Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AniaAniulka

O tym, że Bóg nade mną czuwa.

Polecane posty

Dwa lata temu moi rodzice dostali list z zusu, że mają do zapłaty nie swoje długi wraz z odsetkami na kolosalną kwotę. Z płaczem w oczach mama przyznała się po 2 dniach. Zaczęłam grzebać w gusie i dowiedziałam się, że moja babcia w wieku 80 lat siedząc cały czas na d.upie i pobierając rentę z pierwszą grupą inwalidzką prowadziła sklep. To byłby kolejny raz w życiu kiedy nie mielibyśmy na chleb i spłacali kolejne długi, których narobił wujaszek sam się dorabiając. Oczywiście wszyscy zrzekli się spadku po babci do pół roku tylko my nie. Napisałam pismo do sądu w imieniu taty i po 2 latach wygrałam. 🙂

1 minutę temu, AniaAniulka napisał:

Dwa lata temu moi rodzice dostali list z zusu, że mają do zapłaty nie swoje długi wraz z odsetkami na kolosalną kwotę. Z płaczem w oczach mama przyznała się po 2 dniach. Zaczęłam grzebać w gusie i dowiedziałam się, że moja babcia w wieku 80 lat siedząc cały czas na d.upie i pobierając rentę z pierwszą grupą inwalidzką prowadziła sklep. To byłby kolejny raz w życiu kiedy nie mielibyśmy na chleb i spłacali kolejne długi, których narobił wujaszek sam się dorabiając. Oczywiście wszyscy zrzekli się spadku po babci do pół roku tylko my nie. Napisałam pismo do sądu w imieniu taty i po 2 latach wygrałam. 🙂

No to jak nie swoje, jak po babce odziedziczyli?

2 minuty temu, AniaAniulka napisał:

A moja mama była żyrantem na 100 000 czy tam więcej... Jej koleżanka nie powiedziała że ma raka i po dwóch latach zmarła i mama została z długami ⛩️🤔 teoretycznie adwokat radził aby pozwać dzieci żeby zapłaciły  pieniądze mamie, ale mamie się nie chciało wolała spłacić OMG...🤕

1 minutę temu, Doktor Siurante napisał:

No to jak nie swoje, jak po babce odziedziczyli?

Tylko ze względu na adres zamieszkania, ale sklep nie był ani babci ani nasz, podetknęli jej 2 razy papier do podpisu, drugi raz przepisując na siebie pod kroplówką, kiedy lekarz stwierdził tego samego dnia zgon.

1 minutę temu, Surdej Arasmas napisał:

A moja mama była żyrantem na 100 000 czy tam więcej... Jej koleżanka nie powiedziała że ma raka i po dwóch latach zmarła i mama została z długami ⛩️🤔 teoretycznie adwokat radził aby pozwać dzieci żeby zapłaciły  pieniądze mamie, ale mamie się nie chciało wolała spłacić OMG...🤕

Tata też był żyrantem i spłacaliśmy, bo wujek nie miał z czego. Za to 3 piętrową willę wybudował.

Przed chwilą, AniaAniulka napisał:

Tylko ze względu na adres zamieszkania, ale sklep nie był ani babci ani nasz, podetknęli jej 2 razy papier do podpisu, drugi raz przepisując na siebie pod kroplówką, kiedy lekarz stwierdził tego samego dnia zgon.

Ja to nie wiem ludzie, skąd wy macie takie przypadki. A z innej beczki - będzie więcej fot na tle tych lustrzanych drzwi? 😄 

10 minut temu, ______Leżi napisał:

Ciekawe kto będzie miał większy portfel na koniec Anastazja czy ja 

Ja.

28 minut temu, ______Leżi napisał:

Ja nie będę miał emerytury wprawdzie wpłaciłem 22tys na ike ikze ale straciłem większość wyceny XDDD nie umiem grać drobnymi 

Żona będzie mieć to będziesz miał żony...

26 minut temu, ______Leżi napisał:

Giełda poszła ostatnio kilkadziesiąt razy w górę to teraz inflacja z opóźnieniem zbiera żniwa 

Podobno inflacja ma dojść do 30%

12 minut temu, Surdej Arasmas napisał:

Żona będzie mieć to będziesz miał żony...

Ja to bym leżakowi swojej emeryturki nie oddała, przecież wie, że nic nie wygra, jeszcze moje by przegrał. 🙄☝️

1 minutę temu, ______Leżi napisał:

U mnie na parowkach to już 124% a na kurczaku 57% więc kłamią 

Do 30 % więcej. 

