeśli nawet na oglądanie innych lasek w necie można przymknąć oko to na lajkownie już nie , bo jest to swego rodzaju zaczepka, zresztą nie wiadomo czy taki, który lajkuje także nie pisze do nich..myślę że faceci nie potrafią tak naprawdę kochać i dlatego nie są wierni i lojalni.

Faceci potrafią kochać, przecież są takimi samymi ludźmi jak kobiety. Nie są z innej planety, te samo DNA. Znam nie jednego co naprawde kocha. Znam nawet pdzypadek gdzie facet zab.ił sie z miłości. Tylko że faceci inaczej rozumieją miłość też troche inaczej okazują i inaczej postrzegają sex i w ogóle erotyke. Podstawowa różnica w tym ostatnim jest taka że potrafią oddzielić erotyke od uczuć, nie zawsze, ale jednak. Dajmy na to potrafią kochać jedną kobietę a iść z drugą do łóżka z tym że do tej drugiej nie czują nic, mają za kumpele czy przedmiot. Tak to jest. Stąd część z nich nie postrzega tego za zdradę czy coś złego: lajkowanie, wymieniane się numerami czy wręcz sex. Wszystko zależy od wychowania tego faceta, czy zostało mu wpojone że to i tamto jest złe. U kobiet jest inaczej, my po prostu czujemy że coś z tego jest złe.

4 minuty temu, Iskra* napisał:

(...)Stąd część z nich nie postrzega tego za zdradę czy coś złego: lajkowanie, wymieniane się numerami czy wręcz sex. (...)

* nudesami

Napisano (edytowany)
Przed chwilą, Powrót Mewy napisał:

Może to sygnał dla Ciebie że powinnaś bardziej nosić cycki na wierzchu 😉

a ta twoja nosi bardziej majteczki z dziurka z widoczną ciipką na fb? :>XD 

skoro taka rada 😆 

Edytowano przez WążBoaPoka

Przed chwilą, Powrót Mewy napisał:

Jak ty mnie szybko namierzyłaś jak wszedłem...

nie pochlebiaj sobie 😆

to jak z tymi majtusiami z dziurka na ciipke? twoja tez ma takie foto w CV chociaż? 🤣

1 minutę temu, Powrót Mewy napisał:

Moja dla mnie szykuje specjalny strój. Ale raczej nie to. Nie udawaj że nie widziałaś że bynajmniej nie chwaliłem tej wrzuty na fejsa. Zjechać jej za mocno nie mogłem, ale chwalić też nie chwaliłem więc nie przeginaj.

Strój alfonsa ? XD hahahah, kisnę 🤣

a nasz janusz znowu mysli,ze tymi opisami wzbudza wielka zazdrośc ...aaAAaa...leże 😆 ahahhaha 

Tak pamiętam,nie chwalięłś - udawałes, ze deszcyzk pada 😄

Pewnie takich fotek dostawales na priv sporo, wiec nie wypadalo rżnac glupa,ze nie widziales ich wczesniej 😄 

51 minut temu, Iskra* napisał:

Faceci potrafią kochać, przecież są takimi samymi ludźmi jak kobiety. Nie są z innej planety, te samo DNA. Znam nie jednego co naprawde kocha. Znam nawet pdzypadek gdzie facet zab.ił sie z miłości. Tylko że faceci inaczej rozumieją miłość też troche inaczej okazują i inaczej postrzegają sex i w ogóle erotyke. Podstawowa różnica w tym ostatnim jest taka że potrafią oddzielić erotyke od uczuć, nie zawsze, ale jednak. Dajmy na to potrafią kochać jedną kobietę a iść z drugą do łóżka z tym że do tej drugiej nie czują nic, mają za kumpele czy przedmiot. Tak to jest. Stąd część z nich nie postrzega tego za zdradę czy coś złego: lajkowanie, wymieniane się numerami czy wręcz sex. Wszystko zależy od wychowania tego faceta, czy zostało mu wpojone że to i tamto jest złe. U kobiet jest inaczej, my po prostu czujemy że coś z tego jest złe.

Może i tak ale co komu po takiej miłości, gdzie facet tylko patrzy żeby zdradzić i oszukać. A skoro oddzielają erotykę od uczuć to tez dziwne że sami nie akceptuja zdrady.

Przed chwilą, Miód w uchu napisał:

A te lajkowane to jakieś koleżanki czy randomy?

to mewa

🤣

6 minut temu, Miód w uchu napisał:

A te lajkowane to jakieś koleżanki czy randomy?

I to i to ale koleżanki to jeszcze zrozumiałe.

7 minut temu, Awangarda napisał:

Może i tak ale co komu po takiej miłości, gdzie facet tylko patrzy żeby zdradzić i oszukać. A skoro oddzielają erotykę od uczuć to tez dziwne że sami nie akceptuja zdrady.

Urazone męskie ego, choćby to. Oczywiście nie akceptują zdrady z tych powodów co i my kobiety, ale jeśli mowa o facetach którzy sami zdradzają bo nie widzą tego jako zdradę bo nie czują nic do tej drugiej, no to u takich gdy dziewczyna ich zdradzi, działa po prostu urażona męska duma, o tym by mozna było dużo pisać.

Nie wrzucamky wszystkich do jednego woda, faceci wcale nie chcą zdradzać, później tylko część z nich to robi i to z różnych powodów. My kobiety po prostu musimy dobrze wybierać, wyczuć który jest niepewny, z którym szkoda czasu być, w tym jest pomocne znać jego rodzinę, kolegów, grono znajomych w którym jest, to czym się zajmuje, co go interesuje i jakie wartości wyznaje, co go burzy... to minimalizuje ryzyko że trafimy na buca.

4 minuty temu, Awangarda napisał:

I to i to ale koleżanki to jeszcze zrozumiałe.

A czego nie mozesz znieść, że kogo lajkuje?

10 minut temu, WążBoaPoka napisał:

to mewa

🤣

Widzę, że nic się nie zmieniło Pokita 😎

Ty serio chyba miętę czujesz do Pana Mewy 😛

12 minut temu, WążBoaPoka napisał:

to mewa

🤣

Co mewa? Weź pigułkę.

Co mewa? Weź pigułkę.

no mewa lajkuje takie foty.

skoro podobaly mu sie foty w majtach z ciipa na wierchu wrzucanew na publika 😆 XD 

2 minuty temu, WążBoaPoka napisał:

no mewa lajkuje takie foty.

skoro podobaly mu sie foty w majtach z ciipa na wierchu wrzucanew na publika 😆 XD 

A któremu facetowi by się nie podobały 😏

A któremu facetowi by się nie podobały 😏

Na pewno nie takiemu, który twierdzi,że ma wysokie standardy i lubi kobiety z klasą.

Nie mylić ze skończoną  8 klasą podstawowki 😆 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się