Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
610

Moja wspolokatorka z akademika dupy nie ruszy do roboty

Polecane posty

Witam 

mam 23 lata i studiuje zarządzanie na uczelni prywatnej czyli elitarnej, moja wspolokatorka z pokoju studiuje na państwowej inżynierię środowiska jest na 5 roku mgr czyli ma 24 lata wiem ze mnie zjedziecie ze ona studiuje na darmowej a ja nie jednak tym papierkiem będzie mogła sobie dupe utrzeć tylko. Ja studiuje dzienne i pracuje a ona albo siedzi w tym pokoju i czyta po raz ... setny ta sama ksiazke albo wychodzi na pole z ta swoją kolezaneczka, laska ma 24 lata i zamiast ruszyć ... to swoje wielkie płaskie dupsko do roboty to zachowuje się jak 14 latka bo ani nie orwcuje ani nic, jak zostawię kilka talerzy w zlewie to robi wielka aferę a przecież ja pracuje i wgl a ta ... siedzi w pokoju na dupsku tłustym albo gdzieś wychodzi i dodam ze nie tylko się nie uczy ale tez ma zajęcia od pon-sr wiec No sorry zamiast pracować to siedzi głupia kjrwa 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co cie obchodzi co robi twoja wspollokatorka? Zajmij sie soba i nie obgaduj ludzi

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzata po sobie i żyje jak chce. Super że jesteś odpowiedzialną i sobie radzisz, a jeśli Twoja współlokatorka może pozwolić sobie jeszcze na luz to też ok. Jeszcze zdąży zapieprzac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2022 o 18:39, 610 napisał:

Witam 

mam 23 lata i studiuje zarządzanie na uczelni prywatnej czyli elitarnej, moja wspolokatorka z pokoju studiuje na państwowej inżynierię środowiska jest na 5 roku mgr czyli ma 24 lata wiem ze mnie zjedziecie ze ona studiuje na darmowej a ja nie jednak tym papierkiem będzie mogła sobie dupe utrzeć tylko. Ja studiuje dzienne i pracuje a ona albo siedzi w tym pokoju i czyta po raz ... setny ta sama ksiazke albo wychodzi na pole z ta swoją kolezaneczka, laska ma 24 lata i zamiast ruszyć ... to swoje wielkie płaskie dupsko do roboty to zachowuje się jak 14 latka bo ani nie orwcuje ani nic, jak zostawię kilka talerzy w zlewie to robi wielka aferę a przecież ja pracuje i wgl a ta ... siedzi w pokoju na dupsku tłustym albo gdzieś wychodzi i dodam ze nie tylko się nie uczy ale tez ma zajęcia od pon-sr wiec No sorry zamiast pracować to siedzi głupia kjrwa 

Dupe podetrzeć to może będziesz mogła Ty po zarządzaniu mało kto pracuje a inżynieria środowiska to jednak kierunek techniczny. Co obchodzi Cię co robi koleżanka. Ty musisz pracować bo inaczej po zarządzaniu nigdzie Cię nie przyjmą a kierunki techniczne mało kto studiuje więc prace znajdzie. Skąd wiesz ze się nie uczy może się uczy wtedy kiedy ty pracujesz. Skoro jest na 5 roku to znaczy że się uczy. Zazdrość wyczuwam. Ze się nie dostało na państwowa i że się musi pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie muszę 🙂 pracuje bo nie chce zyc w takiej nędzy jak ona ja jej nigdy jeszcze nie widziałam żeby zakupy do domu przynosiła (ja przynoszę) i co ona niby se w cv wpisze ? Jakie doświadczenie ? „Siedzenie i sranie w stołek?”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×