32 minuty temu, WielmożnyPanTosziro napisał:

kiedyś jak balowałem narobiłem sobie 20k długów przez cpanie i chlanie ale spłaciłem je xD nie musi bóg nade mną czuwać jestem SIGMA i sam decyduję o swoim losie

Czyli jesteś teistą, wierzysz w Boga, ale uważasz, że nie ingeruje w Twoje życie. Mój były był ateistą, zawsze mnie to bawiło, że kiedy przychodziły egzaminy cały weekend chlał, a trzeciego dnia mówił Anna może do kościoła byśmy poszli. ☺️✌️

2 minuty temu, ______Leżi napisał:

Nie wiem jaki koszyk mają ale widzę wzrost ceny tv spadek tylko konsol i gier a wszystko 2-3x więcej zwłaszcza nieruchomości 

Widzisz, zarobię. 🙄☝️

Teraz spadną to stracisz wczoraj czytałem odwrót nieruchomości nikt już nie chce 

Nie stracę, nie stracę. 😁👌

Czyli w niej mieszkasz to papierowe zyski jak u mnie w tamtym roku przewiozlo przez szczyt

Samo to, że banki kredytów nie chcą udzielać. 😏

Chcą ale teraz trzeba zarabiać około dyszki żeby dali na kawalerke 

No przecież mówię, że nie chcą. 🙂Policjant zarabia 11 i nie dostał.

Przed chwilą, ______Leżi napisał:

W ogóle to dziwne jak samica ma pieniądze robi się dumna że zaradna jak facet i to aseksualne 

Wiadomo, lepiej dać zamknąć się w piwnicy u leżak i sprzątać 🙄☝️

Przed chwilą, ______Leżi napisał:

To ciebie oklamal oni mają około 4tys netto jak w lidlu 

Policjant ma 11 😏

Jak ci brudno to sprzataj ja rzadko sprzątam 

Codziennie wieczorem sprzątam. Przyjemnie w odkurzonym posiedzieć. Dziś za lustra i kabinę muszę się wziąć, tylko to na dziś zostało, bo w week goście. Żałuj leżak, żeś z nami nie pił bardzo fajnie było. 🤭

4 ma policjant 

11 ma dopiero Komendant wojewódzki Policji

Ten ma 11 🙄☝️

2 minuty temu, ______Leżi napisał:

Właśnie pije 

W sobotę żeśmy puszczali bańki przy galerii i z 11 piętra, same szły dzieci się tak cieszyły. 😏 A z 11 jak puszczaliśmy to 3 bloki dalej leciały nad blokami. 🤭

• Like 1

40 minut temu, AniaAniulka napisał:

Czyli jesteś teistą, wierzysz w Boga, ale uważasz, że nie ingeruje w Twoje życie. Mój były był ateistą, zawsze mnie to bawiło, że kiedy przychodziły egzaminy cały weekend chlał, a trzeciego dnia mówił Anna może do kościoła byśmy poszli. ☺️✌️

Twoj byly nie byl ateista. Nie ma czegos takiego jak "czesciowo" ateista 😉 

15 minut temu, Nimphette napisał:

Gdzie jest chłopak i czemu jest były? 

Trochę ich było dokładnie leżak i imtheone.

2 minuty temu, Dzika kotka napisał:

Ale fajny pomysł z tymi bankami ja jak byłam dziedzkiem to przykleiłam stare majtki na okna w wiezowcu i plakaty tokio hotel i potem podziwiałam z koleżanką 

Też mnie się podoba, nie zrozumiesz. 🙄☝️

40 minut temu, Nimphette napisał:

Ejjjj.A na zdjęciu, które tu kiedyś wstawialaś obok ciebie był ewidentnie jakiś chłopak. Chyba że brat 😁

Chłopak. Fajny, fajny, czarny. Mnie się prawie sami czarni trafiają, tylko nie wszystkich biorę do związku, niektórych na spacer na ryby. Jak sami zaczepiają na ulicy to się boję i nogi za pas. 🤨☝️

13 minut temu, Nimphette napisał:

Ja nie jestem czarny chlip chlip 😢 Poke weź do związku, bo jest czarna 😁

Malowane to i brody nie ma, nie nada. 🤨☝️ Ci co miałam najlepsiejsi. Ale ja sobie lepiej ustrzelę czuję tak. 🤭 Jeszcze mam branie na czarnych. 🙄

Napisano (edytowany)

Raz hardkorowo 2 kolegów podrywałam, ten co go podrywałam najpierw był fajny, ale za szybko gadał to sobie wzięłam tego drugiego. 😬✌️

Edytowano przez AniaAniulka

Przed chwilą, Nimphette napisał:

W sumie zarost i w paru miejscach mam czarne, na głowie jasne. 😁 Więc taki bardziej mieszany jestem, a leżak czarny że dostąpił zaszczytu bycia twoim menem ? 🥳

Czarny, leżak jak mu powiedziałam, że mi się teraz z brodą podobają to sobie brodę zrobił. Leżak fajny, fajny bankrut. 🙄☝️

Przed chwilą, Nimphette napisał:

To ciekawe bo pisałaś że to kreetyn 🤔

To był radziecki związek. 🙄✌️

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować