Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
boavista

Plamienia w środku cyklu

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny i kobiety. Wszystko zaczęło się rok temu a dokładnie 1.5 miesiąca po cytologii (Grupa 1) a 8 dni po szczepionce przeciw COVID. W połowie cyklu (cykl 25-27) zaczęły się pojawiać plamienia, lekarz ogólny zrobił badania, tarczyca wszystko było w normie. I tak miałam dwa cykle, później minęło. We wrześniu znowu sytuacja się powtórzyła i znowu dwa cykle i koniec, ale zaczęłam czytać i może to może być plamienie okołowulacyjne. Do gin dostać się u nas to jakiś koszmar (dodzwonić się nie można do przychodni a osobiście nie można tak było 2021 - tylko umówione wizyty osobiście).Po nowym roku zaś powtórka, a że zbliżał się corocznej wizyty u gin to zadzwoniłam na początku styczniu żeby się umówić wcześniej i dowiedziałam się, że moja lekarka już nie przyjmuje w tej przychodni . Obdzwoniłam wszystkie przychodnie i znalazłam moją Panią gin, ale termin maj. Plamienia trwają kilka godzin i nie potrzebne mi podpaski czy wkładki - bieliznę mam czystą. Nadmienię, że od ponad dwóch lat żyję w ciągłym stresie (związane jest to z sytuacją rodzinną) mam również różnego rodzaju stany depresyjne i przez miesiąc byłam na psychotropach. Czytam różne fora i chyba nie jestem sama, ale nic świeżego już nie ma stare tematy. Czy u was też takie sytuacje się zdarzają? Boję się i zaczynam popadać w stany depresyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz plamić w okresie owulacji. Ja czasem tak miałam. Zależy od cyklu. Raz plamiłam, a raz nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro termin na maj, to już?

Nie mogłaś iść prywatnie? Albo do większego miasta?

Skoro to plamienia, które nawet bielizny nie brudzą, to ja bym nie spinała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×