Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agata_okej

Dlaczego moja mama mi mowi że się wogule nie ucze mimo tego że jestem w 1 liceum i mam najwysza srednia

Polecane posty

Cześć jestem w 1kl lo  mam najwysza średnia z całej klasy  na naukę poświęcam tyle i ile mogę coś około godz oceny mam dobre po obowiązkach bardzo dużo słucham muzyki ale nie olewam szkoły staram się żeby te oceny jakoś wyglądały ale też zależy mi na tym żeby całe dnie n siedzieć I wkuwac zalezy mi bardzo na tym żeby mieć dużo czasu na samorozwój i muzyke dlaczego mama nie widzi tego że się staram mówi że cały czas tylko słucham muzyki i nigdy nie widziała żebym się uczyła odrabiała lekcje może dlatego że cały czas mama zamknięte drzwi czasami mam wrażenie że mama widzi to co chce widzieć dlaczego tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Agata_okej napisał:

Cześć jestem w 1kl lo  mam najwysza średnia z całej klasy  na naukę poświęcam tyle i ile mogę coś około godz oceny mam dobre po obowiązkach bardzo dużo słucham muzyki ale nie olewam szkoły staram się żeby te oceny jakoś wyglądały ale też zależy mi na tym żeby całe dnie n siedzieć I wkuwac zalezy mi bardzo na tym żeby mieć dużo czasu na samorozwój i muzyke dlaczego mama nie widzi tego że się staram mówi że cały czas tylko słucham muzyki i nigdy nie widziała żebym się uczyła odrabiała lekcje może dlatego że cały czas mama zamknięte drzwi czasami mam wrażenie że mama widzi to co chce widzieć dlaczego tak jest ?

Widać dla Twojej mamy oceny nie mają znaczenia. Liczy się to czy odrabiasz lekcje i się uczysz. Nawet jak masz już odrobione to powinnaś odrobić ponownie.

Mój tata robił w firmie budowlanej. Za najlepszego pracownika uchodził tam pewien facet który cały czas machał łopata. Mój tata przyjechał któregoś dnia koparka i w ciągu godziny wykopał większy rów niż tamten przez miesiąc. Ale tata został uznany za lenia, bo pracował tylko godzinę. A tamten tyrał miesiąc.

Jak widać dla niektórych liczą się nie efekty tylko stopień zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